Zespół Szkół w Gościnie - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi

 

Nawigacja


Absolwenci

Absolwenci

 

 

                               ABSOLWENTOM                  

z dedykacją sukcesów na dalszą drogę edukacyjną

Żegnamy się z Wami po latach wspólnej nauki. Doszliście do mety ważnego etapu Waszego życia. Doszliście jednak tylko po to, aby znów wyruszyć w dalszą drogę. Sięgnijcie, więc po nowe doświadczenia, zbierajcie nowe przeżycia i wrażenia. Czerpcie z nich zawsze jakieś wskazówki i przestrogi.

Pamiętajcie przy tym, że szczyty zdobywa się wspinając krok za krokiem i nie zatrzymujcie się. Idźcie naprzód przy każdej pogodzie -

                                                       zboże dojrzewa w słońcu i w deszczu”.

 

Absolwenci

 

 

 

 

 

Szkoły Podstawowej w Gościnie

 

 

 

 

Rok szkolny 1946/47

 

 

 

Wychowawca: Kazimierz Stefanowski

 

 


Biernacka Romana, Budzelewski Waldemar, Santkiewicz Antoni.


Rok szkolny 1947/48

Wychowawca: Jan Marcinkowski

 

Adamski Henryk, Budzelewska Zenona, Choroś Stanisława, Cios Lucjan, Dąbrowa - Karasiński Jeremi, Dulęba Janina, Grodzki Władysław, Grzegrzółka Czesław, Lisicka Maria, Muchajer Czesława, Szczygielski Alfred, Szczygielski Edward, Szukalska Maria, Tkaczyk Barbara, Urfaław Antoni.

 

Rok szkolny 1948/49

Wychowawca: Jan Marcinkowski

Bielenda Franciszek, Brzęcki Zdzisław, Dulęba Teresa, Furmaniak Aleksandra, Krech Czesław, Kuczyński Eugeniusz, Kukiełka Ludwika, Lisowski Bogdan, Maksymiuk Aleksander, Olzacki Franciszek.

Rok szkolny 1949/50

 

Wychowawca: Jan Marcinkowski


Borkowski Marian, Cichocka Natalia, Cichocki Zbigniew, Jędrzejewska Barbara, Kita Tadeusz, Kłoś Janusz, Kopyt  Robert, Kozyra Leopold, Mazur Seweryn, Michalska Celina, Niwiński Ryszard, Olszewska Danuta, Oworuszko Krystyna, Rak Irena, Szostak Helena, Wiatr Antoni.


Rok szkolny 1950/51

Wychowawca: Aleksy Dobrowolski

Barski Albin, Budzelewski Zbigniew, Cichocka Alicja, Dąbrowski Stanisław, Dębowski Jan, Harendarczyk Zofia, Kapustyński Stanisław, Kotowska Krystyna, Kuczyńska Agnieszka, Kukiełka Czesław, Kusiak Barbara, Mazur Stanisława, Milejska Maria, Olszewska Irena, Serafinowicz Anna, Serafinowicz Janina, Szostak Stanisław, Winiarski Bolesław, Wosiniak Józefa, Woś Józef, Zabiegałowska Irena.

 

 

Rok szkolny 1951/52

Wychowawca: Czerw Zuzanna


Banutka Maria, Bąbel Stanisław, Biedunkiewicz Henryk, Dąbrówka Jan, Domański Tadeusz, Giliński Alfred, Jędrzejewski Mieczysław, Koszelnik Władysław, Kukiełka Stanisław, Leśniewski Franciszek, Lisowski Stanisław, Maszczak Roman, Mularczyk Janusz, Olszak Czesław, Rakowska Maria, Sienkiewicz Józef, Steranko Roman, Tylicka Urszula, Zakrzewski Zenon, Zakrzewski, Zygmunt, Zatyka Milena, Wojtków Leon.

 

 

 

Rok szkolny 1952/53

Wychowawca: Romana Markiewicz


Adamski Stanisław, Barska Krystyna, Borkowski Bolesław, Budzelewski Irenusz, Budzelewski Janusz, Brzęcka Barbara, Chromiak Weronika, Groński Roman, Grzegrzółka Wiesław, Gulczyński Henryk, Harendarczyk Jadwiga, Jeżak Wacław, Kuczyński Jan, Lelakowska Jadwiga, Luty Stanisław, Markiewicz Walenty, Nowacka Katarzyna, Romaniec Władysław, Selerowicz  Jerzy, Szostak Ryszard, Szukalska Teresa, Szyler Janina, Wesołowska Maria, Wosiniak Barbara.

Rok szkolny 1953/54

Wychowawca: Maria Własyczuk

Bielenda Stanisław, Brewka, Buczyk Irena, Budzelewska Anna, Chomicz Julia, Drożdżyńska Helena, Dulęba Halina, Giza Edward, Głowala Eugeniusz, Grygiel Jan, Grygiel Teofil, Grzegrzółka Marian, Herman Mieczysław, Jasińska Wiesława, Kurzępa Stanisław, Kusiak Bogusława, Mazur Wiktor, Nowacki Wiesław, Romaniec Olga, Różański Józef, Ustianowska Maria, Ustianowski Roman.

 

Rok szkolny 1954/55

Wychowawca: Maria Własyczuk

 

Barska Zofia, Bąk Władysław, Czywil Jan, Kacperek Kazimierz, Kita Teresa, Kuźma Adam, Maksymiuk Maria, Maszczak Julian, Matusiak Stanisław, Michałkiewicz Rafał, Serafinowicz Teresa, Szczeszek Zdzisław, Szostak Janina, Szukalski Bronisław, Zaniewicz Stefan, Ziółkowska  Zofia.

 

 

Rok szkolny 1955/56

Wychowawca: Maria Własyczuk



Bartoszewicz Irena, Drwęcki Roman, Dulęba Marianna, Goryluk Janina, Goździalska Jadwiga, Herman Gizela, Makuch Anna, Komar Witold, Kozyra Feliksa, Leśniewski Antoni, Milczarczyk Irena, Najda Józefa, Niewińska Halina, Mazur Maria, Pauliński Wojciech, Płomiński Zdzisław, Raczyńska Ewa, Talarek Marian, Więcławska Pelagia, Wiatr Anna.

 

 

Rok szkolny 1956/57

 

Wychowawca: Maria Własyczuk

Barska Zdzisława, Cycak Józef, Drożdżyńska Genowefa, Goździalska Barbara, Jędrzejewski Waldemar, Kalkiewicz Urszula, Kita Jerzy, Kowalczyk Janina, Okulicz Jadwiga, Reńska Jadwiga, Szczechowski Jerzy, Talarek Jadwiga.
 

 

Rok szkolny 1957/58

 

 

Wychowawca: Maria Własyczuk

Adamska Alina, Brud Janina, Dulęba Irena, Dylawerski Adam, Grzegrzółka Halina, Kowalik Zdzisław, Kukiełka Maria, Marchlewska Henryka, Milas Krystyna, Niewiński Bogdan, Rosak Irena, Stachowiak Bogusław, Stokowska Anna, Turniak Julianna, Zarudzki Jan.
 

 

Rok szkolny 1958/59

 

 

Wychowawca: Maria Własyczuk


Bobel Barbara, Cios Maria, Chmielewski Jan, Dudka Teresa, Groński Bazyli, Hałuszko Roman, Harendarczyk Edmund, Kowalewska Genowefa,  Kożba Zygmunt, Marciniuk Jerzy, Mazur Jan, Selerowicz Czesław, Sroka Aleksandra, Ślusarek Tadeusz, Wójcik Wanda, Żurowski Mirosław.
 

 

Rok szkolny 1959/60

 

 

Wychowawca: Maria Własyczuk

Adamski Andrzej, Bajek Józef, Baran Grzegorz, Barski Paweł, Buchner Zdzisław, Budzelewska Irena, Burkieciak Barbara, Dławichowska Teresa, Dławichowski Kazimierz, Goździalska Krystyna, Grzegrzółka Barbara, Hryniewiecka Weronika, Jabłoński Jerzy, Kowalczyk Maria, Kowalski Stanisław, Kusiak Krystyna, Małkowska Henryka, Merchlewski Edward, Mocio Danuta, Opiela Maria, Orłowska  Julianna, Pietrucha  Teresa, Szwed Józef, Ślusarek Czesław, Talarek Zofia, Wojtkowiak Zygmunt.

 

 

Rok szkolny 1960/61

Wychowawcy: Irena Fidos, Danuta Cichocka


Ananko Bożena, Babij Halina, Barski  Zbigniew, Białas Zofia, Buchner Krystyna, Ciura Lucyna, Ciura Zdzisław, Cycak Jan, Czuba Krystyna, Ćwierz Krystyna, Dąbrówka Zofia, Dudka Maria, Jacynowska Barbara, Jędrzejewska Danuta, Kiedrowski Jerzy, Krajczyńska Bożena, Kusiak Stanisław, Leśniewska Leokadia, Leśniewski Zenon, Makowska Irena, Makowiecka Danuta, Maszczak Stanisław, Mazur Elżbieta, Mierzwiński Bernard, Mierzwa Zofia, Orłowska Zofia, Pierzgalski Ryszard, Płomiński Wiesław, Polanin Bogumił, Pulsza Irena, Serafinowicz Maria, Seroczyńska Barbara, Siwek Czesław, Skrzypczak Jadwiga, Skrzypczak Stefan, Stachowiak Teresa, Stokowski Tadeusz, Ślęzak Kazimierz, Wójcik Aleksandra, Żyluk Kazimierz.

 

Rok szkolny 1961/62

 

Wychowawcy: Milena Gańko, Maria Szymanek


Babij Jadwiga, Baran Krystyna, Bąk Roman, Butryn Halina, Depta Halina, Domański Stanisław, Ferenc Barbara, Gołąb Danuta, Gozdur Barbara, Goździalska Elżbieta, Grzegrzółka Teresa, Kalbarczyk Piotr, Kalkiewicz Danuta, Kowalczyk Barbara, Kowalczyk Ryszard, Kowalewska Danuta, Kowalski Andrzej, Kozar Stefan, Koźba Kazimierz, Kuczyńska Danuta, Kukiełka Józefa, Kuks Kazimiera, Kura Halina, Lebowski Lech, Marchlewska Barbara, Narębska Sabina, Odymała Helena, Orłowski Jan, Piekiełko Maria, Rakocki Eugeniusz, Rybarkiewicz Jan, Sawicki Antoni, Szafran Jan, Szcząchor Teresa, Szczegielniak Hanna, Troszczyński Marian, Uławski Tadeusz, Walczak Danuta, Waszak Marianna, Zawołek Jan.

