• Bądź bezpieczny! Bądź widoczny!

22.10.2008
            W dniu 15 października z inicjatywy Radnego Rady Gminy Gościno, Pana Mariana Araszewskiego i w porozumieniu z Komendą Powiatową Policji w Kołobrzegu w naszej szkole odbędą się prelekcje na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
            Każdy uczeń z klas od III do VI na zakończenie zajęć otrzyma odblaskową kamizelkę, która w codziennym użytkowaniu potwierdzi gwarancję bezpieczeństwa w poruszaniu się po drogach.

06.11.2008
            Jak blask słońca oświetla wnętrze komnaty,
            tak nauka oświetla umysł.
            Wang Czung

W dniu 14.10.2008r. o godzinie 12.15 w sali gimnastycznej szkoły odbędzie się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
            Nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy wytrwałości, cierpliwości oraz uśmiechu w różnych chwilach codzienności. Przepraszamy Was za wszystko, za psoty, kawały i figle, bowiem... naprawdę Was kochamy.
            SU Uczniowski
          • Gratulacje dla UKS Sprinter

Wójt Gminy Gościno, Rada Gminy
            oraz Wszyscy mieszkańcy
            serdecznie gratulują sukcesu oraz
            życzą podtrzymania wysokiej formy sportowej.
            Gratulujemy Wam tego zaszczytnego osiągnięcia, jakim jest tytuł
            Wicemistrzyń Polski Jedenastolatków.
            Wyrazy podziękowania należą się również opiekunom i trenerom, którzy przygotowywali
            Was do startu.
            SERDECZNIE GRATULUJEMY!
          • Pomoc dla Oliwii

23.09.2008
            INFORMACJA
            POTRZEBA KRWI DLA NASZEJ UCZENNICY OLIWII, BORYKAJĄCEJ SIĘ Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ!!!
            Zainteresowane osoby mogą oddać krew w Stacji Krwiodawstwa przy Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu na ul. Łopuskiego. Punkt czynny jest od poniedziałku do piątku, rejestracja w godz. 8.00 – 11.00. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 0 94 354 66 27. Przed pobraniem krwi przechodzi się badania lekarskie. Należy z sobą wziąć dowód osobisty. Grupa krwi dawcy nie ma znaczenia.
            Każdego krwiodawcę prosi się o pobranie zaświadczenia z punktu z zaznaczeniem, że krew została pobrana na rzecz Oliwii Skrzypczak leczonej w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie na Oddziale Onkologii.
            Zaświadczenie należy dostarczyć rodzinie lub złożyć w sekretariacie szkoły podstawowej.
          • Strona powstała

22.10.2008
            Strona www naszej szkoły została opublikowana w Internecie. Od 1 września 2008 roku zmienił się bardzo jej wygląd i techniczne możliwości. Znajdziesz tu wiele pożytecznych i interesujących informacji - m.in. aktualne wiadomości, spis klas, nauczycieli, plany lekcji, informacje o szkole, o życiu sportowym, interesujący album fotograficzny oraz inne ciekawe tematy.