• Przyjęcie w poczet czytelników uczniów klas pierwszych

      10.02.2017

                  W dniu 9 lutego 2017 roku dzieci z klas pierwszych uczestniczyły w zabawie dydaktycznej przygotowanej przez starsze koleżanki, które wcieliły się w postaci z bajek. Uroczystość odbyła się z okazji pasowania pierwszaków na czytelników biblioteki szkolnej.

                  Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się jakie książki w swoich zbiorach posiada biblioteka, w jaki sposób należy wypożyczać, czym się różni biblioteka od księgarni, poznali regulamin, odpowiadali na zagadki.

      Książki wyraziły kilka próśb do młodych czytelników:

      • Nie pisz i nie rysuj tuszem na mych kartkach, bowiem wkrótce będę prawie nic nie warta.
      • Nie zaginaj rogów, używaj zakładki, na półce mnie stawiaj, dbaj o me okładki.
      • Gdy się ze starości zacznę rozlatywać, spróbuj mnie naprawić, posklejać, pozszywać.
      • Nie czytaj, gdy jadasz, nie brudź mnie rękami, to ci będę służyć całymi latami.

      Zwieńczeniem spotkania było uroczyste ślubowanie:

      My uczniowie pierwszej klasy, uroczyście przyrzekamy,

      że będziemy książki kochać, krzywdy zrobić im nie damy.

      wskazówek, i rad książek będziemy słuchać z uwagą.

      Obowiązki czytelnika traktować z wielką powagą!

      Przyrzekamy!

                  Dzieci otrzymały okolicznościowe zakładki, prośby książki do każdego czytelnika oraz list do rodziców z informacją o korzyściach z codziennego czytania.

       

    • Sieci@ki z robotami cz. 1
     • Sieci@ki z robotami cz. 1

      10.02.2017

      W dniu 7 lutego 2017 r odbyły się w naszej szkole mega obchody Dnia Bezpiecznego Internetu.

      Na tę specjalną okazję została również napisana bajka pt "Wypalona Dziuńka", czyli bajka, która skończyła się nie tak jak powinna.

      Dawno, dawno temu, a może całkiem niedawno. Bardzo, bardzo daleko stąd, a może niedaleko mieszkała przecudnej urody dziewczyna. Wszyscy nazywali ją Dziuńka, dlatego że ciągle "dziubała" w ogrodzie. Spędzała tam bardzo dużo czasu, uwielbiała pielęgnować kwiaty, a ich zapach roznosił się po całej okolicy. Włosy jej były długi i kruczoczarne. Oczy jak dwa rozpalone węgielki świeciły blaskiem najjaśniejszych gwiazd. Miała dużo przyjaciół i razem zjedli prawie beczkę soli pokonując różne przeciwności losu. Przeżyli również niebezpieczne przygody i robili sobie nawzajem zaskakujące psikusy.

      Pewnego dnia Dziuńka dostała od rodziców komputer i od tej chwili wszystko zaczynało się zmieniać. Bardzo się ucieszyła, bo słyszała o tym wynalazku ciekawe opowieści.

      ZAKOŃCZENIE I

      Zaczęła w komputerze przeglądać różne strony internetowe, głównie o tym jak dbać o ogrody. Coraz częściej jednak spędzała czas na portalach społecznościowych i  grając w gry, a to w "Lolka", a to w "Wirtual Farmers", czy "Kaltik". Ciągle robiła zdjęcia z rybim dziobem przed lustrem, bo i wstawiała do Neta bo taka dziwna moda nastała u wirtualnych znajomych. Dostawała od nich mnóstwo lajków, ale nigdy nie poznała ich w świecie rzeczywistym. Alergoni wciągnęło ją tak bardzo, że godzinami oglądała  przeróżne produkty porównując ich ceny.

      Zaniedbała ogród, w którym kwiaty szybko zdziczały i z przyjaciółmi przestała się spotykać. W szkole była nieprzytomna i coraz częściej nieprzygotowana. Marzenie o studiach z architektury krajobrazu stawało się coraz bardziej odległe. Dziuńka musiała także obciąć włosy, stały się bowiem kruche i matowe. Oczy straciły swój blask, zmieniając się w bagienne błoto. Tak minęło Dziuńce 15 lat...

      Studiów nie skończyła. Nie założyła rodziny i nie zrobiła wielu innych rzeczy, które powinna zrobić w dorastającym życiu. Pewnego pochmurnego dnia jej życie zgasło jak wypalona świeczka.

