• Światow Dzień Walki z HIV i AIDS

16.12.2017

W dniu 1 grudnia obchodzimy Światowy Dzień Walki z HIV i AIDS. Z tej okazji odbył się apel poświęcony temu problemowi.

Uczniowie starszych klas reprezentowali również naszą szkołę na Rejonowej Olimpiadzie PCK nt. HIV i AIDS w Kołobrzegu.

Wyniki Olimipiady Rejonowej:

W kategorii szkół podstawowych:

I miejsce - Zuzanna Tomczuk, kl. VI a

II miejsce - Zuzanna Laskowska, kl. VII a

W kategorii klas gimnazjalnych:

I miejsce - Emilia Galant, kl. III b

II miejsce - Sebastian Nakonieczny, kl. III b

Gratulujemy zwycięzcom!

• konkurs czytelniczy "O psie, który jeździł koleją"

08.12.2017

1 grudnia 2017 roku w klasach trzecich odbył się konkurs czytelniczy na temat przeczytanej książki Romana Pisarskiego -"Opsie, który jeździł koleją". Po eliminacjach pisemnych, w etapie ustnym wzięli udział następujący uczniowie: Wiktoria Skrobek, Hanna Stokowska, Oliwia Grochowska z klasy IIIa, Anna Pasińska, Benedykt Juszczak, Maksymilian Groński, Paweł Ciećka z klasy IIIb, Kornelia Rojek, Izabela Strychanowska, Dominik Woźniak, Julian Osiński z klasy IIIc. Dzieci odpowiadały na bardzo szczegółowe pytania z treści lektury. Opowiedzi na wszystkie zadane pytania udzielił Paweł Ciećka, który zwyciężył w konkursie.

A oto wyniki:

I miejsce - Paweł Ciećka

II miejsce - Anna Pasińska

III miejsce - Benedykt Juszczak

Wszystkim uczniom gratulujemy wiedzy, a  najlepszym zwycięstwa.