Nawigacja

Aktualności

Oferty pracy w naszej szkole

Jeśli ta oferta cię interesuje, skontaktuj się z nami: sekretariat@spgoscino.pl lub Fax 94 35 12 156 lub Kontakt

Stanowisko:

Dyrektor Zespołu Szkół w Gościnie – Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi ogłasza nabór na wolne stanowisko: SEKRETARZ SZKOŁY   Ta oferta mnie interesuje

Wymiar godzin:cały etat
Początek pracy:od 1 września 2017 r.
Uwagi:Dyrektor Zespołu Szkół w Gościnie – Szkoły Podstawowej

z Oddziałami Integracyjnymi
ogłasza nabór na wolne stanowisko:

SEKRETARZ SZKOŁY

1. Nazwa i adres jednostki (miejsca wykonywania pracy):

Zespół Szkół w Gościnie – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Tadeusza Kościuszki 5, 78-120 Gościno, tel. 94 35 12 156
2. Wymiar czasu pracy: pełen etat
3. Okres zatrudnienia: od 1 września 2017 r.
4. Rodzaj umowy: umowa o pracę
5. Określenie stanowiska: sekretarz szkoły
6. Formalne wymagania dotyczące kandydatów:
Do konkursu może przystąpić osoba, która spełnia niezbędne wymagania określone w art. 6 ust. 1 i 3 ustawy o pracownikach samorządowych z dnia 21 listopada 2008 r. (Dz. U. z 2014r, poz. 1202, ze zm.:
1) posiada obywatelstwo polskie,
2) ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,
3) nie była prawomocnie skazana za przestępstwa: przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo karno-skarbowe, a także nie była karana za przestępstwo popełnione umyślnie,
4) posiada nieposzlakowaną opinię,
5) posiada wykształcenie średnie z co najmniej 5-letnim stażem pracy w administracji lub księgowości.

7. Wymagania dodatkowe:
1) znajomość pracy i procedury biurowej,
2) znajomość podstaw księgowości,
3) wiedza z zakresu przedmiotów ekonomicznych,
4) umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
5) biegła znajomość obsługi komputera oraz programów Microsoft Excel, Word, Power Point,
6) umiejętność sporządzania różnorodnej dokumentacji szkolnej, przedszkolnej,
7) znajomość przepisów oświatowych, kodeksu postępowania administracyjnego, ustawy o finansach publicznych oraz rozporządzeń i ustaw dotyczących funkcjonowania jednostek samorządu terytorialnego,
8) umiejętność śledzenia zmian w przepisach oraz interpretacji prawa,
9) umiejętność organizowania pracy, współdziałania w grupie pracowniczej oraz gotowość do systematycznego poszerzania wiedzy i kwalifikacji,

8. Ogólny zakres obowiązków:
1) Bieżąca obsługa sekretariatu szkoły zgodnie z wymogami przepisów Ustawy o systemie oświaty, Karty Nauczyciela oraz pozostałych aktów prawnych związanych z funkcjonowaniem szkoły,
2) Sporządzanie wymaganej dokumentacji, pism i sprawozdań,
3) Prowadzenie korespondencji według rzeczowego wykazu akt, gromadzenie i właściwe przechowywanie zarządzeń, rozporządzeń i okólników,
4) Obsługa i wykorzystywanie w codziennej praktyce dostępnych programów komputerowych z zakresu realizowanych obowiązków (m.in. Płatnik),
5) Wprowadzanie danych do Systemu Informacji Oświatowej SIO,
6) Wykonywanie wszelkich prac związanych z prowadzeniem ewidencji uczniów (bieżące wpisywanie danych osobowych do księgi uczniów wraz z równoległym prowadzeniem rejestru w formie elektronicznej, właściwe przechowywanie dokumentów uczniowskich, sporządzanie list, ich aktualizacja, a także ich archiwizacja, śledzenie przebiegu spełniania obowiązku szkolnego uczniów),
7) Bieżące załatwianie wszelkich spraw uczniowskich, a także wykonywanie zadań administracyjno-biurowych na wniosek uczniów i ich rodziców oraz nauczycieli,
8) Prowadzenie spraw osobowych nauczycieli i innych pracowników zgodnie z przepisami prawa oraz prowadzenie dokumentacji personalnej tj.:
a) przygotowywanie i gromadzenie dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy o pracę,
b) sporządzanie umów o pracę i zakładanie akt osobowych pracowników,
c) wykonywanie czynności związanych z przeprowadzaniem regulacji płac pracowników administracji, obsługi i nauczycieli,
d) sporządzanie dokumentów związanych z rozwiązaniem, ustaniem stosunku pracy itp.,
e) opracowywanie sprawozdawczości GUS związanej z zakresem działania kadr.
9) Terminowe wykonywanie doraźnie zleconych przez Dyrektora zadań wynikających z potrzeby zapewnienia prawidłowego funkcjonowania szkoły.

9. Wykaz wymaganych dokumentów:
1) Wniosek – podanie o zatrudnienie na stanowisku sekretarza Szkoły z podaniem motywacji ubiegania się o w/w stanowisko.
2) CV ze szczegółowym opisem przebiegu praktyki zawodowej i opisem zakresu wykonywanych dotychczas obowiązków i posiadanych uprawnień,
3) kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
4) kopia dokumentu potwierdzającego tożsamość (do wyboru: dowód osobisty, paszport),
5) kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje i wykształcenie zawodowe,
6) kserokopie dokumentów potwierdzających staż pracy,
7) oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i prawa do korzystania z pełni praw publicznych,
8) oświadczenie o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie,
9) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na stanowisku sekretarza, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 142, poz. 1593 ze zm.).

Składane dokumenty powinny być podpisane przez kandydata, a kserokopie dokumentów winny być potwierdzone, zgodnie z obowiązującymi zasadami. Nie ma możliwości przyjmowania dokumentów aplikacyjnych poza ogłoszeniem.

10. Informacja o wskaźniku zatrudnienia osób niepełnosprawnych.
Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Zespole Szkół w Gościnie w miesiącu poprzedzającym datę upublicznienie ogłoszenia, w rozumieniu przepisów
o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnienia osób niepełnosprawnych, był niższy niż 6%.
11. Sposób, miejsce i termin składania dokumentów:
1) Dokumenty wymienione w punkcie 9 powinny być dostarczone w zamkniętej kopercie z podanym adresem do korespondencji, numerem telefonu kontaktowego i dopiskiem: „Nabór na stanowisko sekretarza szkoły w Zespole Szkół w Gościnie – Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi". Na kopercie nie należy umieszczać żadnych innych informacji.
a) Termin złożenia dokumentów: do 18 sierpnia 2017 r., do godz. 12.00 (decyduje data i godzina wpływu do szkoły),
b) Miejsce złożenia dokumentów: sekretariat Zespołu Szkół w Gościnie – Szkole Podstawowej, ul. Kościuszki 5, 78-120 Gościno, w godzinach od 8.00 do 15.00.
c) Nie będą uwzględniane oferty złożone drogą elektroniczną.
d) Aplikacje niekompletne, niespełniające określonych w ogłoszeniu wymagań kwalifikacyjnych oraz złożone po określonym terminie (decyduje data wpływu) nie będą rozpatrywane.
e) Złożone dokumenty nie będą zwracane, oferty niewykorzystane zostaną komisyjnie zniszczone.

12. Dalszy tok postępowania:
I etap - formalna analiza dokumentów aplikacyjnych – 18 sierpnia 2017 r.
II etap - rozmowa kwalifikacyjna – 21 sierpnia 2017 r.

Dostarczone dokumenty zostaną poddane analizie, w wyniku której zostanie sporządzona lista kandydatów spełniających określone w ogłoszeniu wymogi. Z wytypowanymi kandydatami Dyrektor Szkoły przeprowadzi rozmowę kwalifikacyjną w celu wyłonienia osoby do zatrudnienia. Wyłoniony w drodze naboru kandydat przed zawarciem umowy o pracę zobowiązany jest dostarczyć do wglądu oryginały złożonych dokumentów.

Informacja o wynikach naboru zostanie ogłoszona w dniu 22 sierpnia 2017 r. na stronie:
1. Stronie BIP Zespołu Szkół w Gościnie: http://spbip.goscino.com.pl/
2. Stronie internetowej szkoły: https://spgoscino.edupage.org/
3. Tablicy ogłoszeń do dyspozycji Dyrektora na terenie szkoły.

Dyrektor Zespołu Szkół w Gościnie
Marlena Fidos

Załączniki można pobrać ze strony:

Gościno, dnia 18 sierpnia 2017 r.

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne
na stanowisko Sekretarza Szkoły w Zespole Szkół w Gościnie.

1. Nazwa i adres jednostki:
Zespół Szkół w Gościnie – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi
ul. T. Kościuszki 5
78-120 Gościno

2. Określenie stanowiska urzędniczego:
1) Sekretarz Szkoły
2) Liczba etatów: 1

3. Lista kandydatów:
Ilość zarejestrowanych ofert: 1
W wyniku wstępnej selekcji na w/w stanowisko pracy do następnego etapu rekrutacji zakwalifikowali się następujący kandydaci spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze:
1) Pani Renata Hines
W/w kandydatów zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną, które zostaną przeprowadzone dnia 21 sierpnia 2017 r. o godz. 10.00 w gabinecie dyrektora w Zespole Szkół w Gościnie – Szkole Podstawowej, ul. T. Kościuszki 5.

Przewodnicząca komisji

Gościno, dnia 21 sierpnia 2017 r.

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU
NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

SEKRETARZA SZKOŁY
nazwa stanowiska pracy

w Zespole Szkół w Gościnie – Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi

Dyrektor Zespołu Szkół w Gościnie – Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko została wybrana Pani Renata Hines, zamieszkała w Gościnie, na ul. Lipowej 6.

Uzasadnienie dokonanego wyboru:
Pani Renata Hines spełnia wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu o naborze na w/w stanowisko. Posiada ona wykształcenie wyższe oraz 24 - letni staż pracy. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej komisja rekrutacyjna stwierdziła, że kandydat posiada odpowiednie predyspozycje, wiedzę i umiejętności gwarantujące prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków na stanowisku sekretarza szkoły.

Dyrektor Szkoły

Stanowisko:

NAUCZYCIEL FIZYKI    Ta oferta mnie interesuje

Wymiar godzin:10 godz.
Początek pracy:1 września 2017 r.

Stanowisko:

Tyflopedagog   Ta oferta mnie interesuje

Wymiar godzin:4

Kontakt

  • Zespół Szkół w Gościnie - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi

    e-mail: sekretariat@spgoscino.pl
  • Fax 94 35 12 156

Galeria zdjęć