 

 

Rok szkolny 1962/63

 

Wychowawcy: Stefania Małyszko, (brak wychowawcy)

 

Adamczyk Wiesława, Barski Alojzy, Burkieciak Jadwiga, Butryn Krystyna, Cikański Jerzy, Cisławski Edmund, Czapla - Czaplińska Helena, Dąbrówka Barbara, Dławichowski Henryk, Feret Helena, Gotowała Daniela, Jarmolińska Wanda, Karlińska Stanisława, Kazimierowski Jerzy, Kerylejza Katarzyna, Kijak Ryszard, Kopiej Wojciech, Kozyra Zdzisława, Król Maria, Krystek Zofia, Kukiełka Zofia, Kuks Henryk, Kuks Janina, Kurek Zbigniew, Kuster Wanda, Lech Edward, Lisowski Bogusław, Marciniak Danuta, Markwart Kazimierz, Mądry Andrzej, Mierzwa Maria, Olszanecki Adam, Owczarek  Janina, Pogorzelec Elżbieta, Polanin Elżbieta, Przytocki Kazimierz, Seroczyńska Eugenia, Siwek Barbara, Stachowiak Krystyna, Walas Zofia, Winiarska Elżbieta, Włodarczyk Renata, Zachmacz Józef, Zaremba Ryszard, Zwolińska Danuta, Żurowski Dariusz.

 

 

 

Rok szkolny 1963/64

Wychowawcy: Jan Kubiński, Kazimiera Wiatr

Adamczyk Tadeusz, Banach Janina, Baran Ewa, Bejnarowicz Ryszard, Biszczanik Henryk, Borkowski Ryszard, Brząkowski Henryk, Buchner Danuta, Chomicz Kazimierz, Ciura Wanda, Ćwierz Wanda, Dacewicz Grażyna, Gottfried Jerzy, Hałuszka Włodzimierz, Herman Ludmiła, Karpińska Danuta, Kozdroń Eugenia, Leśniewska Teresa, Ostrowski Andrzej, Płomińska Janina, Puchalska Barbara, Pulsza Helena, Rybak Teresa, Ryńska Maria, Seroczyńska Elżbieta, Stachowiak Genowefa, Szczygłowski Bruno,  Wolanin Tadeusz.


Rok szkolny 1964/65

 

Wychowawcy: Maria Szymanek, Kazimiera Wiatr

 

Banach Zbigniew, Baran Elżbieta, Borowik Antoni, Butryn Halina, Bzduch Zbigniew, Cios Jadwiga, Dławichowska Wanda, Frankowska Janina, Głowala Irena, Goździalski Ryszard, Grzegrzółka Adam, Hałuszka Bogdan, Jędrzejewski Mirosław, Lebowska Bogusława, Kowalczyk Stanisława, Kowalska Apolonia, Kukiełka Eugenia, Kusiak Andrzej, Kuster Irena, Laskowska Janina, Marciniak Zuzanna, Mądra Jolanta, Mielnik Grażyna, Omenik Ryszard, Ostrowski Ryszard, Paulińska Jadwiga, Ptak Elżbieta, Retkiewicz Kazimiera, Siwek Krystyna, Skrobek Zbigniew, Stachowiak Jerzy, Szcząchor Kazimiera, Świtlicka Krystyna, Tomaszewski Ryszard, Tworkowski Zygmunt, Uławska Jadwiga, Wiśniewska Halina, Zawołek Zofia.

Rok szkolny 1965/66

 

 

Wychowawcy: Kazimiera Ćwirko

 

Ćwierz Mieczysław, Buchner Tadeusz, Czapla – Czapliński Mieczysław, Dobrowolski Janusz, Dąbrówka Teresa, Kozyra Bolesław, Kułacki Tadeusz, Kusiak Paweł, Lubieniecki Wiesław, Masłowski Lech, Seroczyński Mieczysław, Ślusarek Zofia, Waluszko Danuta.

 

 

 

Rok szkolny 1966/67

 

Wychowawca: Maria Szymanek, Kazimiera Ćwirko

Arkanow Roman, Bielenda Stanisław, Chorchos Elżbieta, Czapliński Eugeniusz, Feret Wanda, Goździalska Zofia, Jabłońska Barbara, Krystek Wacława, Kubińska Danuta, Kuks Stanisława, Lech Andrzej, Lubieniecka Krystyna, Michalak Maria, Mielnik Urszula, Olender Jerzy, Olszewska Danuta, Omeniuk Jadwiga, Owczarek Henryk, Przytocka Barbara, Rutkowska Irena, Skrobek Danuta, Skuza Teresa, Statkiewicz Grażyna,  Sulecka Barbara, Szymanek Zofia, Wejman Jadwiga, Wiśniewski Andrzej, Żurawski Andrzej.

Rok szkolny 1967/68

Wychowawcy: Bogdan Niewiński, Maria Zubel

Adamczyk Krystyna, Adamczyk Ryszard, Arkanow Zofia, Bagińska Teresa, Bindas Teresa, Chudzik Krystyna, Ciura Kazimierz, Dąbrowski Grzegorz, Gąsiewska Celina, Głowala Elżbieta, Gozdur Urszula, Goździalska Sabina, Grzegrzółka Jerzy, Kałwak Halina, Kowalik Barbara, Krakowska Krystyna, Krech Alina, Kuczma Sławomir, Kucznier Stefania, Kukiełka Jerzy, Kuks Czesław, Laskowska Krystyna, Lepa Janina, Marchlewski Włodzimierz, Olender Ryszard, Orłowski Ryszard, Paulińska Elżbieta, Pogorzelec Bolesław, Selerowicz Waldemar, Siwek Maria, Skuza Mieczysław, Sojka Marian, Stachowiak Piotr, Stokowska Zofia, Szczegielniak Antoni, Szczygłowska Anna, Sztandarski Mirosław, Ślusarek Alina, Ślusarek Irena, Świder Janusz, Tomaszewski Lech, Tworkowski Henryk, Walerych Andrzej, Wącek Wejman, Janina Janusz, Wieteska Zofia, Wiśniewski Bolesław, Wójcik Eugeniusz, Zakrzewska Elżbieta, Zatyka Stanisław.

 

Rok szkolny 1968/69

Wychowawcy: Maria Zubel, Mikołaj Koleśnikow

 

Babij Zbigniew, Baran Teresa, Bejnarowicz Zdzisław, Bindas Kazimiera, Bogusz Henryk, Brzęcki Ryszard, Budzelewski Zbigniew, Bzduch Alina, Chorchos Tadeusz, Ciura Lidia, Czapla-Czapliński Edward, Dąbkowska Larysa, Hryciów Zbigniew, Iwińska Elżbieta, Jędrzejewska Bożena, Kalbarczyk Bożena, Kosowska Halina, Krajczyński Jan, Laskowski Edward, Lewandowski Lech, Lisowska Danuta, Magiera Wanda, Matlak Ryszard, Mazur Helena, Mielnik Bożena, Niewińska Barbara, Niewiński Jerzy, Nowak Bogusław, Oller Stefania, Orłowski Stefan, Ostrowski Roman, Pietrasik Alicja, Prygiel Czesław, Przytocka Janina, Ptak Lila, Siwek Mirosława, Skrobek Grażyna, Smoła Zdzisław, Stasiewicz Wacław, Stokowska Zenona, Surowiec Elżbieta, Szymański Stanisław, Troszczyńska Zofia, Troszczyński Mirosław, Walas Janina, Wieteska Teresa, Włodarczyk Halina, Zakrzewska Irena, Zatyka Helena.

 

Rok szkolny 1969/70

Wychowawcy: Mikołaj Koleśnikow, Maria Wiśniewska


Czaplińska Krystyna, Dąbkowski Maciej, Górniewska Alfreda, Hałuszka Maria, Kalbarczyk Elżbieta, Kalitowska Lila, Kałwak Bogdan, Kasprzak Stanisław, Krawczyk Barbara, Kuczma Krystyna, Nowak Jadwiga, Pauliński Zbigniew, Połetek Krystyna, Prygiel Andrzej, Rybicka Irena, Santkiewicz Barbara, Stępniak Bogdan, Stępniak Teresa, Strychanowski Roman, Surowiec Bożena, Szcząchor Helena, Szczegielniak Mirosław, Tworkowska Janina, Walerych Danuta, Winiarski Mirosław, Arkanow Helena, Chojka Roman, Chorchos Bogumiła, Drożdż Ewa, Giliński Waldemar, Hejning Maria, Kalinowski Adam, Kalkiewicz Henryk, Kijak Elżbieta, Kondraciuk Ewa, Kosowski Zdzisław, Kożeniowska Bożena, Kuks Edward, Kuks Józef, Kużownik Stanisław, Leśniewska Danuta, Lubieniecka Bogusława, Milas Ryszard, Mirosławska Elżbieta, Naniewicz Jadwiga, Świder Tadeusz, Troiński Zenon, Ustianowska Maria, Buchner Halina, Wącek Barbara, Wybranowska Bożena, Zawołek Andrzej.

Rok szkolny 1970/71

 

 

Wychowawcy: Maria Zubel, Maria Szymanek

 

Banach Elżbieta, Bindas Maria, Borkowska Bożena, Butryn Andrzej, Depta Bogusława, Dyczko Jan, Feret Grażyna, Grygiel Barbara, Iwancio Kazimierz, Jelonek Teresa, Karliński Wojciech, Kosiński Aleksander, Kotwis Krystyna, Kozyra Roman, Kurek Barbara, Kusiak Jerzy, Lewandowska Barbara, Maszyńska Zofia, Mirosławska Danuta, Puchalski Piotr, Romanik Zbigniew, Rorat Jadwiga, Sulecki Roman, Surowiec Grażyna, Sztandarska Maria, Troińska Teresa, Troszczyński Wacław, Wieczorek Andrzej, Wodzisławska Dorota, Zakrzewski Andrzej.

Adamczyk Danuta, Banach Elżbieta, Bindas Maria, Borkowska Bożena, Chomicz Eugeniusz, Dąbkowski Wojciech, Gliczyńska Jolanta, Grzebielucha Janina, Guzowicz Krystyna, Jas Wanda, Jas Wiesław, Karpińska Irena, Kasprowicz Zofia, Kaźmierowski Andrzej, Krystyniak Zofia, Kułacka Janina, Magiera Barbara, Mroczkowska Halina, Niemczyk Zbigniew, Papłowska Irena, Piekiełko Jerzy, Siwek Kazimierz, Skrzypczak Adam, Skuza Andrzej, Smołuch Mirosław, Socha Łucja, Ustianowska Jadwiga, Waszak Jan, Wodnicka Barbara.

 

Rok szkolny 1971/72

Wychowawcy: Danuta Cichocka, Maria Opiela

Babij Grażyna, Baran Andrzej, Bejnarowicz Eugeniusz, Brud Krystyna, Butryn Krzysztof, Bzduch Jerzy, Chomicz Mirosława, Ćwierz Jan, Ćwierz Ryszard, Dobrowolska Zofia, Dyczko Wacław, Dylawerska Jolanta, Grabowski Zdzisław, Hryciów Jerzy, Hryciów Ryszard, Karpińska Józefa, Kocur Wanda, Kosowska Grażyna, Kowalska Grażyna, Krech Danuta, Lisowska Krystyna, Lubieniecki Jan, Niemczyk Eugeniusz, Rutkowska Elżbieta, Smorąg Zenona, Sroka Zofia, Szaradowska Henryka, Wieteska Ryszard, Wodzisławski Jarosław, Wróblewski Celestyn.

