Nawigacja

Aktualności

 • Na ten piękny, świąteczny czas ...

  Na ten piękny, świąteczny czas ...
  30.03.2018

  Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu aby ten wyjątkowy czas był pełen wiary, nadziei i miłości, a spotkania w gronie najbliższych upływały w miłym, wiosennym nastroju.

                                Dyrekcja Zespołu Szkół w Gościnie

                               

 • Pasowanie na czytelników

  Uczniowie klasy pierwszej poznali wszystkie literki i  jak co roku o tej porze nadszedł czas, aby podjęli próbę samodzielnego czytania. W związku z tym starsze koleżanki z klasy Va: Zuzia Kot, Martyna Ponieńska, Julka Marchlewska i Asia Bohdan wcieliły się w postaci z bajek i zaprosiły pierwszaków do biblioteki szkolnej. Tutaj dzieci uczestniczyły w zabawie, zastanawiały do czego służy zakładka, co znaczy dbać i szanować książki, szukały różnic pomiędzy biblioteką i księgarnią, zapoznały się z regulaminem. Po zdanym egzaminie zostały pasowane na czytelników, mogły wypożyczyć do domu wybraną książkę. Biblioteka szkolna w swoich zbiorach posiada dużą ilość pięknie ilustrowanych, przeznaczonych specjalnie dla początkujących czytelników bajek, baśni i opowiadań.

 • Konkurs czytelniczy - "Kubuś Puchatek"

               1 lutego 2018 roku dzieci z klas drugich wzięły udział w konkursie czytelniczym na temat książki "Kubuś Puchatek" - A. A. Milne. W etapie międzyklasowym uczestniczyli następujący uczniowie: Kalina Wolska, Michalina Kaleta, Iga Makarewicz, Bartosz Lech  z klasy IIa, Milena Ziemięcka, Kornelia Knop, Weronika Galant, Julia Skrzypczyk z klasy IIb. Dzieci losowały i odpowiadały ustnie przed komisją na bardzo szczegółowe pytania z treści lektury. A oto wyniki konkursu:

  I miejsce - Michalina Kaleta oraz Milena Ziemięcka

  II miejsce - Kornelia Knop

  III miejsce - Kalina Wolska

              Najlepszym gratulujemy zwycięstwa, a wszystkim uczniom wiedzy.

 • Informacje na temat postepowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego w tym składania dokumentów do szkoły i przedszkola na rok szkolny 2018)2019

  26.01.2018

  SZANOWNI RODZICE !!!

  Dyrekcja ZESPOŁU SZKÓŁ W GOŚCINIE

  informuje, że postępowanie rekrutacyjne dzieci do szkoły i przedszkola na rok szkolny 2018/2019

  odbędzie zię zgodnie z Zarządzeniem nr 185/2018 Burmistrza Gościna.

   

   

   

  Informacje na temat postepowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego w tym składania dokumentów do szkoły i przedszkola na rok szkolny 2018)2019 - Obrazek 1

  Informacje na temat postepowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego w tym składania dokumentów do szkoły i przedszkola na rok szkolny 2018)2019 - Obrazek 2

  Informacje na temat postepowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego w tym składania dokumentów do szkoły i przedszkola na rok szkolny 2018)2019 - Obrazek 3

 • Światow Dzień Walki z HIV i AIDS

  04.12.2017

  W dniu 1 grudnia obchodzimy Światowy Dzień Walki z HIV i AIDS. Z tej okazji odbył się apel poświęcony temu problemowi.

  Uczniowie starszych klas reprezentowali również naszą szkołę na Rejonowej Olimpiadzie PCK nt. HIV i AIDS w Kołobrzegu.

  Wyniki Olimipiady Rejonowej:

  W kategorii szkół podstawowych:

  I miejsce - Zuzanna Tomczuk, kl. VI a

  II miejsce - Zuzanna Laskowska, kl. VII a

  W kategorii klas gimnazjalnych:

  I miejsce - Emilia Galant, kl. III b

  II miejsce - Sebastian Nakonieczny, kl. III b

  Gratulujemy zwycięzcom!

