• ORGANIZACJA INAUGURACJI roku szkolnego 2021/2022

          • Szanowni Rodzice!!!

            Szkoły wracają do pracy stacjonarnej, zgodnie z wytycznymi MEiN, MZ i GIS z 2 sierpnia 2021 r.,  w dużym reżimie sanitarnym. Podobnie jak w roku ubiegłym wyłącznie dziecko bez objawów chorobowych może przychodzić do szkoły, w dalszym ciągu będzie obowiązywała dezynfekcja rąk a także w częściach wspólnych nakaz noszenia maseczki.

            Ale przede wszystkim chciałam Państwa poinformować o naszych wspólnych decyzjach dotyczących organizacji spotkania inaugurującego rok szkolny 2021/2022.

            Szanowni Rodzice również tym  razem nie organizujemy apelu gromadzącego całą naszą społeczność szkolną, wspólnie zrezygnowaliśmy z tej formy. W dniu 1 września 2021 r., o godzinie 10:00, nasi uczniowie spotkają się z wychowawcami w swoich salach lekcyjnych. Podczas godzinnego spotkania, dzieci zostaną zapoznane z najbardziej istotnymi wiadomościami, które dotyczą organizacji zajęć dydaktyczno – wychowawczych w roku szkolnym 2021/2022.  

            HARMONOGRAM SPOTKAŃ:

            Budynek przy ul. Kościuszki 5 – klasy I – III

            1. Klasa 1 a – wychowawca p. Katarzyna Monastyrska – Kubicka – sala nr 18 (wejście od szatni)
            2. Klasa 1b – wychowawca p. Małgorzata Gul – sala nr 19 (wejście główne)
            3. Klasa 2a – wychowawca p. Małgorzata Frankowska – sala nr 25 (uczniowie dojeżdżający wejście od lipy, pozostali wejście główne)
            4. Klasa 2b – wychowawca p. Aleksandra Kostrubiec  – sala nr 22 (uczniowie dojeżdżający wejście od lipy, pozostali wejście główne)
            5. Klasa 3a – wychowawca p. Małgorzata Sękalska – sala nr 23 (uczniowie dojeżdżający wejście od lipy, pozostali wejście od szatni)
            6. Klasa 3b – wychowawca p. Joanna Dylawerska – sala nr 26 (uczniowie dojeżdżający wejście od lipy, pozostali wejście od szatni)

             

            Budynek przy ul. Grunwaldzkiej 14 – klasy IV – VIII

            (WEJŚCIE DO SZKOŁY – wejście główne)

            1. Klasa 4a – wychowawca p. Agnieszka Kraśniewska – sala nr 39, 2. piętro
            2. Klasa 4b – wychowawca p. Dorota Rzewucka  – sala nr 23, 1. piętro

            (WEJŚCIE DO SZKOŁY – wejście główne)

            1. Klasa 5a – wychowawca p. Irena Jelonek – sala nr 22, 1. piętro

            (WEJŚCIE DO SZKOŁY – wejście główne)

            1. Klasa 6a – wychowawca p. Marta Seńko – sala nr 38, 2. piętro
            2. Klasa 6b – wychowawca p. Małgorzata Korda – sala nr 37, 2. piętro

            (WEJŚCIE DO SZKOŁY – osoby dojeżdżające wejście główne, pozostali uczniowie wejście od sceny)

            1. Klasa 7a – wychowawca p. Marzena Niemczyk – sala nr 24, 1. piętro
            2. Klasa 7b – wychowawca p. Agata Buczyńska – sala nr 21, 1. piętro

            WEJŚCIE DO SZKOŁY – osoby dojeżdżające wejście główne, pozostali uczniowie wejście od placu DK)

            1. Klasa 8a – wychowawca p. Beata Gajo – sala nr 40, 2. piętro
            2. Klasa 8b – wychowawca p. Grażyna Ulikowska – sala nr 20, 1. piętro

            Również w tym roku szkolnym nasi uczniowie będą dowożeni transportem gminnym.

             

            DOWÓZ UCZNIÓW na rozpoczęcie ROKU SZKOLNEGO !!!

            Ołużna Kolonia – godz. 8:45
            Ołużna  – godz. 8:50
            Ząbrowo – godz. 9:00

            Lubkowice – godz. 9:05

            Jarogniew – godz. 9:05

             

            Mołtowo – godz. 9:10

             

            Pławęcino – godz. 9:20

            Kamica – godz. 9:25

             

            Karkowo – godz. 9:30

            Myślino  – godz. 9:30

            Gościno Dwór  – godz. 9:35

             

            ODWÓZ zaraz po spotkaniach z wychowawcami, ok. godz. 11:00

             

                                                                              Z wyrazami szacunku Marlena Fidos