Konkursy / Projekty

Harmonogram konkursów

Konkurs www

EDUSEEK

Drodzy uczniowie, nauczyciele, rodzice, przyjaciele szkoły.
Zapraszamy do głosowania na naszą szkołę w konkursie EDUSEEK.

Raz dziennie kliknijcie w baner i zagłosujcie!

Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!

REGULAMIN

Organizatorem konkursu "TROPIMY JESIEŃ" jest Anna Trott nauczyciel informatyki w Szkole Podstawowej nr 4 im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego w Kołobrzegu. Celem konkursu jest umożliwienie fotografującym uczniom, zaprezentowania swoich umiejętności, upowszechnienie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki oraz wyrabianie wrażliwości na piękno otaczającej nas przyrody - uchwycenie zmian zachodzących w przyrodzie.

Temat: "TROPIMY JESIEŃ"

1. Uczestnicy
    Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych z powiatu kołobrzeskiego - klasy IV-VI
  2. Warunki uczestnictwa:
    • Przedmiotem konkursu jest wykonanie fotografii o treści zgodnej z tematem. Interpretacja tematu zależy od fotografującego.
    • Sugeruje się wewnętrzny konkurs, w którym nauczyciele wytypują najlepsze prace do głównego konkursu.
    • Każda szkoła może nadesłać dowolną ilość prac.
    • Zdjęcia mają być wykonane techniką cyfrową i wywołane na papierze fotograficznym w formacie A5. Do zdjęć dołączamy płytę CD (na płycie proszę zamieścić kopię cyfrową nadesłanych zdjęć z zachowaniem formatu źródłowego). Każde zdjęcie należy opisać na odwrocie (imię, nazwisko, klasa, szkoła). Prace każdego ucznia umieszczamy w oddzielnej kopercie oznaczonej imieniem i nazwiskiem oraz klasą, nazwą szkoły i ilością zamieszczonych prac.
    • Tak zabezpieczone prace wszystkich uczniów opiekun danej szkoły umieszcza w jednej dużej zbiorczej kopercie, którą oznacza: Nazwa konkursu, nazwa szkoły, liczba załączników (kopert)
  3. Termin i warunki dostarczenia prac:
    Prace należy dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą na adres:
    Szkoła Podstawowa nr 4 w Kołobrzegu ul. Kupiecka
    78-100 Kołobrzeg
    z dopiskiem Konkurs Fotograficzny - "TROPIMY JESIEŃ". Prace należy nadesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 XI 2008r. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia, powstałe podczas przesyłki prac konkursowych pocztą.
  4. Zasady przyznawania nagród:
    • Zwycięzców konkursu wyłoni powołana w tym celu Komisja Konkursowa.
    • Prace konkursowe nie spełniające warunków regulaminu nie będą klasyfikowane przez Komisję i nie podlegają zwrotowi.
    • Spośród zgłoszonych do konkursu prac Komisja wybierze 3 najciekawsze prace i przyzna za nie nagrody.
    • Lista nagrodzonych zostanie opublikowana w Internecie na stronie www.sp4.kolobrzeg.pl (grudzień 2008/styczeń 2009)
    • Informacja o terminie i miejscu ogłoszenia wyników konkursu, zostanie podana do publicznej wiadomości.
  5. Uwagi końcowe
    • Dane osobowe uczestników będą wykorzystane wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzców i ewentualnego przyznania nagród. Poprzez podanie danych osobowych uczestnik wyraża zgodę na opublikowanie jego nazwiska na liście nagrodzonych.
    • Organizatorzy zastrzegają sobie prawo publikowania i reprodukowania prac konkursowych bez wypłacania honorariów autorskich.
    • Regulamin konkursu dostępny jest w Internecie na stronie www.sp4.kolobrzeg.pl/ oraz na www.kolobrzeg.pl

• Zespół Szkół w Gościnie - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi
    78-120 Gościno