Nawigacja

Aktualności

Lista nauczycieli

E-mail
 
 
Edyta Bieńko Edyta Bieńko Wychowawca: klasa VIII b
e.bienko@spgoscino.pl
 
 
Anna Bohdan Anna Bohdan
a.bohdan@spgoscino.pl
 
 
Joanna Dylawerska Joanna Dylawerska Wychowawca: klasa I b
j.dylawerska@spgoscino.pl
 
 
Marlena Fidos Marlena Fidos
m.fidos@spgoscino.pl
 
 
Małgorzata Frankowska Małgorzata Frankowska Wychowawca: klasa III a
m.frankowska@spgoscino.pl
 
 
Irena Jelonek Irena Jelonek Wychowawca: klasa VIII a
i.jelonek@spgoscino.pl
 
 
Anna Juszczak Anna Juszczak Sala: 28
a.juszczak@spgoscino.pl
 
 
Alicja Kamińska Alicja Kamińska
a.kaminska@spgoscino.pl
 
 
Mikołaj Koleśnikow Mikołaj Koleśnikow
m.kolesnikow@spgoscino.pl
 
 
Aleksandra Kostrubiec Aleksandra Kostrubiec Sala: 21
a.kostrubiec@spgoscino.pl
 
 
Maria Kuks Maria Kuks
m.kuks@spgoscino.pl
 
 
Bogusława Lebowska Bogusława Lebowska
b.lebowska@spgoscino.pl
 
 
Katarzyna Monastyrska-Kubicka Katarzyna Monastyrska-Kubicka Wychowawca: klasa II a
k.monastyrska-kubicka@spgoscino.pl
 
 
Lidia Neumann Lidia Neumann
l.neumann@spgoscino.pl
 
 
Zygmunt Piznal Zygmunt Piznal
z.piznal@spgoscino.pl
 
 
Dorota Rzewucka Dorota Rzewucka Wychowawca: klasa VII b
d.rzewucka@spgoscino.pl
 
 
Małgorzata Sękalska Małgorzata Sękalska Wychowawca: klasa I a
m.sekalska@spgoscino.pl
 
 
Grażyna Sieradzka Grażyna Sieradzka
g.sieradzka@spgoscino.pl
 
 
Urszula Skręty Urszula Srkęty
u.skrety@spgoscino.pl
 
 
Grażyna Ulikowska Grażyna Ulikowska Wychowawca: klasa VI b
g.ulikowska@spgoscino.pl

Oferty pracy w naszej szkole

Kontakt

  • Zespół Szkół w Gościnie - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi
    ul. T. Kościuszki 5
    78-120 Gościno

    e-mail: sekretariat@zs-spgoscino.pl
  • Fax 94 35 12 156

Galeria zdjęć