• Dzień Głośnego Czytania
          • Dzień Głośnego Czytania

          • W czwartek 27 września uczniowie wszystkich klas włączyli się w ogólnopolską akcję - Dzień Głośnego Czytania. W każdej klasie uczniowie lub zaproszeni goście - uczennice z ZS im. M. Rataja - czytali wybrane przez klasę książki.

            W galerii znajdziecie kilka zdjęć z tego wydarzenia.

             

        • Sprzątanie Świata
          • Sprzątanie Świata

          • W piątek 21 września sprzątaliśmy okolice Gościna wzdłuż ścieżek rowerowych: Myślino, Dargocice, Pławęcino, Ząbrowo oraz okolice jeziora w Dargocicach.

            W galerii znajduje się krótka relacja fotograficzna.

        • Godziny przywozu i odwozu uczniów od 3 września 2018 r.
          • Godziny przywozu i odwozu uczniów od 3 września 2018 r.

          • Trasa nr 1:

            Ołużna Kolonia 1 - 7.05

            Ołużna Centrum - 7.15

            Ząbrowo - 7.20

            Jarogniew - 7.25

            Lubkowice - 7.25

            Mołtowo - 7.35

            Trasa nr 2: 

            Karkowo - 7.00

            Myślino - 7.10

            Gościno Dwór - 7.15 

            Pławęcino - 7.25

            Kamica - 7.35 

            Trasa nr 3 (transport gminny):

            Pobłocie Małe - 7.10

            Ramlewo - 7.20 

            Robuń - 7.25 

            Wartkowo - 7.30 

            Dargocice - 7.35

             

            Odwóz: 

            1. odwóz - godz. 12.45

            2. odwóz - godz. 14.20

            3. wtorek i środa godz. 15.30

          • Wychowawstwa oraz numery sal w którym odbędą się spotkania z wychowawcami

          • Budynek: ul. Kościuszki 5:

            Klasa 1 a – sala nr 18 – p. Katarzyna Monastyrska – Kubicka

            Klasa 1 b – sala nr 21 – p. Małgorzata Gul

             

            Klasa 2 a – sala nr 25 – p. Małgorzata Frankowska

            Klasa 2 b – sala nr 22 – p. Aleksandra Kostrubiec

             

            Klasa 3 a – sala nr 23 – p. Małgorzata Sękalska

            Klasa 3 b – sala nr 26 – p. Joanna Dylawerska

             

            Budynek: ul. Grunwaldzka 14:

            Klasa 4 a – sala nr 39a – p. Karolina Pałaszewska

            Klasa 4 b – sala nr 20a – p. Marzena Niemczyk 

            Klasa 4 c – sala nr 37a – p. Ewa Kornas

             

            Klasa 5 a – sala nr 37 – p. Joanna Wiśniewska

            Klasa 5 b – sala nr 21 – p. Anna Regel

             

            Klasa 6 a – sala nr 39 – p. Anna Juszczak

            Klasa 6 b – sala nr 20 – p. Dorota Rzewucka

             

            Klasa 7 a – sala nr 22 – p. Irena Jelonek       

            Klasa 7 b – sala nr 19 – p. Edyta Bieńko

             

            Klasa 8 a – sala nr 23 – p. Grażyna Ulikowska

            Klasa 8 b – sala nr 40 – p. Beata Gajo

             

            Klasa 3 aG – sala nr 38 – p. Grażyna Paulińska

            Klasa 3 bG – sala nr 36 – p. Marta Seńko