• TAEKWON-DO

przy Zespole Szkół w Gościnie – Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi
          im. majora H. Sucharskiego, ul. T. Kościuszki 5
          78-120 Gościno

TERMIN spotkań w roku szkolnym 2013/2014:

Wtorek:
          15.30 - 16:30 grupa początkująca

16.30 - 17.30 grupa zaawansowana

Czwartek:
          15:30 - 16:30 grupa początkująca

16.30 - 17.30 grupa zaawansowana

Kontakt z TRENEREM :
          Telefon :+48 506 800 845
          mail : irektaekwondo@gmail.com

PIERWSZY EGZAMIN

W dniu 09 maja 2013 r. w Gościńskiej Szkole Taekwon – do ITF odbył się egzamin na stopnie uczniowskie Cup. Promocje na kolejne stopnie 8 CUP (żółte pasy) otrzymało 23 zawodników oraz jedna osoba na stopień 7 CUP. Egzamin był przeprowadzony przez Instruktora Międzynarodowego Taekwon – do ITF V Dan Mirosława Pękul.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

WAKACJE NA SPORTOWO

W okresie wakacyjnym na terenie Szkoły Podstawowej w Gościnie, Gościńska Szkoła Taekwon-do zorganizowała dla chętnych dzieci treningi koreańskiego stylu walki i samoobrony połączone rekreacją ruchową. Przez cały lipiec dzieci aktywnie i bezpiecznie wypoczywały pod opieką swojego trenera II DAN ITF Ireneusza Jasińskiego. Młodzi adepci  w trakcie codziennych treningów nie tylko zgłębiali tajniki Taekwon-do ale także uczestniczyli w wycieczkach i wyjazdach. Dodatkową atrakcją były zajęcia odbywające się na kołobrzeskiej plaży i wyjścia do Gościńskiego Centrum Sportu. Dzięki sponsorom dzieci miały także zorganizowane grille i poczęstunek. Dziękujemy Firmie Rojan z Ząbrowa, państwu Halinie Buczyk i Sławomirowi Szostak a także państwu Małgorzacie i Marcinowi Kantkom.