 Adamski Mieczysław, Baran Maria, Bogucka Stanisława, Dyguda Mieczysław, Grygiel Władysław, Grzeszkowiak Jadwiga, Guzowicz Wiesław, Iwancio Roman, Janko Zofia, Krystek Antoni, Lisowska Wiesława, Magiera Barbara, Magiera Teresa, Marchlewska Krystyna, Nowak Teresa, Sztulnia Lech, Orlik Jolanta, Osada Andrzej, Puchalski Marek, Santkiewicz Lech, Sichan Anna, Siwek Janina, Sztelnza Grażyna, Szumlas  Elżbieta, Szymczak Stanisław, Świetlicki Jan, Wiatr Adam,  Wojtysiak Grażyna, Woźniak Krzysztof, Zakrzewski Stanisław.

 

Rok szkolny 1972/73

Wychowawcy: Maria Szcząchor, Danuta Terka

 

Bińkowski Czesław, Bryś Bożena, Ciura Janusz, Czuba Elżbieta, Dołaszewska Gabriela, Frankowska Alicja, Gąsiewska Elżbieta, Czapliński Krzysztof, Istoczak Janusz, Jędrzejewska Elżbieta, Kosowska Maria, Kozyra Mariusz, Krajczyńska Danuta, Krakowski Mirosław, Kuczyńska Maria, Kopczyńska Grażyna, Kuks Andrzej, Lewandowski Stanisław, Łata Stanisława Madejska Wanda, Makowiecka Milena, Maksymiuk Elżbieta, Marciniuk Henryk, Olszak Barbara, Olszewski Jerzy, Pietrasik Krystyna, Pulsza Krystyna, Raciniewski Andrzej, Ruszkowska Halina, Rygielska Grażyna, Sichan Jadwiga, Skuza Adam, Steranko Artur, Socha Anna, Surowiec Andrzej, Troińska Stanisława, Ulikowski Andrzej, Wiśniewska Karolina, Wojnarowska Krystyna, Woźniak Alicja, Wróblewska Grażyna, Zatorska Irena, Zielińska Halina,  Zieliński Tadeusz, Herman Ewa.

 

Rok szkolny 1973/74

Wychowawcy: Mikołaj Koleśnikow, Krystyna Lasecka

Adamska Elżbieta, Cichocka Jolanta, Dudczak Halina, Frankowski Tadeusz, Głowala Zbigniew, Hryciów Joanna, Hryciów Zuzanna, Karamara Grażyna, Kasprowicz Krystyna, Kopyt Iwona, Kozyra Marzena, Krystyniak Alina, Kułacka Barbara, Machocka Bożena, Makuch Danuta, Małecka Bogumiła, Midzio Eliza, Przytocki Eugeniusz, Ptak Bożena, Puchalski Jerzy, Płomiński Czesław, Romanik Henryk, Rybicka Małgorzata, Siwek Wiesław, Skrobek Bożena, Skuza Wiesława, Szubert Arkadiusz, Szubert Iwona, Uławska Krystyna, Ustianowski Jan, Wącek Wiesława,  Wiatr Ewa, Wojnarowski Jerzy.

 

Rok szkolny 1974/75

Wychowawcy: Mikołaj Koleśnikow, Maria Szymanek

 

Boczkowska Władysława, Dobrowolska Mariola, Grabowska Mariola, Grzeszkowiak Ryszard, Hryciów Wiesław, Iwancio Władysława, Jaroszewicz Mirosław, Kilian Iwona, Kuczma Henryk, Kuczyńska Bogusława, Kulenty Małgorzata, Lebowski Mirosław, Lewandowska Halina, Lisowski Ireneusz, Madejski Mieczysław, Maksymiuk Ryszard, Mieszkowska Beata, Mróz Grażyna, Naniewicz Zygmunt, Nowak Krystyna, Olender Tadeusz, Orłowski Andrzej, Podstada Małgorzata, Prygiel Małgorzata, Smorąg Henryka, Stawowczyk Jerzy, Strychanowska Katarzyna, Ulikowska Bożena, Wojnarowski Janusz, Wojtysiak Renata.
 

 

Rok szkolny 1975/76

 

 

Wychowawcy: Kazimiera Ćwirko, Edward Ćwirko

Boćko Ewa, Chomicz Jan, Frąc Barbara, Grabia Zygmunt, Hałuszka Teresa, Jakubowska Bożena, Kalbarczyk Zofia, Klimkowski Ryszard, Kłosowski Adam, Kowalska Teresa, Kudełka Wiesława, Lisowska Grażyna, Madejski Zenon, Makowiecka Mariola, Makowiecka Lila, Matlak Sylwia, Molenda Paweł, Naniewicz Henryk, Paprocka Ewa, Pietrasik Barbara, Rutkowska Jolanta, Rybicki Lech, Surowiec Małgorzata, Szostak Sławomir, Tomczyk Elżbieta, Wojtala Andrzej, Wojtków Jolanta, Wojtowicz Henryk, Zakrzewski Henryk, Zalewska Mirosława, Zieliński Ryszard, Zieliński Stanisław, Żołnierczuk Małgorzata.

Bielenda Milena, Bindas Jadwiga, Brud Sławomir, Fidos Jarosław, Grzeszkowiak Krystyna, Istoczak Regina, Iwańcio Jan, Jasiński Wojciech, Juszczak Witold, Kalinowska Mariola, Kopyt Andrzej, Kuczyński Leszek, Kułacka Halina, Kuśmierczuk Sławomir, Lech Maria, Lisowska Iwona, Maksymiuk Renata, Midzio Bożena, Nowak Józef, Nowak Małgorzata, Siwek Ewa, Waluszko Paweł, Werner Zbigniew, Zakrzewski Stefan.
 

 

Rok szkolny 1976/77

 

 

Wychowawcy: Edward Ćwirko, Bogusława Słomczewska

 

Dudczak Mieczysław, Grabowski Waldemar, Hryciów Krystyna, Hrynio Ryszard, Magiera Elżbieta, Magiera Grzegorz, Makowiecki Adam, Maszczak Jacek, Pietrasik Bogumiła, Smorąg Bożena, Szubert, Bernadeta, Szumlas Lech, Szymanek Mariusz, Tworkowska Urszula, Walerych Krystyna, Werner Małgorzata, Wojnarowska Halina, Zakrzewska Barbara, Bohdan Edward, Burda Jerzy, Chomicz Danuta, Grabia Krzysztof, Grabowska Elżbieta, Karamara Danuta, Kogut Mirosław, Kukiełka Alicja, Kukiełka Mirosław, Kwaśniak Barbara, Kwiatkowska Anna, Kwiecień Krzysztof, Makochoń Mirosław, Małecka Milena, Nadolny Dariusz, Siwacki Krzysztof, Skuza Elżbieta, Staniewska Teresa, Statkiewicz Małgorzata, Statkiewicz Marzena, Walkiewicz Zbigniew, Wełniak Andrzej, Wilczyński Tadeusz, Wojtków Roman, Wojtysiak Zbigniew, Wulf Rajmund, Żołnierczuk Karol, Augustyniak Marioletta, Chomicz Józef, Grzesiak Henryka, Janko Irena, Kamiński Janusz, Kamiński Zbigniew, Kłosowski Adam, Melnyczok Adam, Pachnik Wiesław, Strychalski Krzysztof, Strychanowski Wiesław, Szumlas Barbara, Ustianowski Józef, Zander Waldemar, Zbuchalska Barbara.
 

 

Rok szkolny 1977/78

 

 

Wychowawcy: Maria Szcząchor, Mikołaj Koleśnikow

 

Baran Dariusz, Biłuszczak Aleksandra, Burda Krzysztof, Butryn Bogdan, Felińska Jolanta, Feret Czesława, Gąsiewski Marek, Gołąb Krzysztof, Grabowska Elżbieta, Kaczyńska Krystyna, Kalinowski Waldemar, Kamiński Henryk, Kotus Roman, Kowalik Mirosław, Kudełka Zbigniew, Lupke Henryk, Marchlewska Mariola, Madzelewska Bożena, Nadolna Małgorzata, Nowak Jan I, Nowak Jan II, Obrzut Grzegorz, Osada Wiesław, Pawłuś Lucyna, Piekiełko Iwona, Podstada Bożena, Puchalska Iwona, Sichan Andrzej, Soroko Tomasz, Szostak Małgorzata, Wymysłowski Robert Maciej,

Butryn Tadeusz, Damagała Ewa, Dobrowolski Eugeniusz, Jabłoński Zbigniew, Jelonek Jan, Kalbarczyk Jan, Kasprowicz Józef, Klimkowska Iwona, Leśniewski Marek, Magiera Jan, Magiera Mieczysław, Mróz Jan, Michalczuk  Renata, Olszak Adam, Paruszkiewicz Barbara, Pietrasik Małgorzata, Pilichowski Bogdan, Raciniewski Grzegorz, Szcząchor Aniela, Tomczyk Krzysztof, Troszczyński Sławomir, Ulikowski Krzysztof, Wawrzak Marzena, Werner Bogusława, Woźniak Anna, Zalewska Danuta.

 

 

Rok szkolny 1978/79

Wychowawcy: (brak wychowawcy) Bogusława Słomczewska

 

Dławichowska Ewa, Feret Marek, Gajdan Anna, Kamiński Edward, Karkocka Władysława, Kogut Ewa, Kudełka Grażyna, Kułacki Piotr, Leśniewska Alicja, Lisowska Bogumiła, Lisowska Henryka, Madejska Małgorzata, Makowiecki Jacek, Maszczak Roman, Niemczyk Bogdan, Puchalska Jadwiga, Sawicki Tadeusz, Siwek Ewa, Sułgut Iwona, Wodnicka Małgorzata, Bindas Irena, Dylawerski Jacek, Grabowska Barbara, Istoczak Marzena, Iwanio Krystyna, Jabłoński Zbigniew, Jakubowska Elżbieta, Kazimierska Elżbieta, Kowalik Zenon, Krystyniak Małgorzata, Magiera Zbigniew, Mamos Dorota, Milas Zdzisław, Osada Bogusław, Paprocki Piotr, Szulc Małgorzata, Wojtala Jan, Wojtala Ryszard, Wojtowicz Stanisław, Żołnierczuk Feliks.

 

 

Rok szkolny 1979/80

Wychowawcy: Kazimiera Ćwirko, Halina Iwanejko,
Bogusława Słomczewska

 

Bober Czesław, Boczkowska Jolanta,Bohdan Krzysztof, Chendorski Adam, Czapski Krzysztof, Dobrowolska Irena, Gołąb Marek, Grzesiak Marzena, Kamiński Grzegorz, Klimkowski Radosław, Kopczyński Krzysztof, Małecki Adam, Michalec Barbara, Pilichowski Krzysztof, Rybicki Dariusz, Rybka Dariusz, Szumlas Jacek, Werner Justyna, Wojnarowski  Mieczysław, Wożniak Grażyna, Woźniak Jacek, Zakrzewska Danuta.

Adamski Zenon, Bielenda Awa, Biłuszczak Wiesława, Bober Małgorzata, Chomicz Danuta, Chomicz Teresa, Ćwirko Dariusz, Dutczak Jolanta, Feliński Bogdan, Grzeczka Mariusz, Juszczak Monika, Kudełka Elżbieta, Kuśmierczuk Radosław, Lewandowski Andrzej, Marchlewski Sławomir, Nowak Mariusz, Paprocka Kazimiera, Piekiełko Dariusz, Raciniewska Małgorzata, Siwek Adam, Smorąg Jadwiga, Soroko Alina, Suproniuk Danuta, Szymczak Andrzej, Tofil Jan, Zakrzewski Józef, Zielińska Anna, Augustyniak Dariusz, Boćko Władysław, Kłosowski Jan, Kogut Janusz, Paprocki Bogdan, Suproniuk Anna, Szymański Piotr, Zbuchalska Anna, Zbuchalski Zdzisław.

 

Rok szkolny 1980/81

Wychowawcy: Kazimiera Ćwirko, Maria Bajek,
Bogusława Słomczewska

 

Bajek Elżbieta, Bratek Elżbieta, Ferenc Irena, Fidos Marlena, Gajdan Dorota, Grzeczka Teresa, Jakubiec Kamila, Kalbarczyk Maria, Kamińska Mariola, Krystek Małgorzata, Paprocki Mirosław, Pawłuś Krzysztof, Polak Tadeusz, Rybka Joanna, Szulc Elżbieta, Tomczyk Jerzy, Turek Marek, Więcławska Jolanta, Wulf Marzena, Wymysłowska Joanna, Zalewski Andrzej, Zieliński Andrzej,

 

 

 

 

 

 

Bielicki Mariusz, Bryś Małgorzata, Chyl Beata, Czapliński Mirosław, Frankowski Mariusz, Grabowski Ryszard, Istoczak Marek, Jabłoński Sławomir, Jelinek Robert, Kazimierska Ewa, Koralewska Katarzyna, Kukiełka Renata, Leśniewska Bożena, Leśniewska Grażyna, Magiera Tadeusz, Małecka Marzena, Milas Renata, Niemczyk Mariola, Wróblewska Albina, Gajo Barbara, Grabowski Sławomir, Matujzo Mirosław, Socha Aleksandra, Strychanowska Zofia, Wełniak Piotr, Wełniak Teresa, Wiliński Andrzej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 1981/82

 

 

 

Wychowawcy: Kazimiera Ćwirko, Halina Iwanejko,
Bogusława Słomczewska



Adamska Beata, Bernacka Antonina, Chomicz Elżbieta, Dyczko Józefa, Frankowski Tomasz, Jachimowicz Robert, Kasiński Dariusz, Kogut Dorota ,Kowalik Anna, Kowalska Renata, Maksymiuk Anna, Mamos Agata, Niemczyk Lidia, Ryczkowska Marzena, Santkiewicz Jolanta, Sawicka Beata, Więcławski Stanisław, Woźniak Sławomira.

 

Adamczyk Jacek, Doliński Zenon, Jurek Renata, Krystek Dorota, Kuczyńska Renata, Magiera Krystyna, Mazurek Marzena, Miklewicz Krzysztof, Namyślak Krzysztof, Olszak Albert, Piekiełko Mariola, Pietrasik Andrzej, Pobrotyn Andrzej, Posłuszna Iwona, Przytocka Maryla, Skiba Dariusz, Słodownik Jolanta, Sulecki Dariusz, Sułgut Renata, Ustianowska Małgorzata, Ustianowski Jarosław, Zakrzewska Małgorzata, Zbuchalska Jolanta, Anuszkiewicz Bożena, Kornacka Bożena, Sułgut Janusz, Strychanowski Ryszard, Wityńska Barbara.
 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 1982/83

 

 

 

 

 

Wychowawcy: Krystyna Lebowska, Danuta Terka,
Bogusława Słomczewska

 

 

Bąk Jarosław, Bielicki Andrzej, Burkieciak Wojciech, Dziad Maria, Hnitecka Katarzyna, Hnitecki Marek, Kazin Dorota, Kornas Jan, Magiera Mariola, Murii Robert, Olszak Edward, Pałaszewski Marek, Ratajska Małgorzata, Selerowicz Beata, Smorąg Bogumiła, Sulecka Urszula, Ślusarek Beata, Waluszko Małgorzata, Wuchmicki Ryszard, Wulf Beata, Żołnierczuk Barbara, Borkowski Jacek, Domagała Jadwiga, Jelinek Artur, Kowalik Renata, Piekiełko Małgorzata, Pietrasik Zbigniew, Skiba Dorota, Skuza Jacek, Szubert Monika, Szulc Robert, Trzciński Andrzej, Wieteska Joanna, Woźniak Mirosław, Wulf Małgorzata, Kamiński Wojciech, Kłosowski Mirosław, Stawowczyk Danuta, Wilińska Wiesława.
 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 1983/84

 

 

 

 

 

Wychowawcy: Irena Fidos, Mikołaj Koleśnikow,
Bogusława Słomczewska

 

Bagiński Paweł, Chomicz Janina, Cizio Marianna, Drwęcki Jacek, Gajdan Jolanta, Gołąb Marzena, Gorgol Marek, Kamińska Elżbieta, Leśniewska Renata, Młotek Iwona, Nowakowski Mariusz, Przytocka Anna, Różańska Joanna, Rybka Lidia, Selerowicz Renata, Ślusarek Anita, Tamas Beata, Troszczyńska Beata, Zieliński Zbigniew.

 

Bogusz Krystyna, Bogusz Mariusz, Cierpiałowska Dorota, Cyngot Agnieszka, Hnitecka Magdalena, Magiera Renata, Magiera Teresa, Makuch Ireneusz, Naniewicz Czesław, Raciniewska Agata, Ratajski Mariusz, Siwek Anna, Siwek Katarzyna, Smorąg Dariusz, Sułgut Marek, Szostak Daniel, Ustianowska Alicja, Woźniak Bożena, Woźniak Czesława, Zaborowska Jolanta, Zabost Marzena, Anuszkiewicz Grzegorz, Brzuszek Jacek, Feret Dariusz, Klekot Agata, Widyńska Aneta, Zaborowski Bogusław.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 1984/85

 

 

 

Wychowawcy: Maria Bajek, Helena Kietla, Danuta Terka,
Bogusława Słomczewska


Bagińska Edyta, Biernacka Elżbieta, Bobek Piotr, Cholewski Andrzej, Chrząszcz Grażyna, Dobrowolska Bona, Koralewska Grażyna, Kowalik Krystyna, Kozłowska Iwona, Mamos Rafał, Mróz Barbara, Polaczek Elżbieta, Rygielski Robert, Turek Janusz, Ustianowska Dorota, Więcławska Barbara, Wiglusz Ryszard, Wiglusz Zdzisław, Wodnicka Iwona, Wojtków Grzegorz, Zakrzewska Izabella, Zalewska Anna, Żylski Krzysztof.

 

Burda Sylwester, Chruślak Andrzej, Dębska Joanna, Gorgol Marzena, Jabłońska Dorota, Karamara Katarzyna, Kietla Edyta, Koleśnikow Beata, Kornas Jerzy, Kossakowska Agnieszka, Kunka Jacek, Maksymiuk Agata, Markiewicz Mariusz, Mieńciuk Izabella, Modzelewska Beata, Nadolna Elżbieta, Najda Katarzyna, Nowakowska Kamila, Obrębski Wojciech, Pałaszewski Tomasz, Sawicka Agata, Suszko Anna, Terka Arkadiusz, Woźniak Danuta.

 

 

 

 

 

 

Bielicki Robert, Bielska Beata, Bratek Mirosław, Denkiewicz Jarosław, Frankowski Krzysztof, Hryciów Jacek, Kaleja Jacek, Kardacz Jerzy, Kasiński Tomasz, Kalbarczyk Anna, Kowalczyk Anna, Leśniewski Edward, Malecha Tomasz, Pietruk Jerzy, Pobrotyn Dariusz, Polak Marian, Sobczak Artur, Socha Teresa, Strychanowski Tadeusz, Wróblewska Zofia, Wróblewski Mirosław, Zarębska Iwona, Czapka Wiesław, Kłosowska Małgorzata, Niewola Tomasz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 1985/86

 

 

 

Wychowawcy: Edward Ćwirko, Maria Szcząchor,
Bogusława Słomczewska


 

Bazylińska Hanna, Bielicka Edyta, Bieńko Edyta, Bober Katarzyna, Cierpiałowski Dariusz, Dyks Mariusz, Dziurski Sylwester, Filipczak Małgorzata, Groński Krzysztof, Hałuszka Roman, Jach Beata, Klasińska Aneta Klimkowska Kinga, Klugmann Dariusz, Kornas Maria, Kotwis Beata, Leśniewski Robert, Mierzwa Grzegorz, Molenda Arkadiusz, Pendowska Beata, Sobczak Tomasz, Sułgut Marzena, Ślusarek Krzysztof, Waluszko Ewa.

 

 

 

 

 

 

 Adamczyk Anna, Adamczyk Małgorzata, Bieńko Krzysztof, Bryś Ireneusz, Boćko Piotr, Chruślak Bożena, Cyrklewicz Michał, Dembski Jarosław, Dziubińska Joanna, Grodzka Wioleta, Hnitecki Dariusz, Jabłońska Ewa, Karkocki Marek, Kowalik Irena, Leonowicz Waldemar, Lewandowski Marek, Marchlewski Krzysztof, Pietruk Adam, Serweta Artur, Szcząchor Maciej, Wasilewska Anna, Wojnarowska Anna, Worobiej Anna, Zielińska Marta, Chlewicki Piotr, Chrzan Małgorzata, Koralewski Robert, Kucznier Mirosław, Olszak Ludwik, Sobańska Barbara, Sobański Piotr.
 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 1986/87

 

 

 

 

 

Wychowawcy: Maria Bajek, Halina Iwanejko

 

 

Bajek Stanisław, Bieńko Wioletta, Ćwierz Mariusz, Dębska Katarzyna, Dławichowska Agnieszka, Dławichowska Izabela, Dulęba Sylwia, Fidos Agnieszka, Fijałkowski Robert, Góras Adam, Jach Roman, Kabała Roman, Kałuża Artur, Karpowicz Mirosław, Kita Grzegorz, Leśniewski Jacek, Łata Wioletta, Marciniak Sebastian, Niemczyk Paweł, Ostrówka Małgorzata, Przytocka Milena, Pułło Dariusz, Ratajski Arkadiusz, Soroko Mariusz, Stasiewicz Grzegorz, Wilchowska Beata.