      Czy historia Dziuńki musiała się tak skończyć? Nie bądź jak Dziuńka! Bądź sobą i spełniaj swoje marzenia!

      Edyta Bieńko

       

    • Sieciaki z robotami i szachami cz. 2
     • Sieciaki z robotami i szachami cz. 2

      23.02.2017

      Sprawozdanie z realizacji działań obchodów

      Dnia Bezpiecznego Internetu ph. "Sieciaki z robotami i szachami",

       które odbyły się w dniach od 1 do 7 lutego 2017roku

      Celem podjętych działań było:

      - podniesienie świadomości uczniów na temat występujących zagrożeń w Internecie,

      - poznanie zasad korzystania z Internetu, specjalnie napisana bajka pt. "Wypalona Dziuńka"

      - kształtowanie umiejętności samodzielnego korzystania z informacji,

      - zrozumienie dokonywania wyboru zamieszczonych informacji w sieci i sposób wykorzystania ich w praktyce,

      - rozbudzanie potrzeb edukacyjnych na temat Internetu, funkcji i zasad działania drukarki 3D, poznania projektu "Kołobrzeg 3D", poznania zasad działania robotów, ozobotów, m-botów, robo - kids, poznania zasad programowania w Minecraft Edu, demonstracja zasad działania robota K-2 z firmy TROBOT,

      - zachęcenie do tworzenia prac plastycznych

      W ramach DBI zostały przeprowadzone  lekcje zajęć komputerowych i godzin wychowawczych w klasach I-VI. Zajęcia edukacyjne odbyły się według scenariuszy umieszczonych na stronie www.sieciaki.pl  i z wykorzystaniem materiałów multimedialnych pobranych ze strony www.dbi.pl. Przeprowadzony został cykl pogadanek ph. „Bezpieczeństwo w Internecie” oraz dotyczących uzależnienia od gier komputerowych i czasu spędzanego przed komputerem. Uwzględnione zostały opisy gier komputerowych, w jakie młodzież szkolna lubi grać, ponieważ okazało się, iż jest to ich główna rozrywka.

      Uczniowie klasy Vb wykonali gazetkę tematyczną w sali komputerowej i na hollu szkolnym. Wcześniej uczestniczyli w spotkaniu w bibliotece szkolnej nt. "Dzień Bezpiecznego Internetu" w celu zebrania potrzebnych materiałów.

      Z okazji DBI 2017 rodzice zostali poinformowani o zagrożeniach, jakie można spotkać w sieci, jak pomóc swojemu dziecku, gdy stanie się ofiarą cyberprzemocy, oraz jak uwrażliwić swoje dziecko, aby nie stało się sprawcą takiej przemocy. Podano również informacje na temat: gdzie należy szukać pomocy, gdy spotkamy się z takim problemem. Każde dziecko otrzymało zakładkę do książki z czterema zasadami bezpiecznego korzystania z Internetu.

      Odbyły się projekcje filmu dotyczące polityki prywatności podczas korzystania z profilów społecznościowych - dla klas V i VI. Największe wrażenie na wszystkich zrobiła projekcja filmu "Wyloguj się do życia" (do 6 minuty) oraz bajka pt. "Wypalona Dziuńka". Rzeźba "Dziuńki" przywiązanej kajdankami do komputera wywołała u uczniów przeróżne odczucia. Ich wrażliwość okazała się niezwykle wielka zasiewając ziarno niepokoju. W dniu 7 lutego prelekcje z nami prowadzili również Pan Jacek Kawałek i Pan Norbert Frańczuk z Zespołu Szkół nr 1 w Kołobrzegu, najlepszego technikum zawodowego w województwie. Wielu uczniów bowiem zastanawia się do jakiej szkoły pójdzie i jaką wybierze drogę zawodową. Dzięki tej współpracy przyglądaliśmy się jak pracuje drukarka 3D i jak przygotowuje się projekty 3D. Uczniowie klas 4-6 programowali ozoboty i pisali skrypty  w Minecraft Edu. W Scratchu pisaliśmy programy dla pozostałych robotów.

      Młodszym dzieciom i przedszkolakom bardzo podobały się kreskówki o przygodach AjPi , Spociaka, Netki i NetRobiego oraz Owiec w sieci, które podczas apeli były dla nich wyświetlane. W trosce nie tylko o zdrowie psychiczne ale również fizyczne każde z dzieci otrzymało jabłko jako symbol "haka na raka". Bowiem jak mówi przysłowie "Jedno jabłuszko zjadane codziennie trzyma lekarza z dala ode mnie."

