• Bieg Uliczny

        • BIEG ULICZNY

          I BIEG ULICZNY 2001rok

           

          Zwycięzcy:

          Klasa I dziewczęta:        1. Kuczma Paulina       

                                                      2. Zaborowska Monika              

                                                                                3. Felińska Izabela

          Klasa I chłopcy:            1. Linert Mateusz         

          2. Kalinowski Paweł  

                      3. Wawrzak Adrian           

          Klasa II dziewczęta:      1. Kuks Katarzyna

                             2. Szostak Magdalena           

          3. Słoboda Adrianna

          Klasa II chłopcy:           1. Bajko Paweł

                             2. Więcławski Patryk            

          3. Szostak Kordian

          Klasa III dziewczęta:     1. Szczerba Julita

                             2. Trzcińska Oliwia

                            3. Ulikowska Martyna

          Klasa III chłopcy:          1. Maślany Mateusz     

                        2. Niemczyk  Radosław                 

                                     3. Bajko Grzegorz

          Klasa IV dziewczęta:     1. Kot Aleksandra

                             2. Milas Katarzyna

                             3. Ulikowska Katarzyna

          Klasa IV chłopcy:           1. Słoboda Marcin

                                2. Leszczyński Wojciech

                             3. Thurow Adam

          Klasa V dziewczęta:      1. Tomczyk Kinga

                             2. Thurow Paulina

                             3. Zander Anna

          Klasa V chłopcy:            1. Stafiński Adam

                             2. Kunach Bartek

                             3. Stachowiak Paweł

          Klasa VI dziewczęta:     1. Nadolna Martyna

                             2. Pałaszewska Karolina

                             3. Różańska Adrianna

          Klasa VI chłopcy:              1. Kitowski Adrian

                                                       2. Wiśniewski Konrad

                             3. Kubicki Fabian

           

          II BIEG ULICZNY 2002rok

          Zwycięzcy:

          Klasa I dziewczęta:        1. Splitt Agnieszka

                             2. Niemczyk Agnieszka

                             3. Dzumyk Klaudia

          Klasa I chłopcy:            1. Zaniewicz Marek

                             2. Jabłoński Krzysztof

                             3. Zalewski Łukasz

          Klasa II dziewczęta:      1. Kleczkowska Karolina

                             2. Kuczma Paulina

                             3. Zaborowska Monika

          Klasa II chłopcy:           1. Linert Mateusz

                             2. Ciekański Michał

                             3. Kalinowski Paweł

          Klasa III dziewczęta:     1. Kuks Katarzyna

                             2. Szostak Magdalena

                             3. Stawowczyk Krystyna

          Klasa III chłopcy:             1. Bajko Paweł

                             2. Więcławski Patryk

                             3. Dondaj Sebastian

          Klasa IV dziewczęta:     1. Trzcińska Oliwia

                             2. Szczerba Julita

                             3. Czapka Ewa

          Klasa IV chłopcy:          1. Sacha Mateusz

                             2. Kunach Kamil          

          3.Thurow Paweł

          Klasa V dziewczęta:      1. Różańska Adrianna

                             2. Nadolna Martyna

                             3. Osowicz Patrycja

          Klasa V chłopcy:            1. Wiśniewski Konrad

                             2. Słoboda Marek

                             3. Sacha Wojciech

           Klasa VI dziewczęta:      1. Thurow Paulina

                             2. Tomczyk Kinga

                   3. Ziółkowska Patrycja

          Klasa VI chłopcy:                   1. Liczycki Piotr

                             2. Maślany Artur

                   3. Piasecki Grzegorz

           

          III BIEG ULICZNY 2003rok

          Zwycięzcy:

