• UKS REFLEKS

• Więcej informacji na stronie internetowej UKS - www.refleksgoscino.vgh.pl

W dniu 15 lutego (poniedziałek) 2010 roku o godz. 1530  w sali 21SP Gościno odbyło się zebranie założycielskie dotyczące powołania szachowego

Uczniowskiego Klubu Sportowego REFLEKS Gościno.

W zebraniu uczestniczyli rodzice i osoby zainteresowane powstaniem Klubu szachowego, które powołały Komitet Założycielski, aby ten z kolei złożył wniosek do Starostwa w Kołobrzegu o rejestrację. Podjęto decycyzję dotyczacą lokalizacji Klubu i przjęto jednogłośnie jego Statut.

Siedzibą Klubu jest Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi mieszcząca się w Gościnie przy ul. Tadeusza Kościuszki 5, z adresem:

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi

UKS REFLEKS Gościno

78 – 120 Gościno

UKS REFLEKS_-statut.doc

Powołano również Zarząd, w skład którego weszli następujący członkowie:

Zarząd:

Prezes - Edyta Bieńko