Szanowni Rodzice!!!
Drodzy Uczniowie!!!
Dyrekcja Zespołu Szkół w Gościnie – Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. majora Henryka Sucharskiego, przekazuje Państwu informacje na temat inauguracji roku szkolnego 2022/2023.
Szanowni państwo, wracamy do tradycyjnych form, czyli apeli oraz spotkań. Serdecznie zapraszamy Uczniów oraz Rodziców na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023, które odbędzie się w dniu 1 września 2022 r., w niżej podanej konfiguracji:
- Dla uczniów klas I – III apel odbędzie się w budynku przy ul. Kościuszki 5, o godz. 9:00. Po apelu uczniowie spotkają się w swoich salach zajęć z wychowawcami.
- Dla uczniów klas IV – VIII, pierwszy dzień w szkole rozpocznie się od spotkań z wychowawcami – godz. 9:00. Ok. godz. 10:00 uczniowie klasami wraz z wychowawcami spotkają się na placu szkolnym aby uczestniczyć w inauguracji roku szkolnego.
Przekazuję również zaproszenie od księdza Proboszcza na msze świętą, w dniu 1 września 2022 r., godz. 8:00.
Informacja na temat klas, wychowawców oraz przydziału sal zajęć:
- Budynek szkolny, ul. Kościuszki 5:
- Klasa I a – p. mgr Małgorzata Sękalska – sala nr 23
- Klasa I b – p. mgr Joanna Dylawerska – sala nr 26
- Klasa II a – p. mgr Katarzyna Monastyrska - Kubicka – sala nr 18
- Klasa II b – p. mgr Małgorzata Gul – sala nr 19
- Klasa III a – p. mgr Małgorzata Frankowska – sala nr 26
- Klasa III b – p. mgr Aleksandra Kostrubiec – sala nr 22
- Budynek szkolny, ul. Grunwaldzka 14:
- Klasa IV a – p. mgr Edyta Bieńko – sala nr 20
- Klasa IV b – p. mgr Beata Gajo – sala nr 40
- Klasa V a – p. mgr Agnieszka Kraśniewska – sala nr 39
- Klasa V b – p. mgr Dorota Rzewucka – sala nr 23
- Klasa VI a – p. mgr Irena Jelonek – sala nr 22
- Klasa VII a – p. mgr Marta Seńko – sala nr 36
- Klasa VII b – p. mgr Małgorzata Korda – sala nr 37
- Klasa VIII a – p. mgr Marzena Niemczyk – sala nr 24
- Klasa VIII b – p. mgr Agata Buczyńska – sala nr 21
DOWÓZ UCZNIÓW na rozpoczęcie ROKU SZKOLNEGO !!!
- Ołużna Kolonia – godz. 7:40
- Ołużna – godz. 7:50
- Ząbrowo – godz. 7:55
- Lubkowice – godz. 8:00
- Jarogniew – godz. 8:02
- Mołtowo – godz. 8:05, 8:10
- Pławęcino – godz. 8:20
- Kamica – godz.8:30
- Karkowo – godz. 8:40
- Myślino – godz. 8:40
- Gościno Dwór – godz. 8:45
ODWÓZ zaraz po spotkaniach z wychowawcami, ok. godz. 11:00
Zapraszamy !!!