          Klasa I dziewczęta:        1. Wiśniewska Julia               

                2. Chojnacka Kamila             

          3. Linert Monika

          Klasa I chłopcy:                      1. Wierzbicki Kacper

                             2. Kamiński Mteusz

                             3. Maślany Paweł

          Klasa II dziewczęta:      1. Splitt Agnieszka                

              2. Niemczyk Agnieszka         

          3. Dzumyk Klaudia

          Klasa II chłopcy:           1. Zaniewicz Marek

                             2. Nowak Jonasz

                             3. Zalewski Łukasz

          Klasa III dziewczęta:     1. Kleczkowska Karolina                

              2. Kuczma Paulina                

          3. Bąk Ewelina

          Klasa III chłopcy:         1. Linert Mateusz

                             2. Ciekański Michał

                             3. Kalinowski Paweł

          Klasa IV dziewczęta:     1. Kuks Katarzyna                

              2. Stawowczyk Krystyna               

          3. Słoboda Adrianna

          Klasa IV chłopcy:          1. Więcławski Patryk

                             2. Bajko Paweł

                             3. Jakubiak Hubert

          Klasa V dziewczęta:           1. Czapka Justyna                 

                 2. Czapka Ewa            

               3. Wojnarowska Edyta

          Klasa V chłopcy:               1. Bajko Grzegorz

                                2. Niemczyk Radosław

                             3. Frankowski Patryk

          Klasa VI dziewczęta:       1. Nadolna Martyna              

               2. Osowicz Patrycja              

          3. Matynkiewicz Karolina

          Klasa VI chłopcy:              1. Wiśniewski Konrad

                               2. Sacha Wojciech

                                        3. Słoboda Marek

           

          IV BIEG ULICZNY 2004rok

          Zwycięzcy:

          Klasa I dziewczęta:           1. Klimkowska Klaudia

                             2. Słoboda Kinga

                             3. Kunka Patrycja

          Klasa I chłopcy:              1. Thurow Tomasz

                             2. Marchlewski Maciej

                             3. Plata Michał

          Klasa II dziewczęta:       1. Brzezowska Justyna

                             2. Więcławska Dominika

                             3. Czarnas Natalia

          Klasa II chłopcy:             1. Wierzbicki Kacper

                             2. Kamiński Mateusz

                             3. Maślany Paweł

          Klasa III dziewczęta:     1. Splitt Agnieszka

                             2. Dzumyk Klaudia

                             3. Kawka Angelika

          Klasa III chłopcy:           1. Splitt Agnieszka

                             2. Dzumyk Klaudia

                             3. Kawka Angelika

          Klasa IV dziewczęta:       1. Kleczkowska Karolina

                              2. Zaborowska Monika

                             3. Bąk Ewelina

          Klasa IV chłopcy:             1. Linert Mateusz

                                        2. Kalinowski Paweł

                                     3. Piasecki Szymon

          Klasa V dziewczęta:      1. Szostak Magdalena

                             2. Kuks Katarzyna

                             3. Malecha Donata

          Klasa V chłopcy:            1. Więcławski Patryk

                                        2. Ciosek Grzegorz

                                           3. Bajko Paweł

           

          Klasa VI dziewczęta:     1.

                             2.     

                   3.

          Klasa VI chłopcy:           1.

                             2.               

                   3.


           V BIEG ULICZNY 2005rok

          Zwycięzcy:

           

          Klasa I dziewczęta:        1.                2.                3.

          Klasa I chłopcy:            1.                2.                3.

           

          Klasa II dziewczęta:      1.                2.                3.

          Klasa II chłopcy:           1.                2.                3.

           

          Klasa III dziewczęta:     1.                2.                3.

          Klasa III chłopcy:                   1.                2.                3.

           

          Klasa IV dziewczęta:     1.                2.                3.

          Klasa IV chłopcy:                   1.                2.                3.

           

          Klasa V dziewczęta:      1.                2.                3.

          Klasa V chłopcy:                    1.                2.                3.

           

          Klasa VI dziewczęta:     1.                2.                3.

          Klasa VI chłopcy:                   1.                2.                3.