 • konkurs czytelniczy "O psie, który jeździł koleją"

  1 grudnia 2017 roku w klasach trzecich odbył się konkurs czytelniczy na temat przeczytanej książki Romana Pisarskiego -"Opsie, który jeździł koleją". Po eliminacjach pisemnych, w etapie ustnym wzięli udział następujący uczniowie: Wiktoria Skrobek, Hanna Stokowska, Oliwia Grochowska z klasy IIIa, Anna Pasińska, Benedykt Juszczak, Maksymilian Groński, Paweł Ciećka z klasy IIIb, Kornelia Rojek, Izabela Strychanowska, Dominik Woźniak, Julian Osiński z klasy IIIc. Dzieci odpowiadały na bardzo szczegółowe pytania z treści lektury. Opowiedzi na wszystkie zadane pytania udzielił Paweł Ciećka, który zwyciężył w konkursie.

  A oto wyniki:

  I miejsce - Paweł Ciećka

  II miejsce - Anna Pasińska

  III miejsce - Benedykt Juszczak

  Wszystkim uczniom gratulujemy wiedzy, a  najlepszym zwycięstwa.

 • Rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszą zakładkę do książki

  Dnia 24 listopada 2017 roku komisja w składzie:

  1. Bogusława Lebowska
  2. Edyta Bieńko
  3. Ksiądz Mariusz Gubow
  4. Urszula Skręty

  oceniła  wykonane przez uczniów klas I-V zakładki do książek.

  Kryteria oceny przyjęte przez członków komisji:

  - estetyka wykonania,

  - przydatność,

  - wkład pracy.

  Wyniki konkursu:

  Klasy I-III

  I miejsce

  Zuzanna Sobczak

  II miejsce

  Tatiana Gutowska

  Michalina Kaleta

  Amela Kleist

  Oskar Ostrowski

   

  Klasy IV-V

  I miejsce

  Maria Gul

  II miejsce

  Jakub Dudek

  III miejsce

  Miłosz Kawka

  Marcel Dybek

  Maja Kowalik

  Wyróżnienie

  Maria Cyrklewicz

  Antonina Cyrklewicz

  Paula Kubiak

  Amelia Borowiecka

  Natalia Gulczyńska

  Igor Maślany

  Maciej Niemczyk

  Wojciech Lewandowski

   

 • Spotkanie z pisarzem

             27 października 2017 roku w Domu Kultury odbyło się spotkanie literackie z Panią Anną Czerwińską - Rydel. Pani Anna jest muzykiem, pedagogiem, autorką książek dla dzieci i młodzieży o tematyce muzycznej, historycznej, społecznej i biograficznej.  Jest członkiem Stowarzyszenia Pisarzy Polskich oraz Polskiej Sekcji IBBY, pomysłodawczynią i twórczynią serii biograficznych powieści dla dzieci i młodzieży o wielkich Polakach.

              W roku 2013 autorka otrzymała literackie stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Na podstawie jej książki „Ciepło-zimno. Zagadka Fahrenheita” powstał spektakl dla dzieci w reż. Michała Derlatki, którego premiera odbyła się w 2013 roku w Teatrze Miniatura.

              Anna Czerwińska-Rydel w swoich książkach i opowiadaniach pisze o ludziach z pasją, problemach dzieci, rodzinie, samotności, potrzebie bliskości, zrozumienia, miłości, a przede wszystkim o muzyce. Na stałe mieszka w Gdańsku. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i studentami prowadząc zajęcia muzyczne, pedagogiczne oraz terapeutyczne.

              W spotkaniu z pisarką wzięli udział uczniowie  klas III, IV i V szkoły podstawowej w Gościnie. Dzieci pytały Panią Annę Czerwińską o warsztat pracy twórcy, wydane książki, ich treść, inspiracje.

              Na zakończenie można było kupić książki naszego gościa i uzyskać autograf.

   

 • WYNIKI WYBORÓW

  WYNIKI WYBORÓW

  Uczniowie wybrali już swoich przedstawicieli.

  Młodszej częsci szkoły w budynku przy ul. Kościuszki będzie przewodniczyła Joanna Bohdan uczennica klasy Va a starszej części społeczności szkolnej w budynku przy ulicy Grunwaldzkiej  Julia Stefaniak uczennica klasy III bg. Gratulujemy dziewczynom i życzymy powodzenia !!

  WYNIKI WYBORÓW - Obrazek 1 WYNIKI WYBORÓW - Obrazek 2 WYNIKI WYBORÓW - Obrazek 3 WYNIKI WYBORÓW - Obrazek 4 WYNIKI WYBORÓW - Obrazek 5 WYNIKI WYBORÓW - Obrazek 6 WYNIKI WYBORÓW - Obrazek 7 WYNIKI WYBORÓW - Obrazek 8

 • KAMPANIA WYBORCZA - UCZNIOWIE WYBIERAJĄ NOWYCH PRZEWODNICZĄCYCH

  KAMPANIA WYBORCZA - UCZNIOWIE WYBIERAJĄ NOWYCH PRZEWODNICZĄCYCH

  W minionym tygodniu w naszej szkole trwała kampania wyborcza. Były profesjonalne plakaty, ulotki, debata kandydatów i cisza wyborcza. W tym roku szkolnym wybieramy dwóch przewodniczących - uczniów młodszych, uczących się w budynku przy ul. Kościuszki i uczniów starszych - uczących się przy ulicy Grunwaldzkiej.