 

 

 

 

 

 

Bogusz Danuta, Dziubiński Jacek, Filarowski Tomasz, Górny Robert, Kaczorowska Wiesława, Krystek Katarzyna, Leśniewska Anna, Młotek Justyna, Młotek Karol, Naniewicz Małgorzata, Nowikowska Zdzisława, Orłowski Artur, Pendowski Piotr, Piekiełko Joanna, Rygielski Andrzej, Rzewucki Adam, Sawicki Ireneusz, Słomkowska Małgorzata, Sobczyk Mariusz, Strojek Grzegorz, Szczechowski Sławomir, Szostak Andrzej, Szumlas Tadeusz, Tamas Artur, Turek Roman, Tyszer Lidia, Wasilewski Grzegorz.
 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 1987/88

 

 

 

 

 

Wychowawcy: Krystyna Lebowska, Janina Kaczmarek


Adamska Katarzyna, Bielicki Paweł, Bielska Monika, Boczkowska Anna, Brzuszek Janeta, Chomicz Andrzej, Drwęcka Agnieszka, Dziemiaczyk Małgorzata, Dziuba Małgorzata, Fojcik Agnieszka, Groński Sławomir, Kasiński Sławomir, Lewandowski Leszek, Łuć Agnieszka, Marchlewski Zbigniew, Markiewicz Katarzyna, Matras Ilona, Mielniczuk Agnieszka, Niewińska Grażyna, Pałaszewska Edyta, Padditz Emil, Perliński Sławomir, Plata Robert, Podkowicz Synilga, Siwek Marlena, Syryca Monika, Szymańska Agnieszka, Tomkow Mariusz.

 

 Bagiński Maciej, Bińkowski Andrzej, Borus Dominika, Grzebielucha Małgorzata, Hołowczyc Krzysztof, Jędrachowicz Sylwia, Kaczorowska Renata, Kałuża Kamila, Kazin Mirosław, Kraska Dorota, Kunka Justyna, Kwaśniak Barbara, Loepp Rozalia, Magiera Edward, Nowakowski Dariusz, Rózgowska Wioletta, Sawicka Aleksandra, Sawicki Mieczysław, Selerowicz Krzysztof, Smorąg Ewa, Strychanowska Ewa, Szłapak Arleta, Wilchowski Cezary, Wójcik Agnieszka.
 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 1988/89

 

 

 

 

 

Wychowawcy: Mikołaj Koleśnikow, Wojciech Kwiatkowski,
 Andrzej Podkowicz


 

Adamski Michał, Baran Aneta, Borowiecka Marzena, Burkieciak Aneta, Chmielewski Sławomir, Czamarczan Norbert, Czaplińska Anna, Feliński Tomasz, Filipczak Dariusz, Gajewska Katarzyna, Kita Monika, Marciniak Roman, Michlewicz Angelika, Nowakowska Kornelia, Perliński Roman, Połetek Agnieszka, Rakowska Aleksandra, Sobczak Mariusz, Szulc Arkadiusz, Szulc Paweł, Uławska Joanna, Weraksa Sylwia.

 

 

 

 

 

 

Barski Jacek, Belka Angelika, Cygan Dariusz, Czuba Agnieszka, Dławichowska Aneta, Dziębowski Mariusz, Feret Anna, Hałuszko Edyta, Istoczak Edmund, Kopczyński Stanisław, Koralewski Tomasz, Kraska Mariusz, Kwiecień Danuta, Opala Kamil, Rygielska Iwona, Rygielski Dariusz, Samborska Edyta, Sobczyk Joanna, Werner Marzena, Wiglusz Eugeniusz, Wojtków Ksenia, Woźniak Aleksandra, Zieliński Jarosław.

 

 

 

 

 

 

   Adamczyk Jacek, Adamczyk Katarzyna, Biłuszczak Bogumiła, Chrząszcz Piotr, Dąbrowska Kamila, Dyks Monika, Gorgol Monika, Górna Julita, Jabłońska Alicja, Kantek Rafał, Kazin Katarzyna, Kietla Agnieszka, Laskowska Jolanta, Marchlewski Marek, Mróz Piotr, Odymała Marek, Olszak Wiktor, Plata Kamila, Przytocki Marek, Strojek Jarosław, Terka Magda, Uławski Arkadiusz, Wącek Krzysztof.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 1989/90

 

 

 

Wychowawcy: Maria Bajek, Danuta Terka,
Bogusława Słomczewska


 

Adamczyk Robert, Banach Anna, Dembska Joanna, Dębowska Agnieszka, Dławichowska Anna, Grodzka Agnieszka, Gutowska Eliza, Jacynowska Ewelina, Krzyżanowska Agnieszka, Latkowska Danuta, Marchlewska Beata, Markiewicz Iwona, Markwart Izabella, Mieńciuk Adam, Molenda Daniel, Niewińska Edyta, Nowak Sylwia, Pietras Krzysztof, Sawicki Tomasz, Spanier Anna, Ślusarek Anna, Zarębska Barbara.

 

 

 

 

 

 

 Adamski Sławomir, Boczkowska Agnieszka, Buchner Ania, Chmielewski Czesław, Chomicz Robert, Dziębowski Dariusz, Feret Małgorzata, Filipczak Krzysztof, Frankowska Edyta, Grzegrzółka Magdalena, Kałuża Marzena, Kuczyńska Joanna, Kuczyński Jarosław, Marciniak Edyta, Osowicz Szczepan, Paszczak Marcin, Prygiel Bartek, Rzeczkowska Katarzyna, Słodownik Karol, Sobańska Barbara, Tyszer Witold, Wodnicka Alina.

 

 

 

 

 

Chrzęst Mariusz, Denkiewicz Izabella, Dziemiańczyk Tomasz, Grzeczka Agnieszka, Kopczyńska Barbara, Korowajczyk Monika, Kraska Aneta, Kubicka Iwona, Kucznier Natalia, Lepa Joanna, Lisowski Dariusz, Łuć Sylwia, Modzelewski Marek, Mordasewicz  Agnieszka, Rojek Sylwia, Skiba Aneta, Trzyciński Rafał, Wącek Adam, Weraksa Agnieszka, Zakrzewska Agnieszka, Zatyka Tomasz, Zielińska Kamila.
 

 

 

 

 

 

 Rok szkolny 1990/91

 

 

 

 

 

Wychowawcy: Maria Szcząchor, Grażyna Kwiecień - Kwiatkowska

 


 

Bazyliński Jarosław, Bądkowska Magdalena, Ciekańska Katarzyna, Cyngot Robert, Grzebielucha Wioletta, Grzebilelucha Anna, Grzelak Urszula, Hałacińska Małgorzata, Hałuszka Andrzej, Kaleja Monika, Kantek Arkadiusz, Kazin Wioletta, Leśniewska Dorota, Loepp Karina, Malecha Rafał, Molenda Agnieszka, Oczadły Agata, Odymała Robert, Piekiełko Monika, Piekiełko Tomasz, Pilichowski Jacek, Prygiel Jarosław, Radziszewski Artur, Sobczak Wioletta, Szmaglińska Anita, Szyc Joanna, Wilczyńska Joanna.

 

 

 

 

 

 

 Bajek Paweł, Bzduch Anna, Chomicz Bogdan, Czerniszewski Artur, Dalecki Jarosław, Depta Arkadiusz, Dutczak Marta, Grzanka Grzegorz, Grzesiak Wojciech, Gutowski Radosław, Hołowczyc Piotr, Jach Iwona, Kasprowicz Przemysław, Koralewski Arkadiusz, Korowajczyk Sylwia, Kozyra Grzegorz, Kukiełka Katarzyna, Kużownik Anna, Linkiewicz Dorota, Lis Waldemar, Maksymiuk Wojciech, Orłowski Krzysztof, Rygielski Krzysztof, Sondej Beata, Stefaniak Dariusz, Stuczyński Bogdan, Świder Monika, Troińska Anna, Wojtkowska Magda, Wójcik Anetta.
 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 1991/92

 

 

 

 

 

Wychowawcy: Paweł Pawlak, Edward Ćwirko

 

Adamski Zbigniew, Arent Marcin, Baran Marek, Boczkowski Mirosław, Ćwierz Jacek, Fojcik Bartłomiej, Grygiel Anna, Grzelak Anna, Grzelak Maciej, Jabłońska Sylwia, Jędrachowicz Iwona, Kinderman Rafał, Kuzańska Grażyna, Kwaśniak Anna, Lepa Maciej, Marchlewski Daniel, Mordasewicz Agata, Prończuk Jarosław, Sieńko Anna, Soroko Przemysław, Spanier Tomasz, Stachowiak Marta, Wiatr Krystian, Wójcik Monika.

 

Buczyk Marek, Dębowska Iwona, Grzegrzółka Adam, Grzesiak Bartłomiej, Kowalski Tomasz, Lubieniecka Magdalena, Lubieniecki Tomasz, Molenda Sławomir, Niewińska Wioletta, Nowak Urszula, Olender Iwona, Olesiak Andrzej, Orłowska Małgorzata, Polaczek Małgorzata, Przytocki Marcin, Sielski Marek, Ślusarek Daniel, Uławski Rafał, Walerych Monika, Wącek Dariusz.
 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 1992/93

 

 

 

 

 

Wychowawcy: Janina Kaczmarek, Maria Kuks


 

Barski Sławomir, Boćko Joanna, Buchner Dorota, Ciesak Barbara, Czuba Tomasz, Dąbrowska Kamila, Dławichowski Artur, Grzanka Barbara, Kozyra Paweł, Kużownik Krzysztof, Kwiatkowski Przemysław, Lech Przemysław, Maksymiuk Andrzej, Nowak Sebastian, Olesiak Jacek, Olszak Jarosław, Perlińska Agnieszka, Piekiełko Przemysław, Plata Dawid, Podkowicz Andrea, Sękowska Aeksandra, Stokowski Mariusz, Stuczyńska Anna, Walerych Kararzyna, Wędzińska Anna, Woźniak Magdalena, Żylska Beata.

 

 

 

 

 

 

Bąk Daniel, Bejnarowicz Andrzej, Biłuszczak Miron, Binkowski Mieczysław, Bogusz Małgorzata, Ciekański Grzegorz, Depta Marta, Gąsior Jakub, Górczewski Artur, Herman Marta, Jakubiak Ewa, Kuzański Tomasz, Lewandowski Krzysztof, Mielniczuk Grzegorz, Niemczyk Piotr, Nowak Daniel, Papis Patryk, Pauliński Łukasz, Pobrotyn Tomasz, Rozpendek Tomasz, Rzewucki Paweł, Sobańska Agnieszka, Sondej Magdalena, Stachowiak Monika, Wącek Edyta, Wącek Monika, Werner Barbara, Wójcik Małgorzata, Zatyka Daniel.
 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 1993/94

 

 

 

 

 

Wychowawcy: Maria Bajek, Wiktor Szłapacki, Andrzej Sawka

 

Biskup Renata, Bogusz Waldemar, Chomicz Agnieszka, Grzelak Marcin, Hałacińska Krystyna, Jakubiak Aneta, Koleśnikow Dorota, Kułacki Daniel, Nacfalski Maciej, Nowakowski Daniel, Ostrowska Joanna, Paul Katarzyna, Pauliński Bartosz, Pyzak Magdalena, Rakowska Beata, Rozpendek Mariusz, Sękowski Daniel, Stoeck Wojciech, Wasiliw Monika, Wójcik Jakub.

