• Inauguracja roku szkolnego 2023/2024

29.08.2023

Szanowni Rodzice!!!

Drodzy Uczniowie!!!

Dyrekcja Zespołu Szkół w Gościnie – Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. majora Henryka Sucharskiego, przekazuje Państwu informacje na temat inauguracji roku szkolnego 2023/2024.

Serdecznie zapraszamy Uczniów oraz Rodziców na apel oraz spotkanie z wychowawcami, które odbędzie się w dniu 4 września 2023 r., w niżej podanej konfiguracji:

1. Dla uczniów klas I – III apel odbędzie się w budynku przy ul. Kościuszki 5, o godz. 9:00. Po apelu uczniowie spotkają się w swoich salach z wychowawcami.
            2. Dla uczniów klas IV – VIII, pierwszy dzień w szkole rozpocznie się od spotkań z wychowawcami – godz. 9:00. Ok. godz. 10:00 uczniowie klasami wraz z wychowawcami spotkają  się na hali sportowej aby uczestniczyć w inauguracji roku szkolnego.

Informacja na temat klas, wychowawców oraz przydziału sal zajęć:

1. Budynek szkolny, ul. Kościuszki 5:

1. Klasa I a – p. mgr Małgorzata Frankowska – sala nr 26
            2. Klasa I b – p. mgr Aleksandra Kostrubiec – sala nr 22
            3. Klasa II a – p. mgr Małgorzata Sękalska – sala nr 23
            4. Klasa II b – p. mgr Joanna Dylawerska – sala nr 26
            5. Klasa III a – p. mgr Katarzyna Monastyrska - Kubicka – sala nr 18
            6. Klasa III b – p. mgr Małgorzata Gul – sala nr 19

2. Budynek szkolny, ul. Grunwaldzka 14:

1. Klasa IV a – p. mgr Marzena Niemczyk – sala nr 24
            2. Klasa IV b – p. mgr Magdalena Kieruzel – Nowak – sala nr 38
            3. Klasa V a – p. mgr Edyta Bieńko – sala nr 20
            4. Klasa V b – p. mgr Beata Gajo – sala nr 40
            5. Klasa VI a – p. mgr Agnieszka Kraśniewska – sala nr 39
            6. Klasa VI b – p. mgr Dorota Rzewucka – sala nr 23
            7. Klasa VII a – p. mgr Irena Jelonek – sala nr 22
            8. Klasa VIII a – p. mgr Marta Seńko – sala nr 36
            9. Klasa VIII b – p. mgr Małgorzata Korda – sala nr 37

DOWÓZ UCZNIÓW na rozpoczęcie ROKU SZKOLNEGO !!!

1. Ołużna Kolonia – godz. 7:30
            2. Ołużna  – godz. 7:40
            3. Ząbrowo – godz. 7:45
            4. Lubkowice – godz. 7:50
            5. Jarogniew – godz. 7:50
            6. Mołtowo – godz. 8:00
            7. Pławęcino – godz. 8:10
            8. Kamica – godz. 8:20
            9. Karkowo – godz. 8:30
            10. Myślino  – godz. 8:40
            11. Gościno Dwór  – godz. 8:45

Dla dzieci, które wcześniej przyjadą do szkoły będzie zorganizowana opieka przez wychowawców świetlicy szkolnej, od godz. 8:15.

ODWÓZ zaraz po zakończonych uroczystościach i spotkaniach ok. godz. 11:00

• Czego potrzebuje pierwszoklasista. Kilka wskazówek dotyczących wyprawki szkolnej :)

16.08.2023

Początek roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Część z Was szkolne zakupy ma już za sobą, część jest w trakcie a dla tych, którzy dopiero mają zamiar się tym zająć – podpowiadamy.

Pamiętajcie: im mniej, tym lepiej! Dlaczego? Już odpowiadamy: zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego waga plecaka szkolnego nie powinna przekraczać 10-15% masy ciała ucznia.

• strój galowy, odświętny

• plecak – lekki, dopasowany do dziecka (warto go przymierzyć, wyregulować)

• piórnik – mieszczący najpotrzebniejsze przybory: kredki- fajną opcją są te dwukolorowe, 2-3 ołówki, dobra gumka do ścierania, temperówka z pojemniczkiem, tradycyjna (nie polecamy wyginających się) linijka z wyraźną, czytelną podziałką

• zeszyty: 1 w trzy linie (polecamy format A4 w niebiesko-różową linię) oraz 2 zeszyty w kratkę 16/32 kartki