   

   

  Do wyborów stanęło 10 kandydatek:

  • Joanna Bohdan kl. Va (ul. Kościuszki)
  • Zuzanna Gierasimow kl. Va (ul. Kościuszki)
  • Nela Grzesiak kl. IVb (ul. Kościuszki
  • Julia Kamińska kl. Vb (ul. Kościuszki)
  • Wiktoria Olesiak kl. IVa (ul. Kościuszki)
  • Natalia Siwek kl. IVa (ul. Kościuszki)
  • Julia Stefaniak kl. IIIbg (ul. Grunwaldzka)
  • Dominika Kostecka kl. IIIag (ul. Grunwaldzka)
  • Maja Chmielewska kl. IIag (ul. Grunwaldzka)
  • Alicja Wach kl. VIIa (ul. Grunwaldzka)

   

  W piątek 6.10.2017 odbyły się wybory. Znamy już nowych przewodniczących :) wyniki zostaną podane w poniedziałek 9.10.2017r.

  KAMPANIA WYBORCZA - UCZNIOWIE WYBIERAJĄ NOWYCH PRZEWODNICZĄCYCH - Obrazek 1 KAMPANIA WYBORCZA - UCZNIOWIE WYBIERAJĄ NOWYCH PRZEWODNICZĄCYCH - Obrazek 2 KAMPANIA WYBORCZA - UCZNIOWIE WYBIERAJĄ NOWYCH PRZEWODNICZĄCYCH - Obrazek 3KAMPANIA WYBORCZA - UCZNIOWIE WYBIERAJĄ NOWYCH PRZEWODNICZĄCYCH - Obrazek 4 KAMPANIA WYBORCZA - UCZNIOWIE WYBIERAJĄ NOWYCH PRZEWODNICZĄCYCH - Obrazek 5 KAMPANIA WYBORCZA - UCZNIOWIE WYBIERAJĄ NOWYCH PRZEWODNICZĄCYCH - Obrazek 6 KAMPANIA WYBORCZA - UCZNIOWIE WYBIERAJĄ NOWYCH PRZEWODNICZĄCYCH - Obrazek 7 KAMPANIA WYBORCZA - UCZNIOWIE WYBIERAJĄ NOWYCH PRZEWODNICZĄCYCH - Obrazek 8 KAMPANIA WYBORCZA - UCZNIOWIE WYBIERAJĄ NOWYCH PRZEWODNICZĄCYCH - Obrazek 9 KAMPANIA WYBORCZA - UCZNIOWIE WYBIERAJĄ NOWYCH PRZEWODNICZĄCYCH - Obrazek 10 KAMPANIA WYBORCZA - UCZNIOWIE WYBIERAJĄ NOWYCH PRZEWODNICZĄCYCH - Obrazek 11 KAMPANIA WYBORCZA - UCZNIOWIE WYBIERAJĄ NOWYCH PRZEWODNICZĄCYCH - Obrazek 12 KAMPANIA WYBORCZA - UCZNIOWIE WYBIERAJĄ NOWYCH PRZEWODNICZĄCYCH - Obrazek 13 

 • Dzień Głośnego Czytania

           29 września w Polsce ogłoszono Dniem Głośnego Czytania. W klasach I - V szkoły podstawowej fragmenty wybranych utworów czytali tego dnia uczniowie Zespołu Szkół im. M. Rataja. Czytano wszędzie: na sali gimnastycznej, schodach, klasach, holu. W klasach starszych natomiast zachęcano do zapoznania się z określonym tytułem poprzez czytanie na początku każdej lekcji  fragmentów wybranej przez uczniów książki.

           W myśl hasła, że nawyk czytania i zapał do książek należy kształtować w dzieciństwie szkoła od lat zaprasza rodziców, dziadków i starszych kolegów do głośnego czytania dzieciom. Również nasi uczniowie systematycznie, raz w tygodniu, odwiedzają wszystkie grupy przedszkolne i tam prezentują swoim młodszym kolegom odpowiednie do wieku bajki, baśnie i wierszyki polskich i zagranicznych pisarzy.

   

 • Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego w Piłce Nożnej chłopców

  04.10.2017

  Reprezentacja chłopców Zespołu Szkół Szkoły Podstawowej w Gościnie rozegrała, w środę 27 września 2017 r. na stadionie sportowym w Kołobrzegu, mecze piłki nożnej w ramach Mistrzostw Powiatu Kołobrzeskiego. W wyniku losowania w naszej grupie eliminacyjnej znalazły się drużyny z Szkoły Podstawowej nr 1 w Kołobrzegu, Szkoły Podstawowej nr 5 w Kołobrzegu oraz Szkoła podstawowa w Drzonowie.Wyniki rozegranych meczy nie pozwoliły na awans naszych chłopców do stawki finałowej. Reprezentanci ZS SP Gościno ulegli SP Drzonowo 3-0, zremisowali z SP-1 Kołobrzeg 1-1(bramkę zdobył Filip Kindermann) oraz pokonali SP-5 Kołobrzeg 3-0 (bramki zdobyli: Filip Kindermann oraz dwie bramki Daniel Wojtanowski).                                                                                                                                                                           

  Naszą szkołę reprezentowali: Daniel Wojtanowski, Filip Kindermann, Kacper Koralewski, Kacper Loepp, Filip Loepp, Karol Henning, Krzysztof Maciejczyk, Adrian Zaniewicz, Adam Barski, Patryk Nachyła. Opiekunem drużyny był nauczyciel wychowania fizycznego Dariusz Bajko

  Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego w Piłce Nożnej chłopców - Obrazek 1

  Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego w Piłce Nożnej chłopców - Obrazek 2

   

 • Zebranie z RODZICAMI !!!

  18.09.2017

  Szanowni Rodzice, Nauczyciele oraz Uczniowie !
  Dyrekcja Zespołu Szkół w Gościnie - Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi, informuje, że Ogólnoszkolne zebranie z Rodzicami odbędzie się:

  1. dla Rodziców uczniów klas I - V - w dniu 20 września 2017 r., godz. 16.00, hol główny, budynek przy ul. Kościuszki 5.

  2. dla Rodziców uczniów klas VI-VII i klas gimnazjalnych - w dniu 21 września 2017 r. godz. 16.00, stołówka, w budynek, przy ul. Grunwaldzkiej.

  Porządek spotkania:
  1. spotkanie ogólnoszkolne z Dyrektorem Szkoły,
  2. spotkanie klasowe z Wychowawcami,
  3. w budynku szkolnym będzie można porozmawiać z wszystkimi uczącymi dzieci nauczycieli.

  Serdecznie zapraszamy !!!

 • Harmonogram dowozu na dzień 4 wrzesnia 2017 r.

  30.08.2017

  DRODZY UCZNIOWIE, RODZICE!!!

              Serdecznie zapraszamy Uczniów oraz Rodziców Zespołu Szkół w Gościnie - Szkoły Podstawowej na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018, która odbędzie się 4 września 2017 roku o godzinie 10.00 na placu przy Domu Kultury w Gościnie.

  Harmonogram uroczystości:

  1. godz.10.00 – apel inaugurujący rok szkolny,
  2. ok. godz. 10.45 – spotkanie uczniów z wychowawcami.

  Informujemy również, iż ceremonia ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych odbędzie się  w  dniu 27 października 2017 r., godz. 10.00.

    

    ZAPRASZAMY, życząc jeszcze pięknych WAKACYJNYCH dni!

              INFORMUJEMY, że dowóz dzieci w dniu 4 września 2017 r. będzie odbywał się zgodnie z rozkładem:

   Kierunek DOWOZU

  Godzina Dowozu

  Pobłocie Małe

  8.40

  Ramlewo

  8.50

  Robuń

  9.00

  Dargocice

  9.10

  Wartkowo

  9.15

  Karkowo

  9.20

  Myślino

  9.35

  Gościno Dwór

  9.40

  Ołużna Kolonia

  8.50

  Ołużna

  8.55

  Ząbrowo

  9.00

  Jarogniew

  9.05

  Mołtowo

  9.15

  Pławęcino

  9.30

  Kamica

  9.40

   

                          Odwóz dzieci dojeżdżających nastąpi zaraz po zakończeniu uroczystości. Uczniowie, do odjazdu autobusów czekają pod opieką nauczyciela świetlicy.

  Przywóz dzieci 5 i 6 - letnich do Przedzkola:

   Kierunek DOWOZU

  Godzina Dowozu

  Myślino

  godz. 7.20

  Gościno Dwór

  godz. 7.25

  Ołużna

  godz. 6.55

  Ząbrowo

  godz. 7.00

  Mołtowo

  godz. 7.10

  Pławęcino

  godz. 7.35

  Kamica

  godz. 7.45
  Odwóz dzieci nastąpi po apelu inaugurującym rok szkolny, około godz. 12.15.
   

  Dyrekcja Zespołu Szkół w Gościnie

 • Inauguracja roku SZKOLNEGO 2017)2018

  26.08.2017

  Szanowni Rodzice, Uczniowie oraz Nauczyciele !!!

  Dyrekcja Zespołu Szkół w Gościnie - Szkoły Podstawowej informuje, że rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się dla wszystkich uczniów w dniu 4 września 2017 r., o godz. 10.00 na placu za Domem Kultury w Gościnie.

                                     Serdecznie zapraszamy i zyczymy jeszcze miłych WAKACJI !!!

   

  Uwaga: Wszystkie dzieci zapisane do przedszkola zapraszamy juz w dniu 1 września 2017 r. Przedszkole pracuje w stałych godzinach, czyli od 6.30 do 16.00. Zapraszamy !

   

 • Dwie KLASY DRUGIE - listy dzieci !!!

  25.08.2017

  Listy dzieci klas drugich: 

  Klasa 2a - wychowawstwo p. Małgorzata Sękalska 

  1. Akonom Małgorzata Irena

  2. Drwęcki Filip Kazimierz

  3. Gutowska Tatiana Natasza

  4. Gutowski Borys Vadim

  5. Kaleta Michalina

  6. Lech Bartosz

  7. Makarewicz Iga Julia

  8. Molenda Lena Izabela

  9. Oczniew Lena

  10. Ostrowski Oskar

  11. Szaradowska Julia

  12. Szymborski Karol Sebastian

  13, Urbańczyk Maria

  14. Wolska Alicja Krystyna

  15. Wolska Kalina

  Klasa 2b - wychowawca p. Joanna Dylawerska

  1. Galant Weronika

  2. Jakubów Michał

  3, Kawka Cyprian Jan

  4. Kleczkowska Kornelia

  5. Knop Kornelia Anna

  6. Koprowski Aleksander Sebastian

  7. Król Dominik

  8. Król Patryk

  9. Moraczyński Mateusz

  10. Osiadacz Zofia Hanna

  11. Paszek Zuzanna

  12. Santkiewicz Izabela

  13. Siwek Aleksandra Karolina

  14. Skrzypczyk Julia Marzena

  15. Ziemięcka Milena Nikola

  Klasa 4a - wychowawca Joanna Wiśniewska

  1. Adamski Daniel

  2. Bielicka Maja Zofia

  3. Borkowska Hanna

  4. Borys Aleksander

  5. Cieślak Bartosz Jerzy

  6. Dabrowska Amelia Maria

  7. Dominiak Hubert Marek

  8. Dudek Jakub

  9. Frankowski Jakub

  10.Jasiak Amelia

  11. Kazin Bogdan Ryszard

  12. Kosińska Izabela Aneta

  13. Kwiatkowski Szymon

  14. Lewandowski Wojciech Łukasz

  15. Malik Kinga

  16. Niemczyk Aleksandra Maria

  17. Niemczyk Maciej

  18. Olesiak Wiktoria Agnieszka

  19. Pryciak Oliwier Sebastian

  20. Sikora Oskar

  21. Siwek Natalia Gabriela

  22. Sowińska Zuzanna

  23. Śmigielski Jakub Wojciech

  24. Wilchowska Daria

  25. Ziółkowska Julia

  26. Zwolińska Anna Maria

  Klasa 4b - Lidia Neumann

  1. Banasiak Małgorzata

  2. Bąk Oskar

  3. Bogacz Natalia Oliwia

  4. Borowiecka Amelia

  5. Dalecka Natalia Stanisława

  6. Daśko Igor Karol

  7. Dybek Marcel Karol

  8. Grzesiak Nela Zofia

  9. Gul Maria Aleksandra

  10. Gulczyńska Natalia Jadwiga

  11. Jaskot Filip

  12. Kałużny Marcel Adrian

  13. Kania Domonika Kinga

  14. Kindermann Oliwia Monika

  15. Knop Adam

  16. Kubiak Paula

  17. Kunka Oskar

  18. Oczniew Mikołaj

  19. Olesiak Nikola Paulina

  20. Piekiełko Michalina

  21. Ratajczak Nicola

  22. Skorupa Marcel

  23. Stuczyński Mateusz Bogdan

  24. Tyszer Igor Piotr

  25. Wojda Hubert

  26. Wolkenstein Marta

   

   

 • Organizacja roku szkolnego2017/2018

  26.08.2017

  Szanowni Rodzice!

  Dyrekcja Zespołu Szkół w Gościnie - Szkoły Podstawowej, informuje o organizacji roku szkolego 2017/2018:

  Dyrekcja SZKOŁY:

  1. dyrektor szkoły - Marlena Fidos

  2. wicedyrektor szkoły - Dariusz Bajko

  Klasy i wychowawcy:

  Szkoła Podstawowa w Gościnie, ul. Kościuszki 5

  klasa 1a - wychowawca p. Małgorzata Frankowska

  klasa 2a - wychowawca p. Małgorzata Sękalska

  klasa 2b - wychowawca p. Joanna Dylawerska

  klasa 3a - wychowawca p. Katarzyna Monastyrska - Kubicka

  klasa 3b - wychowawca p. Aleksandra Kostrubiec

  klasa 3c - wychowawca p. Małgorzata Gul

  klasa 4a - wychowawca p. Joanna Wiśniewska  

  klasa 4b - wychowawca p. Lidia Neumann 

  klasa 5a - wychowawca p. Anna Juszczak

  klasa 5b - wychowawca p. Dorota Rzewucka

  Szkoła Podstawowa w Gościnie, ul. Grunwaldzka 14

  klasa 6a - wychowawca p. Irena Jelonek

  klasa 6b - wychowawca p. Edyta Bieńko

  klasa 7a - wychowawca p. Grażyna Ulikowska

  klasa 7b - wychowawca p. Beata Gajo

  klasa 2aG - wychowawca p. Grażyna Paulińska

  klasa 2bG - wychowawca p. Marta Seńko

  klasa 3aG - wychowawca p. Marzena Niemczyk

  klasa 3bG - wychowawca p. Małgorzata Korda

   

  pedagog szkolny - p. Dorota Rzewucka

  pedagog szkolny - p. Barbara Kwiatkowska

   

                                                             Dyrektor Szkoły Marlena Fidos

   

 • Radosne PRZEDSZKOLAKI w Gościnie - nabór dla 3-4 -latków!

  27.07.2017

  Radosne PRZEDSZKOLAKI w Gościnie - nabór dla 3-4 -latków! - Obrazek 1

  Gmina Gościno

  Ogłasza nabór dzieci do projektu:  
  „Radosne przedszkolaki w Gościnie”

   

  Utworzenie dodatkowych 25 miejsc przedszkolnych w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi w Gościnie,
  ul. Kościuszki 5, 78-120 Gościno

  Bezpłatne zajęcia dodatkowe dla wszystkich dzieci w wieku 3-6 lat:

  Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

  Zajęcia logopedyczne

  Zajęcia stymulujące rozwój psychoruchowy – gimnastyka korekcyjna

  Zajęcia rozwijające kompetencje społeczno – emocjonalne

   

  Dofinansowanie projektu z UE: 474 108,17 pln

   

  Więcej informacji:

  Urząd Miejski w Gościnie, tel. 94 35 13 376 lub osobiście w pokoju nr 13.

  Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Gościnie, tel. 94 35 12 156
  lub osobiście w sekretariacie Przedszkola.

   

     Projekt pn. "Radosne przedszkolaki w Gościnie” współfinansowany z  Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 – Umowa

  Nr RPZP.08.04.00-32-K005/16-00

                                 www.mapadotacji.gov.pl

  Do pobrania: 

  Regulamin_projektu.doc

  Regulamin_rekrutacji.pdf

  Deklaracaja_uczestnictwa__w_projekcie_-_dziecko.pdf

  Formularz_zgloszeniowy_dziecko.doc

  Karta_zgloszenia_dziecka.doc

  OSWIADCZENIE_dziecko_-_wzor_UOD.docx

  U_M_O_W_A_uczestnictwa_w_projekcie.pdf

   

 • WYKAZ PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2017)2018

strona:

Kontakt

 • Zespół Szkół w Gościnie - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi
  ul. T. Kościuszki 5
  78-120 Gościno

  e-mail: sekretariat@zs-spgoscino.pl
 • Fax 94 35 12 156

Galeria zdjęć