      W pracowni zostały przygotowane materiały plastyczne – farby, pędzle, papiery kolorowe, plakaty informacyjne o sieciakowych zasadach. Uczniowie klas 1-3  opracowali projekty gazetek "Zasady Korzystania z Internetu"  9. prac z zostało nagrodzonych i wyróżnionych.

      Turniej szachowy w kategorii klas I - III wygrał Kołodziejski Franciszek, II miejsce zajął Kacper Sondej a III Kornelia Rojek. W klasach IV - VI zwyciężyła Natalia Kamińska przed Alicją Wach i Aleksandrem Nowakiem. Szachusie w swojej edukacji wykorzystują wiele aplikacji komputerowych i na urządzenia mobilne. Wspólnie z Przewodniczącą Rady Rodziców Panią Angeliką Kleist i Panią Sylwią Waluszko przygotowaliśmy drobne upominki plastyczne, dyplomy i puchary dla najlepszych sieciaków. Działaniom tym wsparcia rzeczowego udzielili Pan Waldemar Łoś, Pani Ewa Walerych, Pani Stanisława Grabia i Pani Krystyna Styczyńska, za co bardzo serdecznie Im dziękuję.

      Uzyskane efekty działania:

      - zwiększenie świadomości z bezpiecznego korzystania z Internetu

      - nabycie umiejętności świadomego wyszukiwania informacji

      - poszukiwanie rozwiązań dla określonych zadań

      - kształtowanie u uczniów poczucia własnej wartości

      - lepsze przygotowania młodzieży do dalszego etapu kształcenia

      - wyzwolenie chęci zdobywania wiedzy i rywalizacji

      - satysfakcja z wykonanej pracy także przez dzieci

      - aktywne uczestnictwo wszystkich uczniów

      Edyta Bieńko

       

    • 5 Grand Prix w Kołobrzegu
     • 5 Grand Prix w Kołobrzegu

      10.02.2017

      Młodzi szachiści 5.02.2017 roku rozegrali kolejny turniej z cyklu GP dla Szkół Podstawowych. Była to już 5 edycja. Wygrała Jagoda Bieńko z kompletem punktów. Natalia Kamińska była 4 a Dominik Woźniak 6. Miłosz Drzewiecki tym razem bez formy uplasował się na10 miejscu, Pozostali reprezentaci to Alicja Wach, Kacper Sondej, Aleksander Nowak oraz Maks Groński.

      Edyta Bieńko

     • Konkurs czytelniczy

      10.02.2017

               23 stycznia 2017r. w klasach trzecich odbył się kolejny w tym roku szkolnym konkurs ze znajomości treści lektury. Uczniowie popisywali się znajomością książki M. Jaworczakowej "Oto jest Kasia".  Do etapu międzyklasowego zakwalifikowali się uczniowie:

      z klasy IIIa Siwek Natalia, Kwiatkowski Szymon, Dudek Jakub

      z IIIb Olesiak Wiktoria, Kania Dominika, Kindermann Wiktoria

      z IIIc Gul Maria, Ratajczak Nikola, Bogacz Natalia.

               Po kilku seriach pytań komisja ogłosiła zwycięzcę, którą  została Dominika Kania, drugie miejsce wywalczyli Oliwia Kindermann i  Jakub Dudek, natomiast trzecie zdobyła Natalia Siwek.

               Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz drobne nagrody.

       

    • Noworoczne turnieje szachowe
     • Noworoczne turnieje szachowe

      29.01.2017

      AKSz Hetman Politechnika Koszalińska zorganizowala z końcem stycznia dwa turnieje w szachach szybkich. Sobotni turniej 28 stycznia przeznaczony byl dla dzieci ze Szkół Podstawowych oraz Przedszkolaków. Natomiast niedzielne zmagania 29 stycznia odbyły się w formule OPEN zgłoszonym do oceny rankingowej FIDE.

      W sobotę nasz klub reprezentowali: Jagoda Bieńko, która zajęła 2 miejsce do lat 13, Jakub Dudek zajął 2 miejsce do lat 10 oraz Natalia Kamińska.

      W niedzielnych zmaganiach walczyli Jagoda Bieńko zdobywając 20pkt ELO, Miłosz Drzewiecki i Jakub Dudek. Dziękujemy Panu Robertowi Drzewieckiemu za transport Szachusiów.

      Edyta Bieńko

    • WOŚP z szachami
     • WOŚP z szachami

      29.01.2017

      Tradycyjnie  już Miłosz Drzewiecki zagral z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tym razem w gościnnych progach Zespołu Szkół w Drzonowie rywalizowało 30 zawodników.

      Zasilili konto fundacji kwotą 435,00 PLN, ale szachiści równie chętnie dodatkowo zasilali puszki korzystając z kawiarenki i innych atrakcji, które w tym dniu zapewnione były w szkole w Drzonowie.
       Ze sportowej strony turniej wygrał z dorobkiem 6 punktów  z 7 partii junior Solnego Grzybowo – Maciej Wącior.Drugie miejsce zajęła z wynikiem 5,5 punktu Julia Antolak z Solnego, a trzeci był senior kołobrzeskich szachówLeon Bręgoszewski.
      Klasyfikację dla lat 8 wygrał Jakub Chudyk z Solnego Grzybowo, przed koleżanką klubową Hanią Arabas iAdamem Garwolińskim z Dygowa.
      Wśród juniorów do lat 15 najlepszym okazał się  Miłosz Drzewiecki  UKS Refleks Gościno, przed Miłoszem Rogalą  i Krzysztofem Kabacińskim obaj z Solnego Grzybowo.

      Jagoda Bieńko i Alicja Wach tradycyjnie były wolontariuszkami i do puszki razem ze mną zebrały  ponad 2100zł. Pozostali Szachusie w tym dniu również grali z Orkiestrą WOŚP. Kupowali fanty, ciasta, brali udział w występach artystycznych. Było jak zwykle pozytywnie. Dziękuję Wam za udział i dobra zabawę. 

      Się ma...

      Edyta Bieńko

       

     • Szczęsliwego Nowego Roku !

      30.12.2016


      Rodzicom, Uczniom, Przyjaciołom oraz wszystkim Pracownikom Szkoły składam życzenia szczęśliwego Nowego Roku. Jest taki dzień, który skłania do refleksji i podsumowań, Rok 2016 dobiega końca, był i minął ale dostarczył nam zapewne 366 pięknych i niepowtarzalnych dni. Zamknijmy go z sympatią. Przed Nami kolejny Rok życzę aby przyniósł nam niezapomnianych wrażeń i osobliwych zdarzeń. Niech dostarczy nam mnóstwo zwykłego szczęścia i zapobiegnie wszelkim troskom.

     • Wizyta w fabryce bombek w Koszalinie

      19.12.2016

                  Dla większości uczniów Szkoły Podstawowej w Gościnie wizyta w Fabryce Bombek w Koszalinie stała się już tradycją, to sygnał że zbliża się cudowny czas…. – czas pięknego oczekiwania na Boże Narodzenie. Atmosfera tego miejsca zapada w pamięć,  tam można poczuć się jak w warsztacie Świętego Mikołaja tylko zamiast Elfów pracują tam przemiłe panie, które w pocie czoła uwijają się, aby na czas wydmuchać i wymalować przepiękne choinkowe bombki. Podczas wycieczki dzieci poznają etapy powstawania ozdób – od szklanej rury po złotą zawleczkę wykańczającą bombkę. Podczas każdej wizyty dzieci z niecierpliwością czekają na moment kiedy samodzielnie mogą pomalować bombkę i zrobić zakupy w przyfabrycznym sklepiku

    • Forma Miłosza nadal rośnie!
     • Forma Miłosza nadal rośnie!

      19.12.2016

      Dnia 17 grudnia Miłosz Drzewiecki pokonał wszystkich uczestników 3 turnieju Grand Prix Szkół Podstawowych w Kołobrzegu. Jagoda Bieńko zajęła 2. miejsce i tym samym prowadzi w klasyfikacji ogólnej. Kolejne punkty zdobyli: Michał Kuczyński, Jakub Dudek, Szymon Kwiatkowski, Dominik Woźniak, Kacper Sondej i Maksymilian Groński.

      Edyta Bieńko

     • Świąteczne czytanie

      19.12.2016

      15 grudnia 2016r. w naszej szkole pojawiły się elfy, aby poczytać wszystkim uczniom "Opowieść wigilijną" Ch. Dickensa. Utwór pokazuje głęboką przemianę skąpca Ebenezera Scrooge’a, zachodzącą w czasie nocy wigilijnej, kiedy ukazuje mu się duch Jakuba Marleya – jego zmarłego wspólnika w interesach. Marley za życia uczynił wiele złego, więc po śmierci cierpi z tego powodu. Przestrzega przed brakiem życzliwości, miłosierdzia, filantropii swojego współpracownika. Przerażony wizją samotnej śmierci, Scrooge, pojmuje beznadziejność swojego trybu życia i nastawienia do innych ludzi. Staje się szczodrym, serdecznym człowiekiem.

      Miłej lektury!

    • Srebrny sukces szachistów
     • Srebrny sukces szachistów

      15.12.2016

      Nasze małe Szachusie zdobyły w Gryfinie 14 grudnia 2. miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych. Startowało 21 drużyn z wielkich ośrodków miejskich. Jest to ogromny, ciężko wypracowany sukces. Trudno bowiem skompletować 4 -osobowy zespół z bardzo wysokimi umiejetnosciami gry królewskiej.
      Na pierwszej szachownicy walczył Miłosz Drzewiecki klasa Va, na drugiej Jagoda Bieńko klasa VIb, na trzeciej Jakub Dudek klasa IIIa, na czwartej Natalia Kamińska z klasy VIb.
      Rok temu zajęli 5 miejsce w tym samym składzie. Zwyciężyli zawodnicy z Koszalina SP 18 - wszyscy trenują w klubie Politechnika Koszalińska. Brąz przypadł w udziale gospodarzom SP 2 Gryfino trenujacym w klubie Biały Pion.
      Trenerzy: Edyta Bieńko i Marek Kościelny

      Transport: Robert Drzewiecki

    • Mikołajki - święto dzieci
     • Mikołajki - święto dzieci

      11.12.2016

      W ciepły grudniowy dzień nastrój świąteczny w naszej szkole i przedszkolu rozpoczął się wraz z pierwszym dzwonkiem. Zrobiło się wszędzie czerwono, mikołajkowe stroje i czapki zdobiły wszystkich, i dzieci i nauczycieli. Pani Dyrektor Marlena Fidos uroczyście zapaliła choinkowe lampki i girlandy sufitowe. Powitaliśmy Mikołaja, który wprowadził nas w świąteczny klimat. O godzinie 10.00 skrzaty z klas Va i Vb przedstawiły  mikolajkowo-bajkową historię dobrych uczynków Mikołaja. Tradycyjnie już Mikołaj wręczył torby słodyczy wszystkim dzieciom.

      Przejęte i radosne buzie utwierdziły nas w przekonaniu, że wszyscy starali się być grzeczni cały rok. Psoty i kawały czasem się zdarzały, ale na szczęście nikt nie dostał rózgi.

      Dziękujemy Nadlesnictwu z Gościna za przekazanie drzewek stanowiących tło przedstawienia. Po spotkaniu z Mikołajem zostały pięknie przystrojone w klasach.

      Zdjęcia w galerii zamieścił Pan Zygmunt Piznal
      https://spgoscino.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=133#gallery/133

      Scenografia, oprawa muzyczna, kostiumy: Edyta Bieńko i Bogusława Lebowska

      Scenariusz: Edyta Bieńko i Irena Jelonek

    • Warsztaty świąteczne
     • Warsztaty świąteczne

      11.12.2016

      W piątek 2 grudnia na szkolnym hollu zrobiło się bardzo kolorowo. W ramach edukacji  plastycznej i technicznej odbyły się warsztaty świąteczne. Do kreatywnej twórczości kolejny raz zaprosiliśmy naszą mamę Panią Sylwię Waluszko. Farby, kleje, brokaty, sztuczny śnieg, nożyczki posłużyły nam do przygotowania choinek, Mikołajów i grafik zimowych. Powstałe prace zdobią nasz szkolny korytarz. Klasa Vb pomalowała już świąteczne pierniki na klsową wigilię. 

      Zdjęcia:  Ola Waluszko

      Edyta Bieńko

    • Miłosz z awansem do finałowego turnieju Szachiści grają dla Polonii w Sejmie RP
     • Miłosz z awansem do finałowego turnieju Szachiści grają dla Polonii w Sejmie RP

      04.12.2016

      3 grudnia w sali klubowej AKSz Hetman Politechnika Koszalińska rozegrano Turniej Mikołajkowy w ramach Ogólnopolskiej Akcji "Szachiści grają dla Polonii". Celem zawodów było pozyskanie środków finansowych na rzecz zaproszenia dzieci Polaków z zagranicy na obóz szachowy „Wakacje z szachami 2017” oraz wyłonieniu zawodników do Finału Akcji w Parlamencie RP planowanego w marcu-kwietniu 2017.

      W zawodach wystartowało 57 uczestników do 12 lat repezentujących kluby z Koszalina, Szczecina, Kołobrzegu, Gryfic, Gościna i Grzybowa. Dzieci rywalizowały na dystansie 9 rund granych tempem po 10 minut na zawodnika.

      Awans do przyszłorocznego finału uzyskali i puchary w poszczególnych grupach wywalczyli:

      Krzysztof Majewski (AKSz Hetman Politechnika Koszalińska) najlepszy zawodnik do lat 12 - 7,5 pkt

      Jagoda Bieńko IV miejsce do lat 12 6 pkt
      Filip Łuczak (AKSz Hetman Politechnika Koszalińska) najlepszy zawodnik do lat 11 - 7,5 pkt
      Miłosz Drzewiecki (UKS REFLEKS Gościno) najlepszy zawodnik do lat 10 - 7 pkt
      Kamil Łabędzki (UKS Szach Gryfice) najlepszy zawodnik do lat 9 - 6 pkt

      Jakub Dudek IV miejsce, Szymon Kwiatkowski XII miejsce
      Rezerwowym został Patryk Wolaniecki (AKSz Hetman Politechnika Koszalińska) za najwyższe (3 m.) niepremiowane miejsce w klasyfikacji generalnej - 7,5 pkt.

      W pozostałych grupach wygrali:
      Julia Byszewska (UKS OPP Neptun Kołobrzeg) najlepszy zawodnik do lat 8 - 6 pkt

      Dominik Woźniak VI miejsce, Maksymilian Groński IX miejsce
      Franciszek Bochniak (AKSz Hetman Politechnika Koszalińska) najlepszy zawodnik do lat 7 - 5 pkt

      Franciszek Kołodziejski VI miejsce
      Kuba Łabędzki (UKS Szach Gryfice) najlepszy zawodnik do lat 6 - 5 pkt

      http://hetman.man.koszalin.pl/8-aktualnosci/248-turniej-mikolajkowy-szachisci-graja-dla-polonii-2016-wyniki

    • WARSZTATY BIORÓŻNORODNOŚCI W LIPIU
     • WARSZTATY BIORÓŻNORODNOŚCI W LIPIU

      01.12.2016

       W dniach 1-2.12.2016r. klasy VI uczestniczą w projekcie "Ochrona bioróżnorodności biologicznej i ekosystemów na terenie Dorzecza Parsęty poprzez edukację dzieci i młodzieży".

      Różnorodność zajęć wzbudzała wśród uczniów dużą aktywność i chęć działania. Największym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia przy mikroskopach, uczniowie samodzielnie przygotowywali preparaty z mchu i trzykrotki obserwując morfologię rośliny min. aparaty szparkowe. Miały okazję wykazać się ogólną wiedzą z zakresu przyrody i ochrony środowiska. Najbardziej aktywni to: Marecki Mateusz, Wach Alicja, Sucharzewski Jakub, Przegendza Paweł, Cyngot Gabriel, Koziak Zofia, Olejnik Arkadiusz, Kisiel Ilona, Kupisz Kuba, Dondaj Oliwia. Dzień zakończył się pobytem w Parku Wodnym „Relax” w Świdwinie oraz zabawami i grami edukacyjnymi. Jutro udajemy się na zajęcia do Ogrodów Tematycznych w Dobrzycy.

                       

    • KLASOWE SPOTKANIA RODZICÓW Z WYCHOWAWCAMI KLAS
     • KLASOWE SPOTKANIA RODZICÓW Z WYCHOWAWCAMI KLAS

      28.11.2016

      Szanowni Rodzice!
      W dniu 30 listopada 2016 r. o godz. 16.30 odbędzie się zebranie.
      W pierwszej części ogólnoszkolnej będą mieli Państwo możliwość udziału w spotkaniu z przedstawicielem Fundacji DKMS p. Małgorzatą Durczak.  Druga część będzie miała charakter spotkań klasowych, w trakcie których wychowawcy poinformują Państwa o bieżących wynikach w nauce i zachowaniu dzieci. Powiemy również o ocenach przewidywanych na I semestr z poszczególnych przedmiotów a także sposobie ich podwyższenia.  

      Serdecznie zapraszamy!