 

 

 

 

 

 

 Bańkowska Bożena, Bańkowski Jarosław, Baran Magdalena, Cierpiałowska Dagmara, Czapla-Czaplińska Ewa, Gliniecki Paweł, Gorgol Magdalena, Hałuszka Rafał, Herman Piotr, Hnitecki Paweł, Jacynowska Dagmara, Kaczorowski Adam, Kamiński Przemysław, Kasprowicz Roksana, Kukiełka Wojciech, Kuks Magdalena, Molenda Marcin, Nyk Julian, Olejnik Mariusz, Papis Krystian, Strychanowski Adam, Szczegielniak Emil, Sztandarski Marcin, Szyndler Marcin, Ślusarek Arkadiusz, Zaręba Krzysztof.

 

 

 

 

 

 

Arent Agnieszka, Arent Piotr, Bejnarowicz  Sławomir, Bejnarowicz Edyta, Bielska Senilga, Brzuszek Sylwia, Budzelewski Maciej, Chrin Renata, Dziubińska Agata, Groński Grzegorz, Klasiński Marcin, Kuks Weronika, Lepa Aneta, Lubieniecka Małgorzata, Nakonieczny Marcin, Niewiński Mirosław, Samborska Monika, Szulc Katarzyna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 1994/95

Wychowawcy: Danuta Terka, Grażyna Ulikowska,
Bogusława Słomczewska

 

Bagiński Mateusz, Czerniawski Artur, Dominiak Dorota, Jabłoński Tomasz, Kaczmarek Mariusz, Kantek Marcin, Kitowska Marlena, Kościelak Regina, Kużownik Małgorzata, Lisowski Paweł, Maksymiuk Dorota, Olszak Marcin, Orłowska Marta, Puchalska Agnieszka, Rojek Piotr, Sawicka Alicja, Siwek Anna, Skuza Marcin, Wącek Magdalena.

Banach Izabela, Ciekańska Małgorzata, Dąbrowski Daniel, Felińska Anna, Hnitecka Karolina, Jakubiak Daniel, Kamiński Andrzej, Kuks Rafał, Lewandowska Ewelina, Marchlewski Ireneusz, Marciniuk Anna, Molenda Robert, Niemczyk Joanna, Stec Wojciech, Szaradowski Krzysztof, Szczegielniak Marta, Walerych Wojciech, Weraksa Daniel, Witek Aneta, Wolski Marcin.

 Banna Adam, Dołaszewski Piotr, Gasik Małgorzata, Kołodziejczyk Agnieszka, Lewandowski Piotr, Olejnik Grzegorz, Paruszkiewicz Kamila, Piekiełko Paweł, Polaczek Jerzy, Prończuk Izabela, Rębacz Krzysztof, Santkiewicz Przemysław, Seroń Artur, Sękowska Monika, Sobczak Kamila, Stefaniak Anna, Stoltmann Łukasz, Zielińska Marlena.

 

Rok szkolny 1995/96

 

 

 

 

 

Wychowawcy: Maria Szcząchor, Dariusz Bajko, Mikołaj Koleśnikow

 

 

Adamczak Karol, Bądkowska Aneta, Burek Zbigniew, Chrzęst Daniel, Ciesak Iwona, Czerniszewski Norbert, Dalecki Leszek, Kalbarczyk Szymon, Klimkowski Michał, Kosowska Monika, Kowalska Anna, Kozyra Katarzyna, Kuks Robert, Kurpiewski Grzegorz, Lepa Łukasz, Markwart Karolina, Mordasewicz Adam, Ochwat Dorota, Rygielska Magda, Świder Paweł, Wącek Izabela, Zakrzewski Hubert.

 

 

 

 

 

 

 Czapliński Mieczysław, Drwęcki Rafał, Gardziewicz Marta, Kaczmarek Anna, Kołomańska Ewa, Kopczyński Grzegorz, Kornas Sebastian, Kuks Bartłomiej, Kuks Dawid, Kuzański Damian, Lech Olga, Nowakowska Dorota, Odymała Anna, Papis Marta, Paul Rafał, Pyzak Katarzyna, Romanik Urszula, Szymczak Magdalena, Ściaka Małgorzata, Uławski Przemysław, Wącek Aleksandra.

 

 

 

 

 

 

 Bińkowska Dorota, Ćwierz Monika, Grabia Dorota, Grzegrzółka Maciej, Jakub Grzelak, Kaczorowski Sylwester, Kaźmierska Magdalena, Kogut Justyna, Kułacki Adrian, Kunka Dominika, Lesiak Anna, Marciniuk Paweł, Nakonieczna Magdalena, Nakonieczna Marcelina, Nyk Małgorzata, Olesiak Beata, Pietruk Weronika, Piłatowska Krystyna, Radziszewski Albert, Stachowiak Anna, Szczegielniak Przemysław, Waluszko Emilian, Wiśniewski Marcin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 1996/97

Wychowawcy: Paweł Pawlak, Andrzej Sawka


 

Adamczyk Elżbieta, Brzezowska Milena, Czyżewska Magdalena, Depta Arleta, Dziuba Konrad, Gliniecka Ewa, Hawańczak Marek, Kamińska Małgorzata, Korycki Maciej, Kukiełka Małgorzata, Kuzański Karol, Kwiatkowska Agata, Leonowicz Anna, Maksymiuk Piotr, Molenda Tomasz, Nowakowska Edyta, Orłowska Karolina, Orłowski Adam, Ostrogórska Barbara, Rygielski Jacek, Sękalska Marta, Sieradzka Anna, Tobolska Majka, Wasiliw Krzysztof, Wędzińska Ewelina, Wieteska Agnieszka, Woźniak Marek, Wócik Joanna, Żołnierek Wojciech.

 

 

 

 

 

 

Adamska Anna, Bielęda Łukasz, Bińkowska Gabriela, Borowiecki Rafał, Butryn Rafał, Gierasimow Sylwia, Goździalski Szymon, Grabia Dominika, Grabia Magdalena, Grzanka Agata, Grzesiak Dariusz, Hawańczak Daniel, Istoczak Agnieszka, Kaczorowska Emilia, Kasiński Bartosz, Kłosowski Sławomir, Kocik Kamila, Kowalczyk Rafał, Krzyżanowska Ewa, Kuśmierczuk Piotr, Lepa Wojciech, Mielniczuk Mariusz, Olek Janusz, Olszak Katarzyna, Prończuk Aurelia, Rębacz Barbara, Smolińska Ewelina, Stoeck Ewa, Witek Jarosław, Woźniak Karolina.
 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 1997/98

 

 

 

 

 

Wychowawcy: Janina Kaczmarek, Maria Kuks


 

Adamczak Agnieszka, Baran Marzena, Bejnarowicz Anna, Dalecki Michał, Dobrowolski Rafał, Famulska Karolina, Gierasimow  Emilia, Górczewska Agnieszka, Hawańczak Robert, Karpińska Justyna, Kasprowicz Remigiusz, Kisiel Łukasz, Kleczkowski Marcin, Kossakowski Błażej,Kowalski Ryszard, Kuks Wojciech, Lepa Sebastian, Lesiak Piotr, Lupke Maciej, Nowak Maciej, Ochwat Iwona, Paruszkiewicz Łukasz, Prończuk Kornel, Pułło Anna, Seta Michał, Szyndler Magda, Wącek Urszula, Werner Monika, Wirkus Patryk, Zajączkowska Marta, Załęski Paweł, Zielińska Marta.

 

 

 

 

 

 

 Banna Łukasz, Bąk Arek, Bińkowski Piotr, Bręk Rita, Butryn Radosław, Chomicz Karolina, Czerniawski Bartosz, Ćwierz Ewelina, Dziuba Elżbieta, Frankowska Agnieszka, Gorgol Mateusz, Goździalska Joanna, Kamińska Anna, Karlińska Marta, Kazin Barbara, Kazin Ryszard, Klimkowski Marcin, Kołomański Adam, Kornas Marcin, Lewandowski Łukasz, Marchlewska Ewa, Ostrogórski Tomasz, Ostrzechowska Aleksandra, Piekiełko Emilia, Płomiński Robert, Podpryga Łukasz, Rzewucki Grzegorz, Ulikowska Anna, Wącek Andrzej, Wolski Maciej, Woźniak Łukasz.
 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 1998/99

 

 

 

 

 

(absolwenci ośmioletniej szkoły podstawowej)

 

 

 

 

Wychowawcy: Wiktor Szłapacki, Bogusława Słomczewska

 

Arent Małgorzata, Ciuruś Jędrzej, Gąsior Dawid, Gliniecka Małgorzata, Gorgol Szymon, Grabia Anna, Hryciów Monika, Karpiński Mariusz, Kinderman Krystian, Korycki Piotr, Kozyra Katarzyna, Kuźma Agnieszka, Kwiatkowska Dorota, Leszczyńska Katarzyna, Leśniewski Adam, Lubieniecka Agnieszka, Magiera Agnieszka, Niemczyk Łukasz, Olesiak Iwona, Olszak Kalmil, Ostrowska Marta, Pasińska Aleksandra, Paszczak Michał, Piąsta Paweł, Płomiński Łukasz, Sandomierska Marta, Sieradzki Michał, Ziętara Beata. 

 

 Anklewicz Kamil, Bies Krzysztof, Bińkowski Robert, Brac Mariusz, Brac Marta, Buchner Joanna, Butryn Ewelina, Dalecka Barbara, Gancarz Kamil, Jabłoński Adam, Karlińska Majka, Koj Adrianna, Kożuchowski Przemysław, Krakau Justyna, Krzywania Katarzyna, Kuśmierczuk Katarzyna, Lisowska Ewelina, Lupke Daniel, Molenda Emil, Piasecki Piotr, Podpryga Kamil, Rygielska Agnieszka, Seroń Paweł, Sękowski Hubert, Ulikowski Michał, Urban Anna, Wirkus Adrian, Wojnarowska Emilia, Zieliński Marcin, Żołnierek Radosław.
 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 1998/99

 

 

 

 

 

(absolwenci sześcioletniej szkoły podstawowej)

 

 

 

 

Wychowawcy: Danuta Terka, Mikołaj Koleśnikow


 

Anklewicz Agnieszka, Chylak Jarosław, Frankowski Paweł, Genderka Marta, Hnitecki Bartosz, Hryciów Daniel, Istoczak Krzysztof, Jaroszewicz Katarzyna, Kaczor Igor, Kozyra Monika, Kraczkowski Dawid, Krzywania Miłosz, Lepa Paulina, Lesiak Paweł, Paruszkiewicz Natalia, Pasińska Sylwia, Ptaszyńska Anna, Rakowska Renata, Seta Ilona, Siejkowski Kamil, Siwek Sylwia, Skręty Monika, Smoliński Piotr, Szczerba Mariusz, Tomczyk Kamil, Walerych Adam, Wełniak Gracjan, Witek Paweł, Zander Kamila, Ziomko Katarzyna.

 

 

 

 

 

 

 Bańkowski Andrzej, Bies Marta, Brzezowski Krystian, Buchner Łukasz, Chomicz Grażyna, Dąbkowski Mateusz, Frankowskja Małgorzata, Gazarkiewicz Magda, Kamińska Karolina, Klimkowski Bartłomiej, Klimkowski Mateusz, Kornas Marcin, Krystek Paulina, Kubiak Maja, Kuźma Andrzej, Liczycka Marlena, Linkiewicz Adam, Magiera Andrzej, Niczke Radosław, Papis Mateusz, Paulińska Emilia, Rotzman Kamila, Stoltman Piotr, Szostak Damian, Sztandarska Natalia, Szymczak Szczepan, Wącek Gabryjela, Werner Katarzyna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 1999/2000

 

 

 

(absolwenci ośmioletniej szkoły podstawowej)

 


Wychowawcy: Irena Jelonek, Danuta Terka


 

Adamski Andrzej, Barski Marek, Cyganek Emilia, Bańkowska Małgorzata, Grabia Marek, Grzegrzółka Dariusz, Jakubiak Dominik, Jaroszewicz Anna, Kaczor Andrzej, Kamińska Joanna, Karwacka Monika, Krewski Piotr, Kozyra Tobiasz, Kuzanska Ewa, Pawlak Marcin, Piasecki Leszek, Pyzak Agnieszka, Skrobek Przemysław, Stec Kinga, Strychanowska Marzena, Stefaniak Rafał, Wełniak Marcin, Szaradowska Ewa.

 

 

 

 

 

 

 Bachorska Magda, Baran Jan, Boczkowska Justyna, Famulski Zenon, Butryn Mateusz, Kożuchowska Anna, Kuks Michał, Krzyżanowski Adam, Kurek Łukasz, Kuśmierczuk Paweł, Lisowski Sławek, Niemczyk Damian, Molenda Ewelina, Szczegielniak Hanna, Prus Małgorzata, Santkiewicz Alicja, Szvczegielniak Michał, Ulikowski Paweł, Żegunia Magdalena, Walerych Karolina, Zakrzewski Grzegorz, Zaremba Michał.
 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 1999/2000

 

 

 

 

 

(absolwenci sześcioletniej szkoły podstawowej)

 

 

 

 

Wychowawcy: Grażyna Paulińska, Maria Szcząchor

 

 

Bądkowski Kamil, Bińkowska Joanna, Bińkowski Adam, Boczkowska Kamila, Boczkowska Katarzyna, Bohdan Aleksandra, Budzelewski Adrian, Ciura Katarzyna, Ćwierz Agnieszka, Gardziewicz Aleksandra, Gołąb Katarzyna, Jacynowska Joanna, Janiszewski Rafał, Krewska Ewa, Kuks Jakub, Łoś Sebastian, Mackiewicz Łukasz, Nadolna Aleksandra, Nadolna Katarzyna, Olszak Maciej, Romanik Paulina, Strychanowski Emil, Szumlas Justyna, Szcześniak Michał, Śniegula Agata, Zaremba Wojciech, Ziętara Dorota, Ziółkowski Adrian, Magiera Karolina.

 

 

 

 

 

 

 Adamska Natalia, Butryn Maciej, Dziuba Paulina, Jach Paulina, Jaroszyńska Karolina, Karlińska Agnieszka, Kowalska Barbara, Kukiełka Maciej, Kułacka Patrycja, Kurek Piotr, Leszczynski Adrian, Madejska Tatiana, Malecha Bartosz, Molenda Emil, Ochwat Adam, Pawelec Elwira, Prus Łukasz, Rakowska Daria, Santkiewicz Rafał, Siwek Karolina, Skrobek Piotr, Słoboda Anna, Sondej Karolina, Szczerba Tomasz, Szmagliński Piotr, Szymański Dawid, Thurow Agnieszka, Zieliński Arkadiusz, Zieliński Piotr.
 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 2000/2001

 

 

 

 

 

Wychowawcy: Dorota Rzewucka, Anna Juszczak

Bielęda Sebastian, Bogusz wojciech, Grygiel Monika, Grzelak Anna,
Kiekisz Sebastian, Kogut Bartłomiej, Kopczyńska Katarzyna, Kornas Władysław, Kowalska Magdalena, Kuśmierczuk Marta, Kuzański Adam, Lisowski Emil, Magiera Ewelina, Magiera Kamil, Makowiecki Tomasz, Neumann Monika, Olszak Karolina, Orłowski Tomasz, Skręty Mateusz, Słoboda Marcin, Stawowczyk Emila, Szadkowska Natalia, Ulikowska Katarzyna, Wącek Emil, Woźniak Kamil.
Borkowska Natalia, Ciuruś Bożena, Czapla - Czapliński Bartłomiej, Forgiel Adam, Gołąb Rafał, Hawańczak Michał, Kaźmierska Katarzyna, Kogut Łukasz, Kołodziejczyk Aleksandra, Kot Aleksandra, Kraczkowska Ewelina, Kułacka Paulina, Kuźma Natalia, Leszczyński Wojciech, Milas Katarzyna, Nadolna Michalina, Pachnik Emila, Pachnik Marta, Piasecki Mateusz, Polikowski Łukasz, Rakowska Anna, Sepioł Mateusz, Sobieraj Adrian, Sojka Marek, Sondej Marcin, Strychanowska Ewelina, Thurow Adam, Werner Justyna, Wojtkowska Beata.


Rok szkolny 2001/2002

Klasa VI a

Wychowawca: Wiktor Szłapacki


Bręk Anna, Chrzanowski Piotr, Dalecki Bartłomiej, Husarz Dariusz, Jabłońska Joanna, Karpińska Aleksandra, Karwacka Marzena, Kitowski Szymon, Kornas Marek, Kowalik Magdalena, Kowalik Marta, Kunach Bartłomiej, Liczycki Piotr, Magiera Damian, Makowiecka Magdalena, Maksymiuk Grzegorz, Maślany Artur, Niczke Piotr, Ochal Żaneta, Pawlak Jakub, Piasecki Grzegorz, Stachowiak Paweł, Stafiński Adam, Szcześniak Jakub, Szpak Adam, Żołnierek Weronika.

 

Rok szkolny 2001/2002

Klasa VI b

Wychowawca: Maria Kuks


 

 Bogusz Łukasz, Bohdan Szczepan, Butryn Paweł, Ciekańska Marta, Chendorski Krzysztof, Kleczkowski Krzysztof, Kuks Cezary, Kuks Joanna, Kwaśniak Jarosław, Madejska Magda, Molenda Rafał, Niemczyk Dawid, Prus Beata, Puchalska Małgorzata, Sichau Sonia, Stachowiak Paweł, Strusiński Adam, Strychanowska Paulina, Szumlas Kamila, Thurow Paulina, Tomczyk Kinga, Woźniak Paulina, Zander Anna, Ziółkowska Patrycja.

 

 

 

 

 

Rok szkolny 2002/2003

 

 

 

Klasa VI a

 

Wychowawca: Irena Jelonek

Czapla – Czapliński Damian, Chojnacki Tomasz, Dylawerski Karol, Gazarkiewicz Rafał, Hryciów Paulina, Jelonek Damian, Kisiel Magdalena, Kowalczyk Mateusz, Kubicki Fabian, Kuczma Krzysztof, Matynkiewicz Karolina, Molenda Łukasz, Nadolna Martyna, Nowak Magdalena, Ochwat Ewa, Papis Estera, Pawelec Edyta, Płomińska Róża, Poloński Paweł, Rębacz Katarzyna, Różańska Adrianna, Rygielski Marcin, Sacha Wojciech, Słoboda Marek, Sobieraj Dawid, Szczerba Michał, Szostak Katarzyna, Wawrzak Sebastian, Zakrzewski Wojciech, Zaniewicz Natalia.

Rok szkolny 2002/2003

Klasa VI b

Wychowawca: Danuta Terka

Augustyniak Mateusz, Banach Małgorzata, Bielicki Patryk, Ciechowska Magdalena, Czapka Łukasz, Garbiec Sebastian, Hrycyk Monika, Kaczor Bohdan, Kalinowski Dawid, Kamiński Patryk, Kitowski Adrian, Kogut Piotr, Kułacki Krystian, Lepa  Adam, Madejska Marzena, Maksymiuk Karol, Maślana Aleksandra, Osowicz Patrycja, Pachnik Paweł, Pałaszewska Karolina, Piasecki Piotr, Piekiełko Klaudia, Piekiełko Marta, Ryczkowska Ewa, Splitt Monika, Stokowska Ewelina, Strychanowska Anna, Sulecka Justyna, Wiśniewski Konrad, Wojtków Kalina.

 

Rok szkolny 2003/2004

Klasa VI a

Wychowawca: Anna Juszczak

Grzegorz Bajko, Paweł Bielicki, Elżbieta Chendorska, Ewa Czapka, Justyna Czapka, Inga Dobrowolska, Łukasz Dyguda, Patryk Frankowski, Jacek Galant, Galant Tomasz, Karim Hines, Paweł Kowalik, Natalia Kowalska, Dominika Kraczkowska, Alicja Kuks, Sylwia Maksymiuk, Mateusz Maślany, Radosław Niemczyk, Michał Polikowski, Piotr Ptaszyński, Grzegorz Rygielski, Mateusz Sacha, Dariusz Sobiepan, Julita Szczerba,  Paweł Szcześniak, Patryk Szymański, Paweł Thurow, Oliwia Trzcińska, Edyta Wojnarowska, Mateusz Wójtowicz.

 

Rok szkolny 2003/2004

Klasa VI b

Wychowawca: Dorota Rzewucka

Michał Bańkowski, Dawid Binkowski, Piotr Butryn, Maciej Ciekański, Anna Czapska, Michał Grabia, Aleksandra Góral, Franciszek Juszczak, Damian Kaczorowski, Małgorzata Knieć, Agnieszka Kuczma, Kamil Kunach, Magda Kuźma, Sylwia Lange, Milena Linert, Grzegorz Matynkiewicz, Tomasz Mordasewicz, Klaudia Piątek, Tomasz Plata, Marta Sepioł, Marta Serafin, Magdalena Siwek, Adrian Strusiński, Natalia Strychanowska, Martyna Ulikowska, Angelika Wróblewska, Mateusz Zakrzewski, Wawrzyniec Żołnierek, Marcin Pieróg.

 


Rok szkolny 2004/2005

 

 

 

 

 

Klasa VI a

 

 

 

 

Wychowawca klas I – III - p. Grażyna Sieradzka

 

 

 

Wychowawca klas IV – VI – p. Maria Kuks
 

 

 

Andrzej Augustyniak, Adrian Balcerowski, Rafał Bielicki, Magdalena Chojnacka, Agnieszka Chrzęst, Sebastian Dondaj, Radosław Frankowski, Kamila Husarz, Hubert Jakubiak, Mateusz Jama,  Mateusz Jureńczyk, Kasińska Paulina, Karolina Kłosowska, Filip Kwiatkowski, Karolina Łoś, Mateusz Madejski, Donata Malecha, Wioleta Pilichowska, Joylin Piznal, Renata Prus, Lena Sieradzka, Adrianna Słoboda, Eunika Smolińska, Paulina Sondej, Marta Strychanowska, Paweł Sulecki, Andrzej Szumlas, Ewelina Tomaszewska, Zofia Zalewska, Wioleta Zaniewicz.

Klasa VI b

Wychowawca klas I – III  - p. Joanna Dylawerska

Wychowawca klas IV –V  p. Edyta Bieńko
Wychowawcy w  klasie VI p. Bogusława Słomczewska i p. Lidia Neumann


 

Paweł Bajko, Pascal Bryk, Grzegorz Ciosek, Aleksandra Drożdż, Aleksandra Frankowska, Daria Karlińska, Karwacka Dominika, Ewa Kuks, Katarzyna Kuks, Ewelina Kłosowska, Karolina Kopczyńska, Magda Maksymiuk, Beata Mielniczuk, Dawid Molenda, Marta Polońska, Judyta Romaniec, Ewa Sichau, Oliwia Sichau, Bartosz Stawowczyk, Krystyna Stawowczyk, Ewa Strusińska, Marta Sulej, Marta Szczerba, Kordian Szostak, Magdalena Szostak, Wioletta Szumlas, Krystian Śmigielski, Małgorzata Wącek, Katarzyna Wieteska, Patryk Więcławski.
 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 2005/2006

 

 

 

 

 

Klasa VI a

 

 

 

 

Wychowawca klas I – III - p. Marlena Fidos

 

 

 

Wychowawca klas IV – VI – p. Irena Jelonek
 

 

 

 

Balcerowska Aneta, Bielęda Joanna, Butryn Katarzyna, Ciekański Michał, Dalecka Alicja, Felińska Izabela, Galant Andrzej, Jureńczyk Krystian, Kornas Paweł, Kowalik Rafał, Kuczma Paulina, Kuśmierczuk Krzysztof, Lepa Anna, Linert Mariusz, Linert Mateusz, Madejski Robert, Magiera Kamil, Makochoń Anna, Milas Wioletta, Ochal Robert, Pędzińska Anna, Piasecki Szymon, Ponieński Błażej, Rygielski Kamil, Stachurska Dominika, Stasiewicz Paweł, Strusińska Anna, Szostak Kinga, Wawrzak Adrian.
 

 

 

 

 

 

 

Klasa VI b

 

 

 

 

 

Wychowawca klas I – III p. Małgorzata Sękalska

 

 

 

Wychowawca klas IV – V p. Danuta Terka
 

 

 

 

Anklewicz Justyna, Augustyniak Anna, Bąk Ewelina, Bojanko Brajan, Czapla – Czaplińska Marta, Czapska Monika, Grabia Jakub, Kaczyński Sebastian, Kalinowski Paweł, Kleczkowska Karolina, Kraczkowska Sara, Kwiatkowska Natalia, Kocur Mateusz, Madejska Anna, Monastyrski Damian, Pogorzelec Paweł, Stoeck Aleksandra, Stojak Mateusz, Strychanowski Dawid, Sradomska Angelika, Szczegielniak Tymoteusz, Szymańska Amanda, Thurow Dariusz, Waluszko Norbert, Zaborowska Monika, Zajączkowski Kamil.
 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 2006/2007

 

 

 

 

 

Klasa VI a

 

 

 

 

Wychowawca klas I – III - p. Małgorzata Frankowska

 

 

 

Wychowawca klas IV – VI  – p. Anna Juszczak
 

 

 

Bagińska Ewa, Bohdan Paulina – Złota nutka♪, Czapska Magdalena, Głąb Arkadiusz, Kasiński Damian, Kot Hubert, Kot Kacper, Niemczyk Agnieszka, Nowak Jonasz, Opala Marcin, Perlińska Sandra, Rakusiewicz Filip, Sękowska Sara, Skonieczny Patryk, Sulecki Łukasz, Sułgut Kamil, Szczerba Artur, Wierzbicka Magdalena, Wieteska Kamil, Włodarczyk Patryk, Wojtków Monika, Wojtowicz Monika, Wuchnicki Mateusz, Zaniewicz Marek, Żołnierek Jeremiasz.
 

 

Klasa VI b

 

 

 

 

 

Wychowawca klas I – III - p. Bożena Leszczyńska

 

 

 

Wychowawca klas IV – V -  Dorota Rzewucka

 

 

Wychowawca klas V – VI -  p. Bogusława Słomczewska

 

Centkowski Adrian, Chrzanowski Marcin, Dzumyk Klaudia, Góral Adrian, Grabia Paweł, Jabłoński Krzysztof, Jasiak Martyna, Kawka Angelika, Kazin Marta, Kindermann Adrian, Marchlewski Michał, Obrębska Katarzyna, Prześluga Jakub, Ryczkowski Wojciech, Rygielska Patrycja, Splitt Agnieszka, Sradomski Damian, Stafińska Dominika, Stawowczyk Wojciech, Szwęch Konrad, Szymański Dawid, Wasyliw Katarzyna, Wącek Aneta, Wędzińska Julita, Zakrzewski Arkadiusz, Zalewski Łukasz.
 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 2007/2008

 

 

 

 

 

Klasa VI a

 

 

 

 

Wychowawca klas I – III - p. Grażyna Sieradzka

 

 

 

Wychowawca klas IV – VI  – p. Maria Kuks
 

 

 

 

Brzezowska Justyna, Brzuszek Izabela, Chojnacka Kamila, Cierpiał Adrianna, Dalecki Karol, Diakowicz Jakub, Henning Kamil, Karwacka Karolina, Kilianek Milena, Kleczkowska Izabela, Kraczkowska Estera, Madejski Arkadiusz, Madejski Daniel, Maślany Paweł, Pogorzelec Ewa, Pogorzelec Mateusz, Ryplewski Mateusz, Szumlas Tobiasz, Więcławska Dominika, Wojtków Michał, Wróblewski Kamil, Wróblewski Radek, Wysocka Marika, Zalewski Piotr.
 

 

 

 

 

 

 

Klasa VI b

 

 

 

 

 

Wychowawca klas I – III p. Joanna Dylawerska

 

 

 

 

Wychowawca klas IV – VI  p. Grażyna Ulikowska, p. Lidia Neumann
 

 

 

 

 

Araszewski Kacper, Bańkowski Grzegorz, Bazyliński Damian, Ciosek Krzysztof, Czarnas Natalia, Dix Dominika, Dzumyk Mateusz, Feliński Karol, Galant Daniel, Januszewski Jakub, Kaczor Jarosław, Kamecki Dawid, Karwacki Artur, Laskowski Brajan, Leszczyńska Kinga, Linert Monika, Makowiecka Sylwia, Moskwa Klaudia, Mróz Anita, Ostrogórska Klaudia, Piasecki Łukasz, Sacha Aleksandra, Szczerba Agata, Wierzbicki Kacper, Wiśniewska Julia, Wnuk Oliwia, Woźniak Jakub, Woźniak Tomasz, Kamiński Mateusz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 2008/2009

 

 

 

 

 

Klasa VI a

 

 

 

 

Wychowawca klas I – III - p. Marlena Fidos

 

 

 

Wychowawca klas IV – VI  – p. Irena Jelonek

Daśko (Biłat) Patrycja, Buraczek Wiktoria, Cyrklewicz Maciej, Dąbrowski Jan, Drobek Daria, Felińska Joanna, Feliński Antoni, Góral Marta, Górniak Filip, Kamecki Sebastian, Karwacki Krzysztof, Kilianek Artur, Kuks Maciej, Laskowska Izabela, Linert Brajan, Makuch Grzegorz, Marchlewski Maciej, Nogalska Daria, Nogalska Natalia, Olszak Dominika, Ostrowski Bartłomiej, Stachurski Mateusz, Szczerba Kinga, Wieteska Agata, Wojnarowski Patryk.


Klasa VI b

Wychowawca klas I – III - p. Małgorzata Sękalska

Wychowawca klas IV – VI  – p. Edyta Bieńko

Bańkowski Dominik, Bąk Angelika, Bąk Patryk, Bohdan Katarzyna, Ciuruś Alicja, Frankowska Angelika, Juszczak Michał, Klimkowska Klaudia, Kraska Patrycja, Kunka Patrycja, Majchrzak Krzysztof, Maksymiuk Aleksandra, Michalec Erwin, Plata Michał, Prus Stanisław, Rygielski Szymon, Siejkowski Kacper, Słoboda Kinga, Szarejko Patrycja, Szumlas Paweł,Thurow Tomasz, Uławski Filip, Włodarczyk Paulina,Wojtala Angelika, Ziółkowska Alicja.

Rok szkolny 2009/2010

Klasa VI a

Wychowawca klas I – III - p. Małgorzata Frankowska

Wychowawca klas IV – VI  - p. Dorota Rzewucka

Araszewska Maria, Butryn Małgorzata, Cebula Agnieszka, Fidos Natalia,  Gierasimow Kamil,  Hoekstra Nick, Hryb Maciej, Kaczyńska Sabina, Koralewski Andrzej, Koralewska Karolina, Maćkowiajk Mateusz, Madejski Dawid, Maksymiuk Marlena, Maksymiuk Witold, Naniewicz Ewelina, Ostrowski Jakub, Panowicz Donata, Pilichowski Konrad, Piznal Ewelin,  Proniuk Patryk, Rzewucki Szymon, Siwek dorota, Stachowiak Magdalena, Sułgut Bartosz, Szostak Kamila, Szymanek Roksana, Trzaskoma Tomasz.

Klasa VI b

Wychowawca klas I – III - p. Bożena Leszczyńska

Wychowawca klas IV –V  - p. Anna Juszczak

Wychowawca klas V – VI  - p. Mikołaj Koleśnikow

Adamska Katarzyna, Burda Paweł, Dominiak Artur, Dondaj Andżelika, Henning Wojciech, Jońca Katarzyna, Kalata Klaudia, Kasiński Patryk, Kuczma Jan, Jeśniewska Paulina, Maślany Bartosz, Mikulski Przemysław, Rutkowska Daria, Szostak Alicja, Śniadecki Michał, Uławski Sebastian, Wącek Paulina, Wojtków Edyta, Wyszkowska Nikola, Zalewski Adam, Żukowska Anita.

 

Rok szkolny 2010/2011

Klasa VI a

Wychowawca klas I – III - p. Anna Bohdan

Wychowawca klas IV –VI  - p. Lidia Neumann

Bielicki Kacper, Czapla - Czaplińska Klaudia, Grzelak Klaudia, Nachyła Maciej, Ochal Milena, Pendowska Dominika, Plata Patrycja, Rakowski Jakub, Ryplewska Karolina, Sradomska Natalia, Stachurska Monika, Waluszko Żaneta, Wolkeinstein Mateusz, Wójcik Katarzyna, Zaniewicz Oliwia, Zaniewicz Patrycja.

Klasa VI b

Wychowawca klas I – III - p. Joanna Dylawerska

Wychowawca klas IV – VI  - p. Grażyna Ulikowska

Bagińska Anna, Binkowski Paweł, Górna Marta, Grajek Jakub, Hrynchyshyn Andriy, Juszczak Rafał, Koralewska Izabela, Miodona Szymon, Molenda Michał, Opala Bartosz, Pendowski Brajan, Pietrasik Jan, Polikowska Viktoria, Prześluga michał, Rakowski Adam, Słoboda Marta, Stachurski Damian, Tężycki Adam, Wilchowska Weronika, Zaborowski Dawid, Zaborowski Gwidon.