• PIŁKA SIATKOWA PLAŻOWA 2021

Zuzanna Ostrogórska,

Amelia Dąbrowska,

Zuzanna Sowińska

i Natalia Siwek 10 czerwca 2021 r.  brały udział w organizowanych  przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu międzyszkolnych rozgrywkach w piłkę siatkową plażową. Głównym celem tej imprezy sportowej, której hasło brzmiało " Lepszy set niż seta" była akcja profilaktyczna kierowana do bardzo szerokiej rzeszy dzieci i młodzieży powiatu kołobrzeskiego. Czas spędzony na rozgrywkach pozwolił na czerpanie doświadczenia, które dawało szanse lepszego startu w Finale Wojewódzkim w Piłce Siatkowej Plażowej.

Oliwia Kasimierska i Zuzanna Ostrogórska 14 czerwca 2021 r. uczestniczyły we wspomnianych finałach. Ostatecznie zajęły VII miejsce w województwie zachodniopomorskim.

Gratulujemy dziewczętom i życzymy kolejnych udanych startów.

• Dzień DZIECKA !!!

Jest Taki Dzień, który serca otwiera,

Jest Taki Dzień, w którym tańczy cały Świat .

Z okazji dzisiejszego Święta, życzymy Wam wszystkiego najlepszego. Niech się spełniają Wasze fantazje, niech biegnie Wam najpiękniej czas.

Bądźcie szczęśliwe, radosne i beztroskie.

Nie wyrastajcie z marzeń i pragnień.

Jesteście dla Nas Dorosłych niezwykłym DAREM .