Harmonogram uroczystości w dniu 19.06.2009roku:
- o godzinie 8.00 Msza Święta
- o godzinie 9.00 zakończenie roku szkolonego dla klas I-V
- o godzinie 11.00 uroczystość zakończenia szkoły dla klas VI oraz wręczenie Złotych Serduszek w sali gimnastycznej.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY
- o godzinie 8.00 Msza Święta
- o godzinie 9.00 zakończenie roku szkolonego dla klas I-V
- o godzinie 11.00 uroczystość zakończenia szkoły dla klas VI oraz wręczenie Złotych Serduszek w sali gimnastycznej.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY