• Inauguracja roku szkolnego 2022/2023

          • Szanowni Rodzice!!!

            Drodzy Uczniowie!!!

             

            Dyrekcja Zespołu Szkół w Gościnie – Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. majora Henryka Sucharskiego, przekazuje Państwu informacje na temat inauguracji roku szkolnego 2022/2023.

            Szanowni państwo, wracamy do tradycyjnych form, czyli apeli oraz spotkań. Serdecznie zapraszamy Uczniów oraz Rodziców na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023, które odbędzie się w dniu 1 września 2022 r., w niżej podanej konfiguracji: 

            1. Dla uczniów klas I – III apel odbędzie się w budynku przy ul. Kościuszki 5, o godz. 9:00. Po apelu uczniowie spotkają się w swoich salach zajęć z wychowawcami.
            2. Dla uczniów klas IV – VIII, pierwszy dzień w szkole rozpocznie się od spotkań z wychowawcami – godz. 9:00. Ok. godz. 10:00 uczniowie klasami wraz z wychowawcami spotkają  się na placu szkolnym aby uczestniczyć w inauguracji roku szkolnego.

             

            Przekazuję również zaproszenie od księdza Proboszcza na msze świętą, w dniu 1 września 2022 r., godz. 8:00.

            Informacja na temat klas, wychowawców oraz przydziału sal zajęć:

             

            1. Budynek szkolny, ul. Kościuszki 5:
            1. Klasa I a – p. mgr Małgorzata Sękalska – sala nr 23
            2. Klasa I b – p. mgr Joanna Dylawerska – sala nr 26
            3. Klasa II a – p. mgr Katarzyna Monastyrska - Kubicka – sala nr 18
            4. Klasa II b – p. mgr Małgorzata Gul – sala nr 19
            5. Klasa III a – p. mgr Małgorzata Frankowska – sala nr 26 
            6. Klasa III b – p. mgr Aleksandra Kostrubiec – sala nr 22

             

            1. Budynek szkolny, ul. Grunwaldzka 14:
            1. Klasa IV a – p. mgr Edyta Bieńko – sala nr 20
            2. Klasa IV b – p. mgr Beata Gajo – sala nr 40
            3. Klasa V a – p. mgr Agnieszka Kraśniewska – sala nr 39
            4. Klasa V b – p. mgr Dorota Rzewucka – sala nr 23
            5. Klasa VI a – p. mgr Irena Jelonek – sala nr 22
            6. Klasa VII a – p. mgr Marta Seńko – sala nr 36
            7. Klasa VII b – p. mgr Małgorzata Korda – sala nr 37
            8. Klasa VIII a – p. mgr Marzena Niemczyk – sala nr 24
            9. Klasa VIII b – p. mgr Agata Buczyńska – sala nr 21

             

            DOWÓZ UCZNIÓW na rozpoczęcie ROKU SZKOLNEGO !!!

            1. Ołużna Kolonia – godz. 7:40
            2. Ołużna  – godz. 7:50
            3. Ząbrowo – godz. 7:55
            4. Lubkowice – godz. 8:00
            5. Jarogniew – godz. 8:02
            6. Mołtowo – godz. 8:05, 8:10
            7. Pławęcino – godz. 8:20
            8. Kamica – godz.8:30
            9. Karkowo – godz. 8:40
            10. Myślino  – godz. 8:40
            11. Gościno Dwór  – godz. 8:45

            ODWÓZ zaraz po spotkaniach z wychowawcami, ok. godz. 11:00

                                                                                                    Zapraszamy !!!

             

             

             

          • Listy klas pierwszych w roku szkolnym 2022/2023

          • klasa 1a   

            wychowawca  mgr Małgorzata Sękalska


            1 Bak Oliwier
            2 Bojanowski Mikołaj
            3 Bujalska Natalia
            4 Chendorska Maja
            5 Cieslar - Kaj Alan
            6 Czarnecka Zuzanna
            7 Grzesiak Liliana
            8 Grzesiak Leon
            9 Gul Antonina
            10 Jabłonski Mateusz
            11 Jabłonski Marcin
            12 Kołodziejski Antoni
            13 Kondraciuk Oliwia
            14 Kostrubiec Mieszko
            15 Lech Zuzanna
            16 Mankowska Oliwia
            17 Murawska Hanna
            18 Ostrogórski Dawid
            19 Pawlak Ola
            20 Pyszny Piotr
            21 Salawa Maria
            22 Santkiewicz Rafał
            23 Stefaniak Hanna
            24 Stoeck Maksymilian

             

            klasa 1b   

            wychowawca  mgr Joanna Dylawerska

            1 Adamski Marcin
            2 Chantseva Liudmyla
            3 Chmielewski Oskar
            4 Chrzanowski Filip
            5 Ciecka Aleksandra
            6 Fojcik Marcelina
            7 Kindermann Kornelia
            8 Kraczkowski Adrian
            9 Maciejewski Wiktor
            10 Mielnikiewicz Lena
            11 Piasecka Helena
            12 Próchnicka Antonina
            13 Rozhkov Viacheslav
            14 Sienkiewicz Julia
            15 Szadkowska Hanna
            16 Szaradowska Jagoda
            17 Szczegielniak Hanna
            18 Szostak Michalina
            19 Szostak Marika
            20 Szostak Maria
            21 Szumlas Nikola
            22 Zakrzewski Mikołaj
            23 Zwolinski Wojciech
            https://sekretariat.

          • Wyprawka dla pierwszoklasisty

            • 2 zeszyty w trzy linie (16 kartkowe)
            • 4 zeszyty w kratkę (16 kartkowe)
            • 2 bloki rysunkowe
            • 2 bloki techniczne
            • kolorowy papier/wycinanka
            • farby - wedle uznania
            • pędzel
            • kredki ołówkowe
            • kredki świecowe
            • plastelina
            • 2 ołówki
            • temperówka
            • gumka
            • linijka
            • teczka na prace