           

          VI BIEG ULICZNY 2006rok

          Zwycięzcy:

          Klasa I dziewczęta:      1. Sobczak Dominika            

          2. Słoboda Marta          

          3. Gutowska Emanuela

          Klasa I chłopcy:            1. Prześluga Michał               

          2. Olszak Szymon                                         

          3. Miodona Szymon


          Klasa II dziewczęta:    1. Fidos Natalia   

              2. Adamska Katarzyna          

                                                         3. Panowicz Donata 

          Klasa II chłopcy:          1. Kuczma Jan   

             2. Zalewski Adam      

                                               3. Koralewski Andrzej

           

          Klasa III dziewczęta:   1. Klimkowska Klaudia                                                                                    2. Słoboda Kinga                                                                                       3. Laskowska Iza

          Klasa III chłopcy:         1. Thurow Tomasz                 

          2. Plata Michał              

          3. Maksymiuk Witold


          Klasa IV dziewczęta:     1. Więcławska Dominika                 

          2. Brzezowska Justyna                    

          3. Linert Monika 

          Klasa IV chłopcy:           1. Wierzbicki Kacper              

          2. Kamiński Mateusz             

          3. Woźniak Jakub


          Klasa V dziewczęta:      1. Splitt Agnieszka                 

              2. Dzumyk Klaudia            

              3. Wącek Aneta 

          Klasa V chłopcy:           1. Stawowczyk Wojciech                 

          2. Skononieczny Patryk                   

          3. Marchlewski Michał


          Klasa VI dziewczęta:    1. Szostak Kinga          

          2. Kuczma Paulina       

          3. Strusińska Anna

          Klasa VI chłopcy:                   1. Linert Mateusz

                      2. Linert Mariusz         

                  3. Kalinowski Paweł


          VII BIEG ULICZNY 2007rok

          Zwycięzcy:

           

          Klasa I dziewczęta:        1.                2.                3.

          Klasa I chłopcy:            1.                2.                3.

           

          Klasa II dziewczęta:      1.                2.                3.

          Klasa II chłopcy:           1.                2.                3.

           

          Klasa III dziewczęta:     1.                2.                3.

          Klasa III chłopcy:                   1.                2.                3.

           

          Klasa IV dziewczęta:     1.                2.                3.

          Klasa IV chłopcy:                   1.                2.                3.

           

          Klasa V dziewczęta:      1.                2.                3.

          Klasa V chłopcy:                    1.                2.                3.

           

          Klasa VI dziewczęta:     1.                2.                3.

          Klasa VI chłopcy:                   1.                2.                3.

          VIII BIEG ULICZNY 2008rok

          Zwycięzcy:

           

          Klasa I dziewczęta:        1.                2.                3.

          Klasa I chłopcy:            1.                2.                3.

           

          Klasa II dziewczęta:      1.                2.                3.

          Klasa II chłopcy:           1.                2.                3.

           

          Klasa III dziewczęta:     1.                2.                3.

          Klasa III chłopcy:                   1.                2.                3.

           

          Klasa IV dziewczęta:     1.                2.                3.

          Klasa IV chłopcy:                   1.                2.                3.

           

          Klasa V dziewczęta:      1.                2.                3.

          Klasa V chłopcy:                    1.                2.                3.

           

          Klasa VI dziewczęta:     1.                2.                3.

          Klasa VI chłopcy:                   1.                2.                3.


          IX BIEG ULICZNY 2009rok

          Zwycięzcy:

           

          "O" dziewczęta:             1.    Maślana Martyna           

                                                      2.   Wiśniewska Julia                                                                                    

                                                          3. Wojda Martyna

          "O" chłopcy:                   1.    Trzaskoma Patryk

                                                   2.       Nachyła Patryk

                                                           3. Zaniewicz Adrian

           

          Klasa I dziewczęta:        1.    Słoboda Kasia

                                                   2.     Madejska Weronika

                                                          3.     Bundera Angelika

          Klasa I chłopcy:              1.      Wysocki Damian

                                                   2.    Nowak Filip i Naniewicz Paweł    

                                                          3.     Wilchowski Szymon

           

          Klasa II dziewczęta:       1.     Stachurska Karolina

                                                     2.     Pyzak Eliza

                                                           3.     Śniadecka Natalia

          Klasa II chłopcy:             1.     Koralewski Nikodem

                                                     2.     Thurow Andrzej

                                                      3.     Zaniewicz Patryk i Chojnacki Jarosław

           

          Klasa III dziewczęta:     1.    Chmielewska Iga

                                                    2.   Araszewska Olga

                                                           3.     Adamska Paulina

          Klasa III chłopcy:          1.    Kita Kacper          

                                                    2.   Szczerba Bartek

                                                            3.     Wójcik Michał

           

          Klasa IV dziewczęta:     1.     Gutowska Emanuela           

                                                    2.    Sobczak Dominika

                                                         3.      Pendowska Dominika

          Klasa IV chłopcy:           1.     Grajek Jakub

                                                     2.   Pachnik Wojciech           

                                                             3.    Bińkowski Paweł

           

          Klasa V dziewczęta:      1.     Eisfeld Alina         

                                                    2.   Beckervordersandforth Antonia       

                                                         3.   Szostak Alicja i Wącek Paulina

          Klasa V chłopcy:            1.    Koralewski Andrzej

                                                     2.   Mikulski Przemysław

                                                            3.    Krug Daniel

           

          Klasa VI dziewczęta:     1.    Drobek Daria

                                                     2.   Słoboda Kinga

                                                            3.    Nogalska Natalia

          Klasa VI chłopcy:           1.     Contzen Lucas          
                                                     2.    Bańkowski Dominik
                  
                                                            3.    Prus Stanisław


          X BIEG ULICZNY 2010rok

          Zwycięzcy:

           

          Klasa I dziewczęta:        1.    Maślana Martyna

                                                     2.     Grzelak Tamara

                                                          3.     Stefaniak Julia

          Klasa I chłopcy:              1.      Trzaskoma Patryk

                                                      2.    Kinderman Filip 

                                                          3.     Maciejczyk Krzysztof

           

          Klasa II dziewczęta:       1.     Słoboda Katarzyna

                                                     2.     Waluszko Gabryjela

                                                          3.     Bundera Angelika

          Klasa II chłopcy:             1.     Wysocki Damian

                                                     2.     Wilchowski Szymon

                                                      3.     Lewandowski Jakub

           

          Klasa III dziewczęta:     1.    Pyzak Eliza

                                                    2.   Stachurska Karolina

                                                           3.     Pyzak Iza

          Klasa III chłopcy:          1.    Koralewski Nikodem   

                                                    2.   Thurow Andrzej

                                                            3.     Zaniewicz Patryk

           

          Klasa IV dziewczęta:     1.     Sobczak Dominika        

                                                    2.    Kawka Weronika

                                                         3.      Araszewska Olga

          Klasa IV chłopcy:           1.     Kita Kacper

                                                     2.   Szczerba Bartosz       

                                                             3.    Bąk Karol

           

          Klasa V dziewczęta:      1.     Czapla - Czaplińska Klaudia    

                                                    2.   Plata Patrycja    

                                                         3.   Pendowska Dominika

          Klasa V chłopcy:            1.    Prześluga Michał

                                                     2.   Miodona Szymon

                                                            3.    Pendowski Brajan

           

          Klasa VI dziewczęta:     1.    Adamska Katarzyna

                                                     2.   Wącek Paulina

                                                            3.    Szostak Alicja

          Klasa VI chłopcy:           1.     Trzaskoma Tomasz     
                                                      2.    Koralewski Andrzej   
                                                            3.    Burda Paweł

           

           

          XI BIEG ULICZNY 2011rok

          Zwycięzcy:

           

           

          Przedszkole

          Zerówka dziewczęta:        1.    Kisiel Ilona

                                                     2.      Kraczkowska Wiktoria

                                                          3.     Bieńko Jagoda 

          Zerówka chłopcy:              1.      Loepp Filip

                                                      2.    Kupisz Kuba 

                                                          3.     Kowalik Bartosz

           

          Klasa I dziewczęta:        1.    Słoboda Aleksandra - Ia

                                                     2.     Thurow Aleksandra - Ib

                                                          3.     Leśniewska Maja - Ib

          Klasa I chłopcy:              1.      Monastyrski Szymon - SP Robuń

                                                      2.    Siciak Filip - Ia 

                                                          3.     Wolkeinstein Rafał - Ib

           

          Klasa II dziewczęta:       1.   Tamara Grzelak  - IIa

                                                     2.    Olszak Wiktoria  - IIa

                                                          3.     Odymała Oliwia - IIb

          Klasa II chłopcy:             1.     Trzaskoma Patryk - IIa

                                                     2.     Wojtanowski Daniel - SP Robuń

                                                      3.     Kinderman Filip - IIa

           

          Klasa III dziewczęta:     1.    Szczerba Julia - SP Robuń

                                                    2.   Waluszko Gabryiela - IIIa

                                                           3.     Stawiarz Aniela - IIIb

          Klasa III chłopcy:          1.    Wysocki Damian - IIIa  

                                                    2.   Wilchowski Szymon - IIIb

                                                            3.     Naniewicz Paweł - IIIa

           

          Klasa IV dziewczęta:     1.     Sradomska Monika - IVb       

                                                    2.    Pyzak Eliza - IVa

                                                         3.      Makowiecka Wiktoria - IVa

          Klasa IV chłopcy:           1.     Thurow Andrzej - IVb

                                                     2.   Chojnacki Jarosław - IVa       

                                                             3.    Kaczyński Adrian - IVb

           

          Klasa V dziewczęta:      1.     Sobczak Dominika - Vb  

                                                    2.   Maciejczyk Weronika - Va 

                                                         3.   Araszewska Olga - Va

          Klasa V chłopcy:            1.    Gołąb Kamil - Va

                                                     2.   Zbuchalski Paweł - Vb

                                                            3.    Klepuszewski Daniel - Va

           

          Klasa VI dziewczęta:     1.    Koralewska Klaudia - SP Robuń

                                                     2.   Czapla - Czaplińska Klaudia - VIa

                                                            3.    Dobrowolska Paulina - SP Robuń

          Klasa VI chłopcy:           1.     Grajek Jakub - VIb     
                                                      2.    Bielicki Kacper - VIa  
                                                            3.    Bińkowski Paweł - VIb

           

           

          Gimnazjum

          Klasa I dziewczęta:     1.    Kondziołka Jagoda - Ia

                                                     2.   Szostak Alicja - Ia

                                                            3.    Kmieć Martyna - Ib

          Klasa I chłopcy:           1.     Trzaskoma Tomasz - Ic     
                                                      2.    Karwacki Krzysztof - Ib  
                                                            3.    Kuczma Jan - Ic

           

          Klasa II dziewczęta:     1.    Drobek Daria - IIa

                                                     2.   Góral Marta - IIb

                                                            3.    Laskowska Izabela - IIa

          Klasa II chłopcy:           1.     Bańkowski Grzegorz - IIc     
                                                      2.    Marchlewski Maciej - IIc  
                                                            3.    Bąk Patryk - IIc

          Klasa III dziewczęta:     1.    Brzezowska Justyna - IIIa

                                                     2.   Wiśniewska Julia - IIIb

                                                            3.    Wysocka Marika - IIIb

          Klasa III chłopcy:           1.     Piasecki Łukasz - IIIc     
                                                      2.    Feliński Karol - IIIb  
                                                            3.    Araszewski Kacper - IIIc

          W XI biegu ulicznym "Kuczci Jana Pawła II" wystartowało łącznie 178 dziewcząt i 162 chłopców. Serdeczne gratulacje należą się wszystkim